Spec inventorius

Spec inventorius

Aktyvūs filtrai

Reakcijos lavinimo...

Nuo Kaina 4,13 €

7 cm. arba 10 cm. skersmens guminiai reakcijos lavinimo kamuoliukai. Įvairių spalvų. Kamuoliukai atšoka nuo bet kokio kieto paviršiaus (sienos, grindų) staigiai ir nenuspėjama kryptimi. Gali būti naudojami treniruojantis porose, komandose arba individualiai. 

Perkant 10 vnt ir daugiau - 20% nuolaida.

Driblingo akiniai
  • Išpardavimas!
  • −15%

Driblingo akiniai

Bazinė kaina 7,44 € −15% Kaina 6,32 €

Akiniai skirti įvairaus lygio krepšininkų kamuolio varymosi įgūdžiams, žaidimo technikai gerinti. Akiniai uždengia dalį regėjimo lauko, priverčia žaisti pakėlus galvą, koncentruojantis į tai, kas vykta akštėje, o ne į tai, kas vyksta po kojomis. Išmokstama valdyti kamuolį nežiūrint į jį, žaisti jaučiant aikštę.

Tchoukball rėmas su...

Kaina 164,46 €

Tai oficialus (aprobuotas) Tchoukball'o rėmas su tinklu. Taip pat naudojamas kitose komandinėse sporto šakose treniruotėms su atšokančiu kamuoliu. Rėmo dydis 1x1m.

Kontaktinė pagalvė

Kaina 73,55 €

Kontaktinė pagalvė skirta rankų, kojų smūgiavimo technikai lavinti taip pat komandinių sporto šakų atstovų "kontakto" pojūčiui ugdyti. Pagaminta iš aukštos kokybės sintetinės odos. Patogi laikyti, lengva.

Dydis: 70x35x15 cm.

 

 

 

 

 

 

Krepšinio kamuolių padavimo...

Nuo Kaina 8 264,46 €

Dr. Dish - programuojama, automatinė kamuolių padavimo mašina. 

Dr. Dish Rebel: iki 19 perimetro taškų; programuojamas laikas tarp kamuolių padavimų bei kamuolių kiekis viename taške. Didelis LCD ekranas seka jūsų aktyvumą aikštėje; užrašo, ką jūs turėtumėt daryti. Priekinis ekranas rodo laiką ir atliktus metimus. Padavimo stiprumo nustatymas baudų, dvitaškių ar tritaškių metimui....

Gynybinis manekenas SKLZ D-Man

Kaina 81,82 €

SKLZ D-Man - reguliuojamo aukščio manekenas, skirtas krepšinio treniruotėms. Galima treniruotis individualiai ar su komanda. Naudojant manekeną puolantys žaidėjai mokosi apieti gynybą arba mesti kamuolį "per iškeltas rankas". Sustačius daugiau manekenų, žaidėjai mokomi driblingo, kamuolio perdavimo bei metimo technikos. 

Plastikinis ø 40 cm pagrindas gali būti užpildomas vandeniu ar...

Gynybinis manekenas SKLZ...

Kaina 139,67 €

SKLZ D-Man - reguliuojamo aukščio manekenas, skirtas krepšinio treniruotėms. Velkro juostos pagalba manekeno kojų bei rankų padėtis gali būti reguliuojama, taip imituojant realų gynėją. Galima treniruotis individualiai ar su komanda. Naudojant manekeną puolantys mokomi driblingo, kamuolio perdavimo bei metimo technikos. 

Plastikinio pagrindo dydis - 6 x 35 cm..
Manekeno korpusas...

Gynybinis manekenas Pure...

Kaina 70,25 €

Pure Dfender - reguliuojamo aukščio manekenas, skirtas krepšinio treniruotėms. Galima treniruotis individualiai ar su komanda. Naudojant manekeną puolantys žaidėjai mokomi driblingo, kamuolio perdavimo bei metimo technikos. 

Svoris:4,4 kg
Aukštis 170-210 cm.
Medžiaga: metalas, plastikas, PE, guma. 

Krepšinio kamuolio...

Kaina 73,55 €

Krepšinio kamuolio sugrąžinimo tinklas skirtas individualioms žmogaus treniruotėms. Kadangi tinklas sugrąžina kamuolį atgal žaidėjui, jis treniruočių metu gali labiau susikoncentruoti į taiklumo gerinimą ir mažiau bėgioti. Tinklas - 3 mm storio, akis - 38 mm.

Kūgių komplektas krepšinio...

Kaina 106,61 €

Kūgiai sukurti specialiai krepšiniui. Komplekte - 10 vnt. Kūgiai pagaminti iš patvaraus, ilgaamžio, tvirto plastiko. Oranžinė juosta - speciali gumuota detalė, skirta patogiam kūgio paėmimui ir perkėlimui į kitą vietą, dėka jos kūgis niekada neišslys iš rankų. Patogus platus pagrindas neleis kūgiui nuvirsti. Kūgiai gali būti sustatomi vienas ant kito, dėka jų aptakių formų jie nesusikabina...

Kilimėlis krepšininkų kojų...

Kaina 123,14 €

Pirmasis unikalus specialiai krepšininkams sukurtas kilimėlis, skirtas specifinėms kojų judesių treniruotėms. Kilimėlio dydis: 107 x 74 x 0.3 cm, svoris - 3.6 kg. Kilimėlis pagamintas iš gumos, PU ir PVC. Neslystantis. Su pernešimo dirželiais. Su galimybe parsisiųsti treniruočių programą (Apps'ą).