BS Toys žaidimai

Smulkiajai motorikai

Aktyvūs filtrai

Didžiulis domino BS Toys

Kaina 28,93 €

Dedelis domino pagamintas iš medžio. 28 kaladėlės, kurių dydis: 18 x 7,5 x 1,5 cm medvilniniame maišelyje. Taškeliai ryškių spalvų. 

Žaidimas "Krabų žvejyba"

Kaina 28,10 €

Žaidimas "Krabų žvejyba" skirtas vaikų motorikai lavinti.  Smagioji krabų šeimynėlė mėgsta laikytis už rankų. Sugauk juos visus ir laimėk žaidimą!

Žaidimą galima žaisti keliais būdais. 1 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę krabuką, nuima nuo meškerės ir gaudo kitą. Kas sugauna daugiau, tas laimi. 2 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę vieną, nenuima jo...

Žaidimas spalvoti taikiniai

Kaina 19,83 €

Smagus taiklumo žaidimas dviems asmenims ar komandoms. Raudonieji prieš mėlynuosius! Žaidimą sudaro 2 šaudyklės, 2 rituliai ir 15 dvipusių taikinių. Išsirinkite žaidimo plotą - bet kokį lygų paviršių. Taikinius susistatykite žaidimo plote kaip norite: eile, kaip boulinge ar išdėstykite atsitiktine tvarka. Išsirinkite spalvą. Pirmasis žaidėjas šauna savo ritulį iš kur nori. Tikslas - numušti...

Smulkiosios motorikos...

Kaina 28,10 €

Dar vienas skanus ir spalvingas BS Toys žaidimas "Daržovių lėkštė". Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis spalvų, daržovių pavadinimų. Reikalauja atidumo bei susikaupimo, skatina varžytis. Žaidimo tikslas - surinkti pilną lėkštę daržovių. Išridenk kauliuką, pasuk puodą ir trauk reikiamą daržovę. Jei moki, naudok...

Greitos reakcijos žaidimas...

Kaina 22,31 €

BS Toys greitos reakcijos žaidimas skirtas 2-4 vaikams. Žaidėjai išsidalina spalvotus puslankius. Atverčiama kortelė. Žaidimo tikslas: kuo greičiau atkartoti kortelėje nupieštą figūrą. Laimėtojas pasiima kortelę. 

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, konstruoti ir kurti savo figūras. Puikiai galite žaisti su kitais BS Toys žaislais. Pavyzdžiui, iš šių medinių puslankių pastatyti tvorą,...

Trikampis domino

Kaina 24,79 €

BS Toys medinis trikampis domino skirtas vaikams nuo 6 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Žaidimo tikslas kuo greičiau atsikratyti savo detalėmis, dedant jas į erdvinę dėlionę, glaudžiant reikiamas spalvas bei kuriant nuostabius ornamentus. Šis žaidimas lavina erdvinį mąstymą, pastabumą, logiką. Tuo pačiu suteikia estetinį malonumą žvelgiant į gimstančius spalvingus ornamentus. 

...

Domino traukinys

Kaina 26,45 €

BS žaidimas domino traukinys suteiks vaikams valandas džiaugsmo. Žaisdami su šiais spalvingais traukinio vagonais, vaikai mokysis atskirti spalvas bei įsiminti skaičius. Ši domino versija yra ypač smagi! Traukinio vagonus galima jungti pagal skaičius, spalvas, ar kitus elementus. Galima žaisti su draugais ar vienam. Vagonus galima guldyti arba statyti, taip lavinant rankų motoriką. 

...
Žaidimas balansinės svarstyklės
  • Išpardavimas!
  • −15%

Žaidimas balansinės...

Bazinė kaina 34,71 € −15% Kaina 29,50 €

Balansinis BS Toys stalo žaidimas skirtas vaikams nuo trijų metų. Žaidimas lavina vaikų motoriką, koordinaciją, skatina pažinti kūną, jausti savo judesius, taip pat edukacinis - vaikai mokosi spalvų, pusiausvyros principų, mokosi žaisti kartu, taip pat ir varžytis tarpusavyje. 

Ridenk kamuoliuką ir dėk išridentos spalvos baiboką ant balansinių svarstyklių lentos. Būk atsargus! Jeigu...

  • Išpardavimas!
  • −15%

Smulkiosios motorikos...

Bazinė kaina 18,18 € −15% Kaina 15,45 €

Smulkiosios motorikos žaidimas "Krokodilas" skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis tikslumo, susikaupimo, mokytis žaisti kartu su draugais. Žaidimo tikslas- surinkti kuo daugiau taškų, išstumiant burbuliukus krokodilui iš nasrų taip, kad žuvytė neiškristų ir krokodilas neliktų alkanas. 

Figūrėlės medinės. 

...
Žaidimas "Ledų bokštas"
  • Išpardavimas!
  • −15%

Žaidimas "Ledų bokštas"

Bazinė kaina 23,14 € −15% Kaina 19,67 €

BS Toys žaidimas "Ledų bokštas" - labai "skanus" ir spalvingas. Smagus žaidimas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas lavina motoriką, skatina susikaupti ir varžytis. Žaidimo tikslas - pastatyti reikiamų skonių ledų bokštą. Kas tai padarys pirmas ir nenuvertęs bokšto, tas laimės. 

Figūrėlės medinės. Figūrų dydis: pastatyto ledų bokšto: 25 cm, kortelių: 10 x 16 cm, puodelio 6 x 6 x 2...

Žaidimas - dėlionė...

Kaina 27,27 €

BS Toys žaidimas - dėlionė "Mediniai bokštai" skirti vaikams nuo 4 metų. Žaidimai lavina smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, skatina spalvų, formų pažinimą. Pastatykite pačius gražiausius bokštus!!! Žaidime 42 kaladėlės, virvelė ir dvylika skirtingo sudėtingumo kartoninių kortelių, kurias galima atkartoti. Arba sukurti savo bokštus. Kaip atrodys tavo miestas?

Rėmelio dydis: 28 x 28...

Kroketas vaikams

Kaina 32,23 €

Vaikams skirtas kroketas - smagus lauko ar vidaus žaidimas. Pasistatykite medinius vartelius ant lygaus paviršiaus: grindų, trinkelių, nupjautos vejos, čiupkite lazdas ir smagiai leiskite laiką su draugais lavindami koordinaciją bei taiklumą. Žaidimo tikslas: pataikyti kamuoliuką į visus vartelius sekant numerius iš eilės. Laimi tas žaidėjas, kuris pataiko į visus vartelius iš eilės, atlikęs...

Žaidimas žuvyčių gaudymas Gonge®
  • Išpardavimas!
  • −20%

Žaidimas žuvyčių gaudymas...

Bazinė kaina 70,25 € −20% Kaina 56,20 €

Žaidimas žuvyčių gaudymas Gonge® tinka vaikų darželiams. Žaidimą sudaro didelė meškerė gumuotu galu ir penkios žuvytės. Žuvelių viduje galima paslėpti mažus daiktus ir žaisti atminties lavinimo žaidimus. Tuo pat metu galima žaisti lingvistinius, kognityvinius lavinamuosius žaidimus, paprašyti vaikų apibūdinti rastą daiktą. Nuostaba ir atradimo džiaugsmas suteikia vaikams motyvacijos bei...