Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

 • 0 kg - 135 kg

Kaina

Kaina

 • 4,00 € - 9 099,00 €

Dydis

Dydis

Svoris

Svoris

Dr.Dish

Dr.Dish

Spec inventorius

Aktyvūs filtrai

 • Krepšinio treniruočių volas...

  89,00 €

  Krepšinio treniruočių volas I'm possible sukurtas naudoti atskirai arba jungti prie kitų I'm possible produktų, tokių kaip kūgiai RipCone v2, siurbtukai ar lazdos. Įvairūs produktų deriniai sukuria begalines volo panaudojimo galimybes. 

  Komplete 1 volas + 1 jungtis (visi kiti I'm possible produktai užsakomi atskirai)

  1. Prijungę prie kūgio bei pastatę ant grindų, naudokite volą apibėgimams. Krepšinio aikštelė nėra tuščia erdvė, sukurkite žaidėjams kliūtis, kurias jie turi įveikti.

  2. Kadangi ant kūgio uždėtas volas yra 1 m aukščio, sukirkite žaidėjams įspūdį, kad jis veržiasi pro priešininką, su pečiu jausdamas jo "kūno spaudimą". 

  3. Pritvirtinę lazdas RipSticks horizontaliai, sukurdami žemą kliūtį, po kuria žaidėjas turi pralįsti. 

  4. Pritvirtinę siurbtuką, pritvirtinkite volą prie krepšinio lentos,  sukurdami kliūtį metimui, kurią krepšininkas besiverždamas po lenta turi įveikti. 

  5. Pritvirtinkite volą prie vertikalios lazdos, laikydami ją rankoje blokuokite puolančiojo krepšininko metimą. 

  6. Kadangi volas yra tvirtas, naudokite jį raumenų atpalaidavimui ir masažui.

  Pažiūrėkite video žemiau!

 • Gynybinis krepšinio...

  109,00 €

  Wilson gynybinis krepšinio treniruoklis pagerins jūsų žaidėjų treniruotes. Naudojama NBA ir WNBA ši paminkštinta lazda padeda treneriams imituoti įvairias gynybines pozicijas. Tinka įvairaus lygio krepšininkams gerinti žaidimo techniką, mokytis žaisti prieš sustiprintą gynybą. 

 • SH Shooting basketball...

  89,00 €

  Krepšinio kamuolys SH Shooting Basketball - tai pats natūraliausias, paprasčiausias ir patikimas būdas išmokyti krepšininkus taisyklingai laikyti kamuolį metimo metu. SH Shooting Basketball tai pirmasis kamuolys, kurio specialus reljefinis ir spalvinis dizainas padeda krepšininkui matyti ir jausti, ar jis teisingai laiko kamuolį rankose metimo metu. Kamuolys turi patentuotus vizualiai išryškintus įgilinimus, kurių dėka kiekvienas krepšininkas gali atrasti optimaliausią savo rankų padėtį ir patogiai sekti kamuolį akimis metimo metu. 

 • Reakcijos lempos...

  199,00 €

  RipLight reakcijos lempos yra sukurtos situacijos "skaitymui" ir reakcijos treniravimui. Kiekviena lempa turi tris atsitiktinai užsidegančias spalvas: raudoną, žalią, mėlyną. RipLight lempų pagrindinis privalumas - paprastumas. Jos sukurtos vienam tikslui - suteikti žaidėjams galimybę skaityti aikštės situaciją ir reaguoti, be jokios būtinybės kažką programuoti, nustatinėti. Tiesiog priskirkite kiekvienai spalvai užduotį ir reaguokite į ją kuo greičiau. Spalva dega tris sekundes. Tai paprasta. Pavyzdžiui: priskiriat žaliai spalvai metimą, raudonai krypties keitimą, mėlynai - prasiveržimą. Imat kamuolį, varotės, stebite lempas ir priklausomai nuo užsidegusios spalvos, atliekat tam tikrą veiksmą. Tokios treniruotės turės įtakos sprendimų priėmimui realiam žaidime. Kaip greitai atliksite metimą užsidegus žaliai šviesai?

  Jokio programavimo. Jokių APPS'ų. Jokio bluetooth. Paprastas USB krovimas. Įjunkite, palieskite ir reaguokite.

  RipCone V2 neįtraukti. Komplekte - dvi reakcijos lempos.

 • Sulankstoma krepšinio kliūtis

  89,00 €

  POWERHANDZ lengvai sudedama ir pastatoma kliūtis gali būti naudojama gynybai imituoti krepšinyje ar futbole. Užimanti mažai vietos, lengvai transportuojama kliūtis  - puiki galimybė treneriams imituoti gynėjus aikštėje ar stadione. Kliūties dydis - apie 1 m. Gali būti naudojama viduje ar lauke. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Krepšinio kamuolio rankovė...

  49,00 €

  Slidi kamuolio rankovė - Dribblesleeve yra skirta bet kokio dydžio krepšinio kamuoliui. Uždėjus rankovę, kamuolį sunkiau sugriebti ir kontroliuoti, sunkiau varytis. Puiki priemonė treniruotėms, krepšininko specifinėms savybėms ugdyti. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Pasunkintos pirštinės...

  129,00 €

  POWERHANDZ pasunkintos pirštinės sukurtos krepšininkams. Svoriai paskirstyti pirštinės išorinėj daly, pirštinės išorė odinė. Delnas pagamintas iš tampraus nailono, gana slidus, kad būtų sunkiau varytis kamuolį. Svoriai padeda stiprinti rankų raumenis, greitį, miklumą, judesių dažnį, apsunkina kamuolio gaudymą ir varymą treniruočių metu. Tokios treniruotės turi teigiamą poveikį krepšininkų technikai. 

  Dydžiai: S - 17,8 cm. L - 19 cm

  Video apačioje!!!

 • Pasunkintas kamuoliukas...

  13,00 €

  Micah Lancaster šį pasunkintą teniso kamuoliuką sukūrė specialiai krepšinio treniruotėms. Kamuoliukas skirtas rankų greičiui ir jėgai didinti. Kamuoliuko šoklumas yra prastesnis, nei įprasto teniso kamuoliuko, jį lengviau sugriebti ir kontroliuoti, todėl galima atlikti daugiau pakartojimų. Treniruotės tampa efektyvesnės, jose mažiau sumaišties, kuomet reikia gaudyti toli atšokusį kamuoliuką. 

 • Svoriniai kamuoliai...

  22,00 € Nuo

  Specialūs svoriniai kamuoliai, skirti krepšinio treniruotėms. Kamuolius sukūrė Micah Lancaster. Guminiai kamuoliai pripūsti oro. Gerai kimba prie rankų. Nešoklūs. 

  Treniruočių video apačioje!

 • Kūgių komplektas krepšinio...

  59,00 € Nuo

  Kūgiai sukurti specialiai krepšiniui.  Kūgiai pagaminti iš patvaraus, ilgaamžio, tvirto plastiko. Balta juosta - speciali gumuota detalė, skirta patogiam kūgio paėmimui ir perkėlimui į kitą vietą, dėka jos kūgis niekada neišslys iš rankų. Kūgis sukurtas griebimui ir pernešimui, taip ugdant specifinę krepšininkų laikyseną. Patogus dar platesnis pagrindas neleis kūgiui nuvirsti. Kūgio viršuje - sriegis, ant kurio užsisriegia laikiklis - siurbtukas, skirtas kūgio tvirtinimui prie lygaus paviršiaus - lentos ar grindų. Pritvirtinus kelis kūgius prie lentos, krepšininkams sudaromos pasunkintos sąlygos - kamuolį į krepšį tenka mesti tik konkrečia trajektorija, taip ugdant specifinius įgūdžius. Į kūgį galima įstatyti lazdą, taip sukuriant kliūtį apibėgimui, vikrumui, specifiniams krepšininkų judesiams, kamuolio perdavimams, varymui lavinti. 

  Galimi variantai: 

  • 3 vnt RipCone v2 kūgių
  • 3 vnt RipCone v2 kūgių su siurbtukais
  • 3 vnt RipCone v2 kūgių ir lazdų su jungtinmis komplektas
  • 10 vnt kūgių RipCone v2

  Pažiūrėkite video žemiau!

 • Penalty Box treniruoklis

  29,00 €

  Patentuotas Penalty Box® treniruoklis skirtas ištvermės, greičio ir vikrumo, pliometrinėms treniruotėms bei žmonėms, norintiems numesti svorio. Šį paprastą treniruoklį galite neštis bet kur, jis patogiai sulankstomas į L formą, užima mažai vietos. Padėtas plokščiai, treniruoklis - tinklelis, naudojamas vietoj vikrumo kopetėlių. Perlenkus pusiau, treniruoklis pastatomas kaip barjeriukas ir naudojamas šuoliukams. Su šiuo treniruokliu galima atlikti virš 200 pratimų. Su šiuo treniruokliu kiekvienas gali atlikti pratimus pagal savo fizines galimybes.

  Su Penalty Box® gausite prieigą prie pratimų ir treniruočių video.  

 • Kilimėlis krepšininkų kojų...

  149,00 € Nuo

  Pirmasis unikalus specialiai krepšininkams sukurtas kilimėlis, skirtas specifinėms kojų judesių treniruotėms. Įprasto kilimėlio dydis: 107 x 74 x 0.3 cm, svoris - 3.6 kg. XL kilimėlio dydis: 140 x 90 x 0,3 cm, svoris - 5 kg. Kilimėlis pagamintas iš gumos, PU ir PVC. Neslystantis. Su pernešimo dirželiais. Su galimybe parsisiųsti treniruočių programą (Apps'ą).

 • Kūgių komplektas krepšinio...

  129,00 €

  Kūgiai sukurti specialiai krepšiniui. Komplekte - 10 vnt. Kūgiai pagaminti iš patvaraus, ilgaamžio, tvirto plastiko. Oranžinė juosta - speciali gumuota detalė, skirta patogiam kūgio paėmimui ir perkėlimui į kitą vietą, dėka jos kūgis niekada neišslys iš rankų. Patogus platus pagrindas neleis kūgiui nuvirsti. Kūgiai gali būti sustatomi vienas ant kito, dėka jų aptakių formų jie nesusikabina ir neužstringa. Vieno kūgio svoris - 120 g; aukštis - 23 cm, pagrindo skersmuo - 17 cm.

 • Kilimėlis krepšininkų kojų...
  • Išpardavimas!
  • −20%

  Kilimėlis krepšininkų kojų...

  119,20 € −20% 149,00 € Nuo

  Specialiai krepšininkams sukurtas kilimėlis, skirtas specifinėms kojų judesių treniruotėms. Įprasto kilimėlio dydis: 107 x 74 x 0.3 cm, svoris - 3.6 kg. XL kilimėlio dydis: 140 x 90 x 0,3 cm, svoris - 5 kg. Kilimėlis pagamintas iš gumos, PU ir PVC. Neslystantis. Su pernešimo dirželiais. Su galimybe parsisiųsti treniruočių programą (Apps'ą).

  Video apačioje!

 • Gynybinis manekenas SKLZ D-Man

  119,00 €

  SKLZ D-Man - reguliuojamo aukščio manekenas, skirtas krepšinio treniruotėms. Galima treniruotis individualiai ar su komanda. Naudojant manekeną puolantys žaidėjai mokosi apieti gynybą arba mesti kamuolį "per iškeltas rankas". Sustačius daugiau manekenų, žaidėjai mokomi driblingo, kamuolio perdavimo bei metimo technikos. 

  Plastikinis ø 40 cm pagrindas gali būti užpildomas vandeniu ar smėliu (telpa 5 l).
  Manekeno korpusas pagamintas iš metalinės vielos bei poliesterio tinklelio.
  Svoris (su tuščiu pagrindu): 3.11 kg
  Aukštis be rankų 140 cm, su rankomis 180 cm.
  Maksimalus iškeltų rankų aukštis ~ 2.5 m.

 • Krepšinio kamuolių padavimo...

  9 099,00 € Nuo

  Dr. Dish - programuojama, automatinė kamuolių padavimo mašina. Atnaujinti modeliai!

  Dr. Dish Rebel+: paprasčiausias modelis, visiškai automatinė ir programuojama kamuolių padavimo mašina, sekanti jūsų metimus. Susikurkite ir išsisaugokite savo treniruotę. 8'' ekranas. 

  Dr. Dish All-Star+ išsaugokite savo statistiką ir sekite progresą. Savo paskyroje galėsite sekti naujausias tendencijas, matyti savo pasiekimus bei naudotis daugiau nei 250 įrašytų pratimų bei treniruočių, paruoštų profesionaliais treneriais. 8'' ekranas.

  Dr Dish CT+. didžiulis 21.5" ekranas! Stebėkite savo pasiekimus realiu laiku, varžykitės tarpusavyje MULTIPLAYER režime, sekite savo progresą su kiekvienu metimu.

  Rebel ir All-Star dydis:

  Ilgis: 100 cm.
  Plotis: 80 cm.
  Aukštis: 195 cm
  Svoris: 105 kg.

  CT dydis:

  Ilgis: 123 cm.
  Plotis: 81 cm.
  Aukštis: 198 cm
  Svoris: 134 kg.

 • Kontaktinė pagalvė

  99,00 €

  Kontaktinė pagalvė skirta rankų, kojų smūgiavimo technikai lavinti taip pat komandinių sporto šakų atstovų "kontakto" pojūčiui ugdyti. Pagaminta iš aukštos kokybės sintetinės odos. Patogi laikyti, lengva.

  Dydis: 70x35x15 cm.

   

   

   

   

   

   

 • Juodi driblingo akiniai
  • Išpardavimas!
  • −15%

  Driblingo akiniai

  7,65 € −15% 9,00 €

  Plastikiniai driblingo akiniai skirti įvairaus lygio krepšininkų kamuolio varymosi įgūdžiams, žaidimo technikai gerinti. Akiniai uždengia dalį regėjimo lauko, priverčia žaisti pakėlus galvą, koncentruojantis į tai, kas vykta aikštėje, o ne į tai, kas vyksta po kojomis. Išmokstama valdyti kamuolį nežiūrint į jį, žaisti jaučiant aikštę.

 • Reakcijos lavinimo kamuoliukas

  5,00 €

  190Guminiai reakcijos kamuoliukai. 7 cm. skersmens. Įvairių spalvų. Kamuoliukai atšoka nuo bet kokio kieto paviršiaus (sienos, grindų) staigiai ir nenuspėjama kryptimi. Gaudant kamuoliukus lavinama reakcija. Gali būti naudojami treniruojantis porose, komandose arba individualiai.