Polar laikrodžiai

POLAR laikrodžiai

Aktyvūs filtrai

Polar Ignite laikrodis

Kaina 164,46 €

Polar Ignite - pažangus fitneso ir bėgimo laikrodis su integruotu GPS ir tiksliu širdies ritmo matavimu nuo riešo. Polar Ignite laikrodis tinkamas fitnesui, salei, bėgimui, triatlonui, dviračiams, plaukimui ir kitoms sporto šakoms. Išmanusis Polar Ignite laikrodis gali tapti puikiu jūsų treniruočių partneriu, sekti ir atvaizduoti jūsų dienos aktyvumą, skatinti gyventi labiau subalansuotą...

Polar Vantage V laikrodis

Kaina 329,75 €

Polar Vantage V – bėgimui ir multisportui (triatlonui, dviračiams, plaukimui) skirtas laikrodis su integruotu GPS ir širdies ritmo matavimu (su optiniu sensoriumi) nuo riešo, barometru. Turi Bluetooth, Smart notifications funkcijas. Pakrauta baterija veiki iki 30 valandų (treniruočių su GPS).

Svoris: 68 g. 
Apyrankės: S dydžio (130-175mm) ir M/L dydžio (140-210mm)
Dydis:...

Laikrodis Polar Vantage M

Kaina 230,58 €

Polar Vantage M – bėgimui ir multisportui (triatlonui, dviračiams, plaukimui) skirtas laikrodis su integruotu GPS ir širdies ritmo matavimu (su optiniu sensoriumi) nuo riešo. Turi Bluetooth, Smart notifications funkcijas. Pakrauta baterija veiki iki 30 valandų (treniruočių su GPS).

Svoris: 45 g. 
Apyrankės: S dydžio (130-175mm) ir M/L dydžio (140-210mm)
Dydis: 46 x 46 x...

POLAR Vantage V2 laikrodis

Kaina 412,40 €

Išmanusis aukščiausios klasės laikrodis Polar Vantage V2 – atnaujintas, dar lengvesnis, patogesnis, profesionalus ir pažangus multisporto ir bėgimo laikrodis su GPS ir bėgimo jėgos, širdies ritmo matavimu nuo riešo.

Polar Vantage V2 savybės:

  • Lengvesnis aliuminis korpusas. 
  • Kelių rūšių testai padės suprasti, kur jūs darote pažangą, o...

Polar Grit X laikrodis

Kaina 354,55 €

The Polar Grit X - sportui lauke skirtas laikrodis. Patvarus, tvirtas, lengvas (64 g), tinkamas sudėtingoms treniruočių sąlygoms. Integruota GPS sistema, kompasas ir aukštimatis taip pat visos išmaniosios Polar treniruočių funkcijos Smart Coaching. 

The Polar Grit X yra testuotas JAV kariuomenės standarto (MIL-STD-810G) testais ir pripažintas tinkamu treniruotis itin aukštos...

POLAR Unite laikrodis

Kaina 123,14 €

POLAR Unite - tai pažangus fitneso laikrodis, turintis tikslią širdies ritmo matavimo sistemą nuo riešo. POLAR Unite gali tapti jūsų treniruočių partneriu, padės  sekti savo miegą, treniruotis protingiau bei gyventi aktyvesnį gyvenimą.

Perkelkite savo grupines, salės ar namų treniruotes į kitą lygį - stebėkite savo širdies ritmą, sužinokite, kiek kalorijų sudeginote, peržiūrėkite...

POLAR Vantage V2 + H10

Kaina 453,72 €

Polar Vantage V2 profesionalus, aukščiausio lygio multisporto ir bėgimo laikrodis su GPS ir širdies ritmo matavimu nuo riešo kartu su H10 sensoriumi. Dydis M/L.

Polar Verity Sense Optinis...

Kaina 73,55 €

Polar Verity Sense - optinis širdies ritmo matuoklis su vidine atmintimi. Veikia Bluetooth ir ANT+ ryšiu. Šis širdies ritmo sensorius dedamas ant rankos (dilbio arba bicepso) arba ant plaukimo akinių juostelės.

Pakraunamas akumuliatorius, veikiantis iki 20 val. Sensorius gali pats įrašyti treniruotes - vidinė atmintis iki 600 val. treniruočių su ŠSD. Bluetooth Smart ryšiu...

Polar H10 diržas - siųstuvas

Kaina 73,55 €

Polar H10 - širdies ritmo matuoklis - siųstuvas. Su galimybe įrašyti vieną treniruotę į vidinę atmintį naudojant kartu su Polar Beat. Vienu metu veikti su keliais skirtingais įrenginiais.

Dydis: 65-93 cm