Maišai - liemenės ir kita

Maišai - liemenės ir kita

Aktyvūs filtrai

  • −15%

Smėlio maišas sportui

Bazinė kaina 32,23 € −15% Nuo Kaina 27,40 €

Smėlio maišas, skirtas jėgos pratimams atlikti, torsui, kojoms bei viršutinei kūno daliai stiprinti. Išorinis smėlio maišo apvalkalas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos. Įvairių svorių.
Gamintojas - Vinex.

Svoriai rankoms ir kojoms

Nuo Kaina 7,44 €

Nailoniniai svoriai rankoms ir kojoms su velkro užsegimu. Užpildas metalinis. Svoriai skirti naudoti bėgiojant, vaikščiojant, ar aerobikos užsiėmimuose, suteikia papildomą apkrovą rankoms ar kojoms. Komplekte 2 vnt. 0,5 kg.; 1 kg.; 1,5 kg.; 2 kg.

Svorinis kamuolys su...

Nuo Kaina 48,76 €

FluiBall - tai minkštas silikoninis kamuolys pripildytas skysčio. Tai universali priemonė intensyviai funkcinei treniruotei. Su kamuoliu galima sportuoti vandenyje, salėje ar namuose. Kamuolį galima mėtyti, atlikti stūmimo pratimus, pritūpimus, šuoliukus. FluiBall - ypač patvarus, kokybiškas, lengvai plaunamas produktas. 

Rožinis - 0,5 kg;  Ø  - 12 cm.

Geltonas - 1 kg, Ø - 26...

Jėgos treniruočių vamzdis

Kaina 205,79 €

The Surge - tai specialus vamzdis, kurį reikia pripildyti vandeniu. Sportuojant su šiuo vamzdžiu, vanduo juda dinamiškai, nenuspėjamai, dėl ko jėgos treniruočių metu atletas turi nuolat reaguoti į kintančią apkrovą, stengtis stabilizuoti padėtį. Dėl to ypač stiprėja torso raumenys, stabilizatoriai, sąnariai tampa elastingesni, paslankesni. Tuščias vamzdis sveria 4,5 kg, pilnai užpildytas...

Odinis sunkiaatlečių diržas

Kaina 19,83 €

Šis sunkiaatlečių diržas apsaugo nugarą nuo traumų kilnojant sunkumus. Gali būti dėvimas po drabužiais ar ant jų. Po kiekvieno dėvėjimo reikia palikti, kad išdžiūtų kambario temperatūroje. Nenaudokite jokių cheminių valiklių. Valyti galima tik su vandenyje sudrėkintu skudurėliu. Valant su cheminiais valikliais, galite pažeisti odą.  

Dydžiai:  S- 102 cm; L- 121 cm.

Stovas jėgos maišams TRENDY

Kaina 230,58 €

Metalinis stovas, skirtas jėgos maišams TRENDY ESFERA. Telpa 5 vnt. Dydis: 57 X 69 X 141 cm. Kaina tik stovo (be maišų).

Jėgos maišas

Nuo Kaina 46,28 €

Jėgos maišas Trendy Esfera - universali priemonė, skirta jėgos bei ištvermės treniruotėms. Tvirtas, kokybiškas, su patogiomis rankenomis, skirtas naudoti tiek lauke, tiek viduje. 

Skirtingi svoriai: 5 kg (geltonas), 10 kg (žalias), 15 kg (mėlynas), 20 kg (oranžinis), 25 kg (raudonas).

Ilgis: 55 cm, skersmuo 24 cm.

Jėgos maišas pripildytas...

Nuo Kaina 131,40 €

NAUJIENA !!!

Išbandylite kitokias treniruotes. Atraskite savo silpnas vietas ir sustiprinkite jas. Vandens nestabilumas net stipriausius atletus išmuša iš pusiausvyros ir priverčia maksimaliai susikoncentruoti į atliekamus pratimus. Treniruojantis su vandens maišu, jūsų laukia nauja patirtis. Pamirškite nuobodulį bei rutiną, dėl maiše esančio...

Siūbavimo lazda TRENDY

Kaina 14,88 €

Kūno treniruoklis, veikiantis vibracijos principu. Pasipriešinimas priklauso nuo kiekvieno žmogaus judesių pobūdžio. Treniruoklis gali būti naudojamas kūno lavinimui, reabilitacijai, jėgai, stabilumui, balansui bei koordinacijai gerinti. Treniruoklio pagalba lavinami judesiai, stiprinami vidiniai raumenys.

Ilgis- 158 cm

Svoris- 0,75 kg

Svorinė liemenė

Nuo Kaina 53,72 €

Svorinė liemenė. Įvairių svorių: 10; 20 ir 30 kg.

Diržas sunkiaatlečiams

Kaina 11,57 €

Diržas sunkiaatlečiams, skirtas sunkumų kilnojimui. Dydžiai S, M, L.

Gamintojas - Vinex.

Raudonas smėlio maišas su juodomis rankenomis sportui
  • Išpardavimas!
  • −10%

Smėlio maišas 10 kg.

Bazinė kaina 23,97 € −10% Kaina 21,57 €

Smėlio maišas, skirtas jėgos pratimams atlikti, torsui, kojoms bei viršutinei kūno daliai stiprinti. Išorinis apvalkalas pagamintas iš tvirtos PVC medžiagos su PE paminkštinimu. Viduje - du smėlio maišeliai po 5 kg. Patogus laikyti, tvirtas. Ilgis - 50 cm, Skersmuo - 18 cm.
Gamintojas - Vinex.