Krepšinio kamuoliai, stovai, Dr.Dish, kitos krepšinio prekės bei inventorius - SPORTIJA

Krepšinis

Aktyvūs filtrai

 • Krepšinio treniruočių volas...

  89,00 €

  Krepšinio treniruočių volas I'm possible sukurtas naudoti atskirai arba jungti prie kitų I'm possible produktų, tokių kaip kūgiai RipCone v2, siurbtukai ar lazdos. Įvairūs produktų deriniai sukuria begalines volo panaudojimo galimybes. 

  Komplete 1 volas + 1 jungtis (visi kiti I'm possible produktai užsakomi atskirai)

  1. Prijungę prie kūgio bei pastatę ant grindų, naudokite volą apibėgimams. Krepšinio aikštelė nėra tuščia erdvė, sukurkite žaidėjams kliūtis, kurias jie turi įveikti.

  2. Kadangi ant kūgio uždėtas volas yra 1 m aukščio, sukirkite žaidėjams įspūdį, kad jis veržiasi pro priešininką, su pečiu jausdamas jo "kūno spaudimą". 

  3. Pritvirtinę lazdas RipSticks horizontaliai, sukurdami žemą kliūtį, po kuria žaidėjas turi pralįsti. 

  4. Pritvirtinę siurbtuką, pritvirtinkite volą prie krepšinio lentos,  sukurdami kliūtį metimui, kurią krepšininkas besiverždamas po lenta turi įveikti. 

  5. Pritvirtinkite volą prie vertikalios lazdos, laikydami ją rankoje blokuokite puolančiojo krepšininko metimą. 

  6. Kadangi volas yra tvirtas, naudokite jį raumenų atpalaidavimui ir masažui.

  Pažiūrėkite video žemiau!

 • Gynybinis krepšinio...

  109,00 €

  Wilson gynybinis krepšinio treniruoklis pagerins jūsų žaidėjų treniruotes. Naudojama NBA ir WNBA ši paminkštinta lazda padeda treneriams imituoti įvairias gynybines pozicijas. Tinka įvairaus lygio krepšininkams gerinti žaidimo techniką, mokytis žaisti prieš sustiprintą gynybą. 

 • Metalinis krepšinio tinklelis

  18,00 €

  Profesionalus tvirtas plieninis krepšinio tinklelis, skirtas lauko sąlygoms. Standartinis dydis 12-taškų tvirtinimui.

 • LCD Taktinė lenta...

  88,00 € Nuo

  Playmaker LCD tai taktinė krepšinio lenta su 14" arba 20" LCD ekranu. Jums nereikės markerių ir kempinių - ištrinsite vienu mygtuko paspaudimu. Baterijos (CR2025) užteks metams. Kitoje pusėje rasite standartinę baltą suliniuotą lentą. 

  • 14" arba 20" skystųjų kristalų ekranas
  • Dydis 32.5 x 23.5 cm (14") 47cm x 32cm (20") 
  • Visą laiką įjungtas, nereikia karuti
  • Ištrynimas mygtuku
  • Neakinantis ekranas
  • Balta lenta sąrašui susidaryti kitoje pusėje
  • Užrakinimo mygtukas
  • Svoris: 400 g 

  1 x LCD Lenta

  1 x Rašymo pagaliukas

  CR2025 baterija (užteks metams)

  1 x Instrukcija

  Lentos apsaugai, transportavimui ir laikymui galite išsirinkti dėklus. 20" LED lentai yra veltas dėklas. 14'' lentai yra du dėklų variantai - veltas dėklas ir silikoninis dėklas.

 • SH Shooting basketball...

  89,00 €

  Krepšinio kamuolys SH Shooting Basketball - tai pats natūraliausias, paprasčiausias ir patikimas būdas išmokyti krepšininkus taisyklingai laikyti kamuolį metimo metu. SH Shooting Basketball tai pirmasis kamuolys, kurio specialus reljefinis ir spalvinis dizainas padeda krepšininkui matyti ir jausti, ar jis teisingai laiko kamuolį rankose metimo metu. Kamuolys turi patentuotus vizualiai išryškintus įgilinimus, kurių dėka kiekvienas krepšininkas gali atrasti optimaliausią savo rankų padėtį ir patogiai sekti kamuolį akimis metimo metu. 

 • Wilson FIBA 3x3 krepšinio...

  49,00 €

  Wilson 3x3 - padidinto sukibimo, ilgaamžis kamuolys. Wilson FIBA 3x3 - Oficialus FIBA 3x3 Basketball turnyro krepšinio kamuolys. Dydis 6, svoris kaip 7 dydžio kamuolių. Wilson patentuota technologija suteikia didesnę kamuolio kontrolę.

 • Reakcijos lempos...

  199,00 €

  RipLight reakcijos lempos yra sukurtos situacijos "skaitymui" ir reakcijos treniravimui. Kiekviena lempa turi tris atsitiktinai užsidegančias spalvas: raudoną, žalią, mėlyną. RipLight lempų pagrindinis privalumas - paprastumas. Jos sukurtos vienam tikslui - suteikti žaidėjams galimybę skaityti aikštės situaciją ir reaguoti, be jokios būtinybės kažką programuoti, nustatinėti. Tiesiog priskirkite kiekvienai spalvai užduotį ir reaguokite į ją kuo greičiau. Spalva dega tris sekundes. Tai paprasta. Pavyzdžiui: priskiriat žaliai spalvai metimą, raudonai krypties keitimą, mėlynai - prasiveržimą. Imat kamuolį, varotės, stebite lempas ir priklausomai nuo užsidegusios spalvos, atliekat tam tikrą veiksmą. Tokios treniruotės turės įtakos sprendimų priėmimui realiam žaidime. Kaip greitai atliksite metimą užsidegus žaliai šviesai?

  Jokio programavimo. Jokių APPS'ų. Jokio bluetooth. Paprastas USB krovimas. Įjunkite, palieskite ir reaguokite.

  RipCone V2 neįtraukti. Komplekte - dvi reakcijos lempos.

 • Sulankstoma krepšinio kliūtis

  89,00 €

  POWERHANDZ lengvai sudedama ir pastatoma kliūtis gali būti naudojama gynybai imituoti krepšinyje ar futbole. Užimanti mažai vietos, lengvai transportuojama kliūtis  - puiki galimybė treneriams imituoti gynėjus aikštėje ar stadione. Kliūties dydis - apie 1 m. Gali būti naudojama viduje ar lauke. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Krepšinio kamuolio rankovė...

  49,00 €

  Slidi kamuolio rankovė - Dribblesleeve yra skirta bet kokio dydžio krepšinio kamuoliui. Uždėjus rankovę, kamuolį sunkiau sugriebti ir kontroliuoti, sunkiau varytis. Puiki priemonė treniruotėms, krepšininko specifinėms savybėms ugdyti. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Pasunkintos pirštinės...

  129,00 €

  POWERHANDZ pasunkintos pirštinės sukurtos krepšininkams. Svoriai paskirstyti pirštinės išorinėj daly, pirštinės išorė odinė. Delnas pagamintas iš tampraus nailono, gana slidus, kad būtų sunkiau varytis kamuolį. Svoriai padeda stiprinti rankų raumenis, greitį, miklumą, judesių dažnį, apsunkina kamuolio gaudymą ir varymą treniruočių metu. Tokios treniruotės turi teigiamą poveikį krepšininkų technikai. 

  Dydžiai: S - 17,8 cm. L - 19 cm

  Video apačioje!!!

 • Krepšinio treniruoklis IC3

  699,00 €

  Dr.Dish krepšinio treniruoklis IC3. Lengvas, kompaktiškas, nešiojamas. Surinkimas ir išardymas labai paprastas, užtruks kelias minutes, nereikės jokių specialių įrankių. Treniruokitės, praktikuokitės ir gerinkite savo taiklumą bei metimo techniką!

 • Pasunkintas kamuoliukas...

  13,00 €

  Micah Lancaster šį pasunkintą teniso kamuoliuką sukūrė specialiai krepšinio treniruotėms. Kamuoliukas skirtas rankų greičiui ir jėgai didinti. Kamuoliuko šoklumas yra prastesnis, nei įprasto teniso kamuoliuko, jį lengviau sugriebti ir kontroliuoti, todėl galima atlikti daugiau pakartojimų. Treniruotės tampa efektyvesnės, jose mažiau sumaišties, kuomet reikia gaudyti toli atšokusį kamuoliuką. 

 • Pasunkintas krepšinio...

  89,00 €

  Pasunkintas krepšinio kamuolys skirtas krepšinio treniruotėms. Įprasta krepšininkų klaida yra ta, kad jie nepakankamai ištiesę alkūnę, užbaigia kamuolio metimą riešu. Naudodami pasunkintą kamuolį krepšininkai bus priversti atlikti technišką metimą, laikydami alkūnę teisingoje padėtyje ir tik tada įtraukdami riešą.  Taip krepšininkai gerins savo metimo techniką, stiprins rankas. Dydis - 7.

 • Taktinė lenta krepšiniui...

  39,00 €

  Taktinė lenta krepšiniui. Dvipusė. Magnetinė. Vienoje pusėje - krepšinio aikštelės šablonas, kitoje - statistikos lentelė, kurioje patogu žymėtis minutės pertraukėles, pražangas.

  Lentos dydis - 21x33 cm. Lenta pagaminta iš tvirto PVC. Komplekte - žymeklis su trintuku, 24 dvispalviai stačiakampiai magnetai. 

 • Svoriniai kamuoliai...

  22,00 € Nuo

  Specialūs svoriniai kamuoliai, skirti krepšinio treniruotėms. Kamuolius sukūrė Micah Lancaster. Guminiai kamuoliai pripūsti oro. Gerai kimba prie rankų. Nešoklūs. 

  Treniruočių video apačioje!

 • Kūgių komplektas krepšinio...

  59,00 € Nuo

  Kūgiai sukurti specialiai krepšiniui.  Kūgiai pagaminti iš patvaraus, ilgaamžio, tvirto plastiko. Balta juosta - speciali gumuota detalė, skirta patogiam kūgio paėmimui ir perkėlimui į kitą vietą, dėka jos kūgis niekada neišslys iš rankų. Kūgis sukurtas griebimui ir pernešimui, taip ugdant specifinę krepšininkų laikyseną. Patogus dar platesnis pagrindas neleis kūgiui nuvirsti. Kūgio viršuje - sriegis, ant kurio užsisriegia laikiklis - siurbtukas, skirtas kūgio tvirtinimui prie lygaus paviršiaus - lentos ar grindų. Pritvirtinus kelis kūgius prie lentos, krepšininkams sudaromos pasunkintos sąlygos - kamuolį į krepšį tenka mesti tik konkrečia trajektorija, taip ugdant specifinius įgūdžius. Į kūgį galima įstatyti lazdą, taip sukuriant kliūtį apibėgimui, vikrumui, specifiniams krepšininkų judesiams, kamuolio perdavimams, varymui lavinti. 

  Galimi variantai: 

  • 3 vnt RipCone v2 kūgių
  • 3 vnt RipCone v2 kūgių su siurbtukais
  • 3 vnt RipCone v2 kūgių ir lazdų su jungtinmis komplektas
  • 10 vnt kūgių RipCone v2

  Pažiūrėkite video žemiau!

 • Krepšinio kamuolys MOLTEN...

  135,00 €

  Krepšinio kamuolys MOLTEN BG5000 oficialus FIBA kamuolys, skirtas aukščiausios kategorijos varžyboms, tarp jų olimpinėms žaidynėms, Europos čempionatui, Pasaulio čempionatui. Puikaus sukibimo, naujo dizaino ,atnaujintos odos, 12 panelių paviršius, optimali kamuolio valdymo technika. Aukščiausios kokybės natūrali oda.

 • Krepšinio kamuolys MOLTEN...

  89,00 €

  Aukščiausios kategorijos krepšinio kamuolys MOLTEN BG4500 varžyboms skirtas, FIBA patvirtintas krepšinio kamuolys.

 • Krepšinio kamuolys MOLTEN...

  62,00 € Nuo

  Aukščiausio lygio krepšinio varžybų kamuolys MOLTEN BG4000. FIBA patvirtintas. 

 • Krepšinio kamuolys MOLTEN...

  42,00 € Nuo

  Krepšinio kamuolys MOLTEN BG3800. FIBA patvirtintas sintetinės odos krepšinio kamuolys.