Dovanos

Aktyvūs filtrai

Žiedų mėtymo žaidimas Ring...

Kaina 18,93 €

BS Toys žiedų mėtymo žaidimas suteiks daug džiaugsmo mažiems ir dideliems vaikams. Žaidimas puikaus spalvingo dizaino. Mediniai paukšteliai alkani ir sulysę, pamaitinkite juos, užmeskite ant jų žiedus su  žuvelėmis!

Paukščio aukštis 21 cm.

Žiedo skersmuo: 10 cm. 

Rinkinyje po 3 paukštelius ir žiedus.

Greitos reakcijos žaidimas...

Kaina 23,06 €

BS Toys greitos reakcijos žaidimas skirtas 2-4 vaikams. Žaidėjai išsidalina spalvotus puslankius. Atverčiama kortelė. Žaidimo tikslas: kuo greičiau atkartoti kortelėje nupieštą figūrą. Laimėtojas pasiima kortelę. 

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, konstruoti ir kurti savo figūras. Puikiai galite žaisti su kitais BS Toys žaislais. Pavyzdžiui, iš šių medinių puslankių pastatyti tvorą,...

Taiklumo žaidimas vaikams...

Kaina 21,40 €

Šiems mieliems mediniams kiškučiams pats laikas eiti miegoti, bet jie labiau norėtų surengti pagalvių mūšį. Ar tu pasiruošęs padūkti su kiškučiais, kad jie greičiau nuvargtų ir pagaliau užmigtų? 

Kai pavargsit nuo pagalvių mūšių, visada galite tiesiog pažaisti su kiškučiais, gal nueisite į svečius pas miško gyventojus (iš medinio boulingo žaidimo), o gal važiuosite į kelionę domino...

Boulingas žaidimas vaikams

Kaina 23,88 €

BS Toys medinis boulingo žaidimas vaikams. Šešios medinės figūrėlės ir kamuoliukas boulingo žaidimui. Gražios spalvingos miško gyventojų figūrėlės taps puikia atrakcija vaikams. O kada nusibos varžytis tarpusavyje, galite tiesiog žaisti su figūrėlėmis. 

Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Figūrėlių dydis 17 x 9 cm. 

HYPERVOLT GO Smūginis...

Kaina 189,26 €

Smūginis masažuoklis Hypervolt GO - naujas Hyperice smūginių masažuoklių šeimos narys. Hypervolt GO - mažas, lengvas, kelioninis masažuoklis su dviem pagrindinėm galvutėm, raumenų atpalaidavimui, apšilimui, raumenų skausmo, tempimo nuėmimui, judesių palengvinimui, amplitudės didinimui.

Savybės:

  • Sklandus galingas 40 W variklis
  • ...

Trikampis domino

Kaina 27,19 €

BS Toys medinis trikampis domino skirtas vaikams nuo 6 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Žaidimo tikslas kuo greičiau atsikratyti savo detalėmis, dedant jas į erdvinę dėlionę, glaudžiant reikiamas spalvas bei kuriant nuostabius ornamentus. Šis žaidimas lavina erdvinį mąstymą, pastabumą, logiką. Tuo pačiu suteikia estetinį malonumą žvelgiant į gimstančius spalvingus ornamentus. 

...

Domino traukinys

Kaina 27,19 €

BS žaidimas domino traukinys suteiks vaikams valandas džiaugsmo. Žaisdami su šiais spalvingais traukinio vagonais, vaikai mokysis atskirti spalvas bei įsiminti skaičius. Ši domino versija yra ypač smagi! Traukinio vagonus galima jungti pagal skaičius, spalvas, ar kitus elementus. Galima žaisti su draugais ar vienam. Vagonus galima guldyti arba statyti, taip lavinant rankų motoriką. 

...

Žaidimas balansinės...

Kaina 34,63 €

Balansinis BS Toys stalo žaidimas skirtas vaikams nuo trijų metų. Žaidimas lavina vaikų motoriką, koordinaciją, skatina pažinti kūną, jausti savo judesius, taip pat edukacinis - vaikai mokosi spalvų, pusiausvyros principų, mokosi žaisti kartu, taip pat ir varžytis tarpusavyje. 

Ridenk kamuoliuką ir dėk išridentos spalvos baiboką ant balansinių svarstyklių lentos. Būk atsargus! Jeigu...

Smulkiosios motorikos...

Kaina 17,27 €

Smulkiosios motorikos žaidimas "Krokodilas" skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis tikslumo, susikaupimo, mokytis žaisti kartu su draugais. Žaidimo tikslas- surinkti kuo daugiau taškų, išstumiant burbuliukus krokodilui iš nasrų taip, kad žuvytė neiškristų ir krokodilas neliktų alkanas. 

Figūrėlės medinės. 

...

Estafečių rinkinys vaikams...

Kaina 28,84 €

Rinkinys, skirtas vaikų darželiams, mokykloms, gimtadienio vakarėliams. Taiklumui, greičiui, smagiam laiko leidimui. Rinkinį sudaro: 4 šokinėjimo maišai, 4 šaukštų ir kiaušinių rinkiniai (kiaušiniai "skylantys" ir "išsiliejantys" kaip tikri!!!), 10 puodelių ir 3 pupų maišeliai (taiklumui), smeigėmis prismeigiamos starto ir finišo linijos. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

Kaina 16,45 €

Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno...

Aktyvus atminties žaidimas...

Kaina 19,75 €

Aktyvus atminties BS Toys žaidimas "Vabaliukai" skirtas vaikams nuo 3 metų. Smagus žaidimas, skirtas lavinti pastabumą, loginį mąstymą, reakciją, skatina judėti, susikaupti ir varžytis. Žaidimas gali būti žaidžiamas keliais būdais. 

Figūrėlės medinės. Figūrų kraštinės dydis: 8 cm kauliukai: 4 cm.

Žaidime 18 figūrėlių ir 2 kauliukai.

Žaidimas "Ledų bokštas"

Kaina 21,40 €

BS Toys žaidimas "Ledų bokštas" - labai "skanus" ir spalvingas. Smagus žaidimas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas lavina motoriką, skatina susikaupti ir varžytis. Žaidimo tikslas - pastatyti reikiamų skonių ledų bokštą. Kas tai padarys pirmas ir nenuvertęs bokšto, tas laimės. 

Figūrėlės medinės. Figūrų dydis: pastatyto ledų bokšto: 25 cm, kortelių: 10 x 16 cm, puodelio 6 x 6 x 2...

Žaidimas - dėlionė...

Kaina 27,19 €

BS Toys žaidimas - dėlionė "Mediniai bokštai" skirti vaikams nuo 4 metų. Žaidimai lavina smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, skatina spalvų, formų pažinimą. Pastatykite pačius gražiausius bokštus!!! Žaidime 42 kaladėlės, virvelė ir dvylika skirtingo sudėtingumo kartoninių kortelių, kurias galima atkartoti. Arba sukurti savo bokštus. Kaip atrodys tavo miestas?

Rėmelio dydis: 28 x 28...

Aktyvus judesių ir garsų...

Kaina 19,75 €

Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 3 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

Judrųjį žaidimą sudaro 12 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

Medinių rutulių žaidimas...

Kaina 24,71 €

BS Toys medinių rutulių žaidimas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Žaidimą gali žaisti 2-3 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. Žaidimo tikslas numesti savo rutulius kuo arčiau taikinio (mažo raudono rutuliuko). Rinkinyje 6 rutuliai, 1 rutuliukas - taikinys,...

Kroketas vaikams

Kaina 31,32 €

Vaikams skirtas kroketas - smagus lauko ar vidaus žaidimas. Pasistatykite medinius vartelius ant lygaus paviršiaus: grindų, trinkelių, nupjautos vejos, čiupkite lazdas ir smagiai leiskite laiką su draugais lavindami koordinaciją bei taiklumą. Žaidimo tikslas: pataikyti kamuoliuką į visus vartelius sekant numerius iš eilės. Laimi tas žaidėjas, kuris pataiko į visus vartelius iš eilės, atlikęs...

Lipnusis smiginis vaikams

Kaina 21,40 €

Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik...

Pasipriešinimo gumos su rankenomis Body Tube
  • Išpardavimas!
  • −15%

Pasipriešinimo gumos su...

Bazinė kaina 14,05 € −15% Nuo Kaina 11,94 €

Įvairių stiprumų pasipriešinimo gumos su rankenomis Body Tube. Skirtos treniruotėms bei reabilitacijai. Puikiai tinka krepšininkų, kito komandinių sporto šakų treniruotėms, grupinėms treniruotėms, sportui namuose. Gumos ilgis 1,30 m. 

Gamintojas- Dittmann, Vokietija.

Perkant 10 vnt- 20%  nuolaida.

Sporto namuose rinkinys

Kaina 65,29 €

Rinkinys, skirtas sportuoti namuose. Rinkinyje: mankštos kilimėlis (173x61x0,6 cm), minkštas pilates kamuoliukas (25 cm), pusiausvyros pagalvėlė (35 cm), jėgos guma (silpna), guma-žiedas (vidutinio stiprumo), pasipriešinimo guma su rankenėlėmis (vidutinio stiprumo). 

Rinkinys neužims daug vietos, o panaudojimo galimybės gana didelės. Gumos tiks kojų, rankų raumenims, šuoliukams,...