Spec inventorius

Spec inventorius

Aktyvūs filtrai

Futbolo sienelė su pagrindu

Kaina 106,61 €

Futbolo sienelę sudaro manekenas ir pagrindas, į kurį jis įsismeigia. Manekeno aukštis - 180 cm. Manekenai pagaminti iš plieninio vamzdžio, krūtinės sritis plastikinė, kojų srityje turi spyruokles, kurios sugeria smūgį ir manekenas nenuvirsta. Manekenai įsmeigiami į veją arba pagrindą. Sienelės pagrindas guminis, masyvus, sveria apie 10 kg. Gali būti statomi ant bet kokios dangos. 

...

Didelis sportinis krepšys...

Kaina 32,23 €

Tvirtas sportinis krepšys su kišenėmis priekyje. Dydis: 90 x 30 x 30 cm (IxPxA). Gali būti skalbiamas. Skirtas dideliam inventoriui (barjerams, žymekliams ir pan.) susidėti.

Kamuolio smūgiavimo...

Kaina 6,61 €

Komplektą sudaro juosmens diržas, reguliuojamo ilgio virvė ir stiprus tinklelis kamuoliui įdėti. Sportininkas su šiuo treniruokliu gali savarankiškai gerinti kamuolio valdymo techniką. Komplekte nėra kamuolio. 

Didelis sportinis krepšys

Kaina 32,23 €

Tvirtas sportinis krepšys. Dydis: 200 x 70 x 20 cm (IxPxA). Juodos spalvos. Gali būti skalbiamas. Skirtas dideliam inventoriui (vikrumo lazdoms, futbolininkų sienelei ir pan.) susidėti.

Kamuolio atmušimo tinklas

Kaina 106,61 €

Kamuolio atmušimo rėmas su tinklu yra skirtas futbolo, tinklinio treniruotėms, kamuolio valdymo technikai gerinti. Gali būti naudojamas salėje, ant natūralios ar dirbtinės vejos. Reguliuojamas tinklo kampas. Išardomas, patogiai transportuojamas metalinis rėmas su patvariu kokybišku tinklu.

Rėmo dydis:  110 x 110 cm

Diržų futbolininkams...

Kaina 114,88 €

Tai treniruočių priemonė, skirta komandiniam darbui. Keturi komandos nariai diržais ir tampriomis gumomis sujungiami tarpusavyje. Gumos tempiasi - nuo 5,5 m iki 10 m. Šis komplektas skirtas glaudesniam tarpusavio ryšio formavimui, geresniam aikštės pajautimui bei kitoms komandinėms savybėms ugdyti. Žaidėjas, kuris nesilaiko trenerio nurodymo, neseka komandos draugų judėjimo bei užima...

Pripučiamas futbolo manekenas

Nuo Kaina 78,51 €

Šis manekenas tai moderni ir saugi mokymo priemonė, skirta futbolininkams. Manekeno stabilumas ir forma užtikrinama pripilant reikiamą vandens kiekį pagrindo apačioje ir pripučiant orą. Manekenas pagamintas ir patvarios medžiagos, nekelia pavojaus susižeisti net ir kontakto atveju. Manekenai naudojami vartininkų įgūdžiams, futbolininkų kamuolio varymo technikai gerinti, koordinacijai,...

Futbolo sienelė
  • Išpardavimas!
  • −30%

Futbolo manekenų sienelė

Bazinė kaina 238,84 € −30% Kaina 167,19 €

Komplekte 6 pastatomi plieniniai futbolo manekenai ir krepšys. Galima dėlioti atskirai. Reguliuojamas aukštis. Skirti naudoti patalpoje, bet galima naudoti ir lauke. Manekenai negadina dangos. Kad stabiliau stovėtų, galima prispausti svoriais. Patogesniam transportavimui nuardomas pagrindas. 

Gamintojas- Vinex.