Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

 • 0,3 kg - 3,2 kg

Kaina

Kaina

 • 17,00 € - 85,00 €

BS Toys žaidimai

Motorika, logika

Smulkiosios motorikos, erdvinio mąstymo, logikos, skaičiavimo žaidimai vaikams.

Aktyvūs filtrai

 • Medinis vaisių - daržovių...

  69,00 €

  Medinių vaisių ir daržovių rinkinys spalvotose dėžutėse. Dėžutes galima sudėti vieną ant kitos. Penkių spalvų vaisiai ir daržovės, 2 virvelės su medine "adata".  Kiekvienoje dėžutėje yra po 2 vaisius ir 2 daržoves - visi tapyti rankomis. Žaidimas universalus. Galima rūšiuoti pagal spalvas, žaisti parduotuvėlę, mokytis apie sveiką mitybą, verti ir lavinti smulkiąją motoriką. Rinkinyje 28 dalys - 5 dėžutės, dvi virvelės, melionas, pomidoras, čili pipiras, braškė, arbūzas, apelsinas, morka, moliūgas, kukurūzas, paprika, citrina, bananas, obuolys, laimas, cukinija, dviejų dalių avokadas, vynuogės, svogūnas, baklažanas, slyva. 

  Sudėtų dėžučių dydis: 50 x 15 x 7,4 cm. Dėžutė: 10 x 15 x 7,4 cm. Arbūzo dydis: 10 cm. Virvelės ilgis 90 cm. 

  Amžius 3+

 • Skaičių žaidimas vaikams

  18,00 €

  Plastikinis skaičių žaidimas skirtas mokytis skaičiuoti. Žaidimą sudaro 17 skaičių. Skaičius galima dėlioti vertikaliai ar horizontaliai. Kiekvienas skaičius nuo 1 iki 10 proporcingai aukštėja. Vaikai dėliodami vieną skaičių ant kito vizualiai mato, kokie dėmenys sudaro sumą.

  Rinkinyje: 17 plastikinių skaičių (1 x 5; 2-4 x 2; 5-10 x 1).

  Skaičiaus 10 dydis: 12.5 x 5 x 2.5 cm

  Amžius 3+

 • Medinis skaičiavimo...

  17,00 €

  Medinis skaičiavimo žaidimas skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. 10 skirtingo aukščio kaladėlių su užrašytais skaičiais. Kiekviena kaladėlė nuo 1 iki 10 proporcingai aukštėja. Vaikai dėliodami vieną kaladėlę ant kitos ir lygindami aukščius geriau suvokia sudėties bei atimties veiksmus, skaičių proporcijas. 

  Rinkinyje: 10 medinių kaladėlių.

  Vaikams 3+

 • Trikampis konstruktorius...

  22,00 €

  9 ryškiaspalviai trikampiai idealiai tinka pirmiems konstravimo bandymams. Pagaminti iš aplinkai draugiškų medžiagų - natūralios gumos, padengtos lengvai plaunamu nailonu. Lengvi, minkšti - puikiai tinka net mažiausiems, nėra jokio pavojaus užsigauti. Švelnus paviršius labai malonus liesti.  Paprastos formos, ryškios spalvos tiesiog traukia vaikus imti, bandyti, statyti, skatina vaikų kūrybiškumą, kritinį mąstymą, lavina motoriką. 

  Tinkami vaikams nuo 1 metų. Trikampio dydis: 8x7x3,5cm.

 • Medinis žaidimas nestabilūs...

  25,00 €

  Medinis žaidimas skirtas 2-6  vyresniems nei 3 metai amžiaus žaidėjams. 6 skirtingų spalvų kaladėlės yra būsimų nestabilių bokštų pamatai. Nėra lengva užduotis pastatyti kuo aukštesnį bokštą, kurio kiekviena kaladėlė yra pasvirusi. Naujas kaladėles reikia dėti ant viršaus, pamato spalva išridenama kauliuku. Žaidimą laimi aukščiausią bokštą pastatęs žaidėjas. 

  Rinkinyje: 6 spalvotos pamatinės kaladėlės, 12 trumpos pasvirusių kaladėlių, 6 ilgos pasvirusios kaladėlės, 1 kauliukas.

  Vaikams 3+

  Sukurta ir pagaminta Vokietijoje.

 • Medinis konstruktorius vaikams

  59,00 €

  Šis unikalaus dizaino medinis konstruktorius skirtas įvairaus amžiaus vaikams, nuo pačių mažiausiųjų. Spalvingos ir natūralaus medžio spalvos detalės suteikia neribotas galimybes vaikų fantazijai. Statykite įvairiomis kryptim - horizontaliai ar vertikaliai. Žaiskite vieni ar su draugais. Kurkite savo taisykles!

  Rinkinyje: 150 medinių detalių medvilniniame maišelyje (kryžiukas 30 mm)

  Sukurta ir pagaminta Vokietijoje.

 • Smulkiosios motorikos...

  34,00 €

  Smulkiosios motorikos žaidimas vaikams. Paimk žnyples ir surūšiuok meškiukus pagal dydį ir spalvą. Sudėk meškiukus į jiems tinkamą vietą.

  Rinkinyje:

  5 x medinės lentelės 28 x 7 x 0.1 cm

  32 plastikiniai meškiukai 4 spalvų ir 4 dydžių

  Amžius: 3+ 

 • Konstruktorius vaikams...

  58,00 €

  Konstruktorius vaikams - 12 spalvotų piramidžių, iš kurių galima kurti įvairiaspalves neįprastas erdvines formas. Formos jungiasi įvairiom kryptim. Plastikinėje dėžutėje 12 piramidžių, kiekviena jų sudaryta iš 5 dalių. 6 skirtingos spalvos. Iš viso 60 detalių. Medžiaga - plastikas. Piramidės dydis: 8 x 8 x 7 cm

  Amžius: 3+

 • Varstymo žaidimas vaikams

  28,00 €

  Medinis varstymo žaidimas vaikams. Perforuotos medinės lentelės vienoje pusėje tuščios, kitoje - su varstymo pavyzdžiu. Galite varstyti pagal pavyzdį arba kurti savo raštus. Varstymas lavina rankų motoriką, kūrybingumą, atidumą. 

  Rinkinyje:

  4 medinės varstymo lentelės: 16.5 x 15.5 cm

  12 keturių spalvų raištelių

  Amžius: 3+ 

 • Varstymo žaidimas...

  18,00 €

  Varstymo žaidimas vaikams. Galite varstyti pagal pavyzdį arba kaip jums patinka. Varstymas lavina rankų motoriką. Atidžiai žiūrėkite į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, taip lavindami erdvinį suvokimą.  

  Rinkinyje:

  •2 mediniai batai 21 x 7.8 x 0.4 cm

  •4 medinės lentelės su varstymo pavyzdžiais (atspausdintos abiejose pusėse)

  •4 raišteliai, 80 cm ilgio

  •dėžutė 21 × 12 × 6 cm

  Amžius: 3+ 

 • Balansiniai Montessori...

  50,00 €

  Montessori akmenėlių rinkinys, 36 vienetai. Mediniai daugiabriauniai skirtingų dydžių bei spalvų akmenėliai skirti vaikų lavinimui - rankų-akių koordinacijai, motorikai bei susikaupimui, koncentracijai. Vaikai gali žaisti individualiai, ar varžytis, kas pastatys aukštesnį bokštą. Didžiausias akmenėlis: 5 x 3.8 x 3.8 cm, mažiausias akmenėlis: 3.8 x 2 x 2 cm. Amžius: 3+

 • Žaidimas "Siena"

  49,00 €

  Medinių kaladėlių stalo žaidimas. Galima žaisti dviem būdais: sudėkite visas plytas į medinį rėmą, suformuokite sieną. Pastatykite viršuje augaliuką. Paeiliui traukite po vieną kaladėlę - plytą. Bet būkite labai atsargūs - pralaimės tas, kieno ėjimo metu siena sugrius. 

  Kitas žaidimo būdas - tradicinis kaladėlių bokštas. Žaidėjų tikslas - pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Kiekvienas žaidėjas traukia kaladėlę iš bokšto vidaus ir dedą ją į bokšto viršų. Pralaimi tas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta.

  Kaladėlės ir rėmas pagaminti iš medžio. Sienos dydis: 33×60,8×3 cm

  Video - apačioje!

 • Žaidimas - dėlionė...

  19,00 €

  Žaidimas skirtas vienam vaikui. Išsirink kortelę ir atkartok paveikslėlį - sudėliok monstro dvynį. Surask ragus, burną ir akis.  

  Medžiagos: fanera ir popierius. 

  36 kortelės | 24 skirtingos detalės | medinis monstras: 19×21 cm | kortelės: 6.5×6.5 cm |  medvilninis maišelis

 • Smulkiosios motorikos...

  25,00 €

  Kamuoliukai rieda į visas puses! Imk žnyples ir stenkis kuo greičiau sugriebti reikiamos spalvos kamuoliuką ir išdėlioti savo laukelyje tokia tvarka, kaip kortelėje. Dvispalviai rutuliukai verti daugiau taškų. Būk pirmas arba surink daugiausiai taškų - gausi kortelė. Žaidimo nugalėtojas tas, kas turi 8 korteles. Medis, kartonas. 

  Apskritas pagrindas, Ø 25 cm | 4 žnyplės | 40 kortelės, 7,7×5,5 cm | 27 kamuoliukai, Ø 20 mm

 • Žaidimas "Krabų žvejyba"

  34,00 €

  Žaidimas "Krabų žvejyba" skirtas vaikų motorikai lavinti.  Smagioji krabų šeimynėlė mėgsta laikytis už rankų. Sugauk juos visus ir laimėk žaidimą!

  Žaidimą galima žaisti keliais būdais. 1 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę krabuką, nuima nuo meškerės ir gaudo kitą. Kas sugauna daugiau, tas laimi. 2 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę vieną, nenuima jo nuo meškerės, bet su jo rankyte bando užkabinti kitą krabuką. Laimi tas, ant kurio meškerės kabo ilgesnė krabukų grandinė. 3 būdas. Du žaidėjai vienu metu pagauna tą patį krabą, užkabina jį už abiejų rankyčių ir pernešę į kitą vandens telkinį, paleidžia ten. Žaidimas baigiamas, kai visi krabai pernešami į kitą vietą. 

  Figūrėlės medinės. 

  Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų.

  Rinkinyje dvi meškerės ir 10 krabų.

  Krabo dydis: 15 x 8,5 x 1,8 cm.

 • Žaidimas spalvoti taikiniai

  24,00 €

  Smagus taiklumo žaidimas dviems asmenims ar komandoms. Raudonieji prieš mėlynuosius! Žaidimą sudaro 2 šaudyklės, 2 rituliai ir 15 dvipusių taikinių. Išsirinkite žaidimo plotą - bet kokį lygų paviršių. Taikinius susistatykite žaidimo plote kaip norite: eile, kaip boulinge ar išdėstykite atsitiktine tvarka. Išsirinkite spalvą. Pirmasis žaidėjas šauna savo ritulį iš kur nori. Tikslas - numušti vieną ar daugiau taikinių taip, kad jie nukristų reikiama spalva į viršų. Toliau - eilė kitai komandai ar žaidėjui. Antri ir tolimesni smūgiai atliekami iš ten, kur ritulys sustojo. Žaidimas baigiamas, kai numušamas paskutinis taikinys. Laimi komanda ar -žaidėjas, surinkęs daugiausiai taškų (arba numušęs daugiausiai taikinių). 

  Skirtas žaidėjams nuo 6 metų amžiaus.  

  Žaidimas medinis.

  Šaudyklės dydis: 16×9.5 cm

  Taikinio dydis: 7×6 cm

  Ritulio skersmuo: 6 cm

  Pažiūrėkite žaidimo video žemiau!!!

 • Smulkiosios motorikos...

  34,00 €

  Dar vienas skanus ir spalvingas BS Toys žaidimas "Daržovių lėkštė". Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis spalvų, daržovių pavadinimų. Reikalauja atidumo bei susikaupimo, skatina varžytis. Žaidimo tikslas - surinkti pilną lėkštę daržovių. Išridenk kauliuką, pasuk puodą ir trauk reikiamą daržovę. Jei moki, naudok pagaliukus-žnyples, jei per sunku, gali traukti rankytėmis. Svarbu daržovę gražiai padėti į lėkštę, nenumesti ant stalo, nes tau jau bus maišto švaistymas!  

  Figūrėlės medinės. 

 • Greitos reakcijos žaidimas...

  27,00 €

  BS Toys greitos reakcijos žaidimas skirtas 2-4 vaikams. Žaidėjai išsidalina spalvotus puslankius. Atverčiama kortelė. Žaidimo tikslas: kuo greičiau atkartoti kortelėje nupieštą figūrą. Laimėtojas pasiima kortelę. 

  Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, konstruoti ir kurti savo figūras. Puikiai galite žaisti su kitais BS Toys žaislais. Pavyzdžiui, iš šių medinių puslankių pastatyti tvorą, apjuosiančią teritoriją, kurioje gyvena jūsų kiškučiai ar miško gyventojai. Nevaržykite savo fantazijos, kurkite, smagiai ir spalvotai leiskite laiką!!!

  Rinkinyje: 64 puslankiai, 40 kortelių su 80 spalvotų figūrų. 4 sudėtingumo lygiai.

  Puslankiai pagaminti iš medžio.

  Žaidimas skirtas vaikams nuo 6 metų.

  Žaidimo video apačioje!!!

 • Trikampis domino

  30,00 €

  BS Toys medinis trikampis domino skirtas vaikams nuo 6 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Žaidimo tikslas kuo greičiau atsikratyti savo detalėmis, dedant jas į erdvinę dėlionę, glaudžiant reikiamas spalvas bei kuriant nuostabius ornamentus. Šis žaidimas lavina erdvinį mąstymą, pastabumą, logiką. Tuo pačiu suteikia estetinį malonumą žvelgiant į gimstančius spalvingus ornamentus. 

  Detalės dydis: 10 cm.

  Žaidimo video apačioje!

 • Domino traukinys

  32,00 €

  BS žaidimas domino traukinys suteiks vaikams valandas džiaugsmo. Žaisdami su šiais spalvingais traukinio vagonais, vaikai mokysis atskirti spalvas bei įsiminti skaičius. Ši domino versija yra ypač smagi! Traukinio vagonus galima jungti pagal skaičius, spalvas, ar kitus elementus. Galima žaisti su draugais ar vienam. Vagonus galima guldyti arba statyti, taip lavinant rankų motoriką. 

  Rinkinyje 28 mediniai vagonai ir medvilninis maišelis.

  Skirta vaikams nuo 3 metų.