Hanteliai ir štangutės

Hanteliai ir štangutės

Aktyvūs filtrai

Viniliniai hanteliai

Nuo Kaina 2,89 €

Viniliniai hanteliai, įvairaus svorio nuo 0,5 iki 5 kg. Kaina už vieną vienetą.

Magnezija kubeliais

Kaina 2,89 €

100% magnio karbonato kreida, skirta sugerti prakaitą, suteikti rankoms geresnį sukibimą, sumažinti praslydimo bei traumų tikimybę. Naudojama gimnastikoje, sunkiojoje atletikoje. Vienas kreidos kubelis sveria 65 gramus. Kiekvienas kubelis atskirame popierėlyje. Dėžutėje - 8 kubeliai. Kaina - vieno kubelio.

Štangos laikiklis T-bar...

Kaina 40,50 €

Stacionariai prie staklių tvirtinamas laikiklis T-bar. Įtvirtinus štangos grifą į laikilį, sukomplektuojamas torso treniruoklis. Vienas laikiklio galas varžtais tvirtinamas prie rėmo ar sienos. Į kitą laikiklio galą įtvirtinamas štangos grifas. Grifo laisvas galas naudojamas pratimams atlikti.  Pratimus galima atlikti su tuščiu grifu ar sunkinti uždedant papildomų svorių. Pratimai atliekami...

Paminkštinimas grifui Eleiko

Kaina 18,18 €

Paminkštinimas patogiai tvirtinamas prie grifo velkro užsegimu. Paminkštinimas grifui skirtas apsaugoti pečius nuo nuspaudimo. Ilgis - 40 cm.

Užraktas grifui

Kaina 2,48 €

Užraktas olimpiniam grifui. Skersmuo 50 mm. 1 vnt.

T-Bar štangos laikiklis...

Kaina 40,50 €

T-Bar štangos laikiklis komplekte su štangos grifu bei svoriais sudaro nešiojamą torso treniruoklį. Vienas laikiklio galas jungiasi prie štangos svorio (50 mm) bei dedamas ant grindų. Į kitą laikiklio galą įtvirtinamas štangos grifas. Grifo laisvas galas naudojamas pratimams atlikti.  Pratimus galima atlikti su tuščiu grifu ar sunkinti uždedant papildomų svorių. Pratimų įvairovė labai didelė...

Magnezija PowerMark

Kaina 2,48 €

100% magnio karbonato kreida, skirta sugerti prakaitą, suteikti rankoms geresnį sukibimą, sumažinti praslydimo bei traumų tikimybę. Plačiai naudojama gimnastikoje, sunkiojoje atletikoje, alpinizme. Vienas kreidos kubelis sveria 56 gramus. Kaina vieno kreidos kubelio.

Štangos dirželiai Hastings

Kaina 6,61 €

Štangos dirželiai juosiami ant riešų ir vyniojami aplink štangos grifą. Jie yra reikalingi, kad grifas neslystų iš rankų. Štangos dirželiai iš medvilnės, su paminkštinimu. Dirželių ilgis 60 cm. Pakuotėjė - 2 vnt.

Vinilinė gira

Nuo Kaina 13,22 €

Ketaus giros, padengtos spalvotu vinilu. Įvairių svorių. Gamintojas TrendySport.

Odinis sunkiaatlečių diržas

Kaina 19,83 €

Šis sunkiaatlečių diržas apsaugo nugarą nuo traumų kilnojant sunkumus. Gali būti dėvimas po drabužiais ar ant jų. Po kiekvieno dėvėjimo reikia palikti, kad išdžiūtų kambario temperatūroje. Nenaudokite jokių cheminių valiklių. Valyti galima tik su vandenyje sudrėkintu skudurėliu. Valant su cheminiais valikliais, galite pažeisti odą.  

Dydžiai:  S- 102 cm; L- 121 cm.

Aerobikos štangutė

Nuo Kaina 14,88 €

Aerobikos štangutė gumuotu paviršiumi. Ilgis 125 cm. Skersmuo 30 mm. Įvairių svorių: nuo 1 kg iki 10 kg.

Stovas štangutėms TRENDY

Kaina 214,05 €

Aukštos kokybės, lengvai prižiūrimas, kompaktiškas stovas, skirtas TRENDY štangutėms. Telpa 16 komplektų.

Plotis 56 cm / GYlis 75 cm / Aukštis 145 cm

Štangutė su svoriais TRENDY

Kaina 78,51 €

Komplektą (18,5 kg) sudaro: 


 - štangos grifas (140 cm, 28 mm, 1 kg); 
 - 1 pora užraktų;
 - 1 pora vinilinių 1,25 kg. svorių;
 - 1 pora vinilinių 2,5 kg. svorių;
 - 1 pora vinilinių 5 kg svorių.


Spalva: raudona; pilka.

Dirželiai štangai kelti

Kaina 5,37 €

Štangos dirželiai juosiami ant riešų ir vyniojami aplink štangos grifą. Jie yra reikalingi, kad grifas neslystų iš rankų. Štangos dirželiai pagaminti iš medvilnės ir paminkštinti neoprenu. Ilgis 58 cm. Pakuotėjė - 2 vnt.

Diržas sunkiaatlečiams

Kaina 11,57 €

Diržas sunkiaatlečiams, skirtas sunkumų kilnojimui. Dydžiai S, M, L.

Gamintojas - Vinex.