Lauko žaidimai

Aktyvūs filtrai

 • Komandos formavimo žaidimas...

  79,00 €

  Šis komandos formavimo arba tem building žaidimas gali būti žaidžiamas vaikų ar suaugusiųjų kolektyvuose. Komandoje gali būti nuo 2 iki 12 narių. Žaidimas tinka mokyklose, darželiuose, darbo kolektyvuose susipažinimui ar komandinės dvasios kūrimui. Žaidimui nereikia specialaus pasiruošimo. Galima žaisti tiek viduje, tiek lauke. Žaidimas lavina motorinius įgūdžius bei koordinaciją. Tai kolektyvinė veikla, reikalaujanti geros komunikacijos tarp jos narių. Veiksmų ir situacijų aptarimas grupėje lavina kalbos vystymąsi, skatina nenuleisti rankų siekiant užsibrėžto tikslo.

  Šiame grupiniame žaidime iškyla tokie aspektai, kaip autoritetas, konkurencija, emocinis supratimas, puolimas, atvirumas. Komandinis darbas duoda gerų rezultatų tada, kai kiekvienas narys išmoksta duoti ir imti vienodai. Kiekvienas komandos narys patiria vis didesnį savęs suvokimo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

  Bokšto dydis: 19x5,5x5,5 cm

  Rinkinyje: 6 mediniai stačiakampiai, 1 rėmas su lentele virvėms verti, 12 virvių 2x2 m, 1 maišelis, instrukcijos.

  Skirtas vaikams (ir suaugusiems!) nuo 5 metų. 

  Žaidimas pagamintas Vokietijoje!

 • Lauko kreidelės kibirėlyje,...

  4,00 € Nuo

  15 didelių kreidelių kibirėlyje Ø 2 x 9.5 cm. Perkant 6 rinkinius - plastikinė vonelė dovanų. Galite nusipiešti kelią mašinėlėms, žaidimų "lentą", žaidimo "klasės" langelius, langelius lapų ar kitokių gėrybių rinkimui pagal spalvas ir dar daug įvairių dalykų!!!

 • Aktyvus žaidimas "Švyturių...

  26,00 €

  Jeigu pabodo lenktynės su kaišiniais, imkitės sunkesnės užduoties! Pradžia. Išberkite visas detales ant žemės, imkite po lentelę ir kuo greičiau atsirinkę savo spalvos detales suformuokite švyturį. Nepamirškite patupdyti švyturininko ir kuo greičiau bėkite (eikite, sėlinkite) tikslo link. Tik būkite atsargūs, jei švyturys sujudės ir nukris, sugaišite daug laiko jį atstatinėdami. Detalės medinės. Žaidimas skirtas dviems vaikams 6+ metų (arba estafetėms). Gali bandyti ir jaunesni. Puiki priemonė lavinti balansą, koordinaciją, smagiai varžytis. 

   2 švyturiai, 12,5x9x9 cm | 2 lentelės, 27x13x0,8 cm

 • Žaidimas "Swoosh ball"

  16,00 €

  Swoosh! Medinis Swoosh kamuolys! Smagus žaidimas su virvėmis ir kamuoliuku. Griebkite rankenas ir priverskite kamuoliuką skrieti išskečiant ir suglaudžiant rankas. Smagus, greitas ir daug gerų emocijų suteikiantis žaidimas. Rankenos ir kamuoliukas - pagaminti iš medžio. 2 m ilgio dvi virvės. Žaidimas skirtas vaikams nuo 6 metų.

 • Žaidimas "Staigmena...

  22,00 €

  Ar bent įsivaizduojate, kaip smagu perduoti staigmeną draugui, traukiant virve pririštą kibirėlį ir maišelį. Galima persiųsti kibirėlį tarp dviejų medžių ar vertikalių atramų, arba vertikaliai - į antrą žaidimų namelio aukštą! Idealus rinkinys žaidimams darželyje ar draugų grupėse. Rinkinyje metalinis kibirėlis, maišelis, du skriemuliai, du karabinai, du kabliukai ir trys virvės (viena ilga ir dvi trumpos).

  Žaidžiant vertikaliai. Trumpos virvės perneriamos per metalines skriemulio kilpeles ir pritvirtinamos prie dviejų medžių (atstumas tarp medžių ar atramų iki 2,5 m). Ant ilgos virvės paliekami galai užrišimui (apie 10 cm nuo kraštų), tada 10 cm nuo krašto paprastu mazgu pririšamas vienas kabliukas, virvė perneriama per vieną skriemulį ir jos vidury pririšamas antras kabliukas. Virvės galas perneriamas per antrą skriemulį ir virvės galai surišami. Belieka karabinais prie kabliukų pritvirtinti kibirėlį ir maišelį. Pasiruošimas baigtas. Belieka siųsti draugui staigmenas, raštelius, statybines medžiagas - bet ką, ką tik sugalvosite naudoti savo žaidimams. 

  Žaidžiant vertikaliai. Trumpa virvė perveriama per metalinę skriemulio kilpelę ir pritvirtinama antrame namelio aukšte. (Ant medžio šakos, jei žaidžiate medyje) Ilgoji virvė perneriama per skriemulį, viename jos gale pritvirtinamas kibirėlis, į kurį dedama staigmena draugui, tada kitas galas traukiamas žemyn, taip kibirėlis kyla į viršų. Antrame namelio aukšte esančiam draugui belieka išsiimti krovinį. 

  2 trumpos virvės 75cm | ilga virvė 6 m | kibirėlis 12cm x 11.5cm x 6.5 | maišelis 18.5 x 14.5cm

  VIDEO APAČIOJE!!!

 • Žaidimas "Nuspirk skardinę"

  22,00 €

  Tai populiaraus taiklumo žaidimo modifikacija, tinkama tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tikslas - numušti visus piramide arba eile sustatytus kibirėlius bet ne metant maišelį ranka, o spiriant mažą kamuoliuką koja. Gerina koordinaciją, taiklumą. Idealus nedidelėms varžyboms. Komplekte yra 6  raudoni kibirėliai ir pripučiamas kamuoliukas.

  6 metaliniai kibirėliai, 11 x 11 x 10 cm |kamuolys, Ø 10 cm

 • Estafečių rinkinys laukui

  209,00 €

  Rinkinys skirtas naudoti ant žolės arba neslidžios guminės dangos. Su šiom priemonėm sukursite įvairių aktyvių veiklų vaikams. Rinkinys skirtas šokinėjimui, mėtymui, virkrumui, balansavimui. Rinkinys suformuotas iš dviejų spalvų - raudonos ir mėlynos. Galima rūšiuoti, dirbti komandomis.

  Rinkinį sudaro:

  - 2 poros plastikinių balansavimo kojūkų Gonge (4 vnt); Ant kojūkų užsilipus, juos galima naudoti kaip balansavimo akmenėlius, stovint ant jų galima mėtytis kamuoliukais.

  - 6 liemenės (po tris kiekvienos spalvos) + du lipnūs kamuoliukai - gaudynių žaidimams;

  - 2 gumos, skirtos sujungti dviejų vaikų kojas ir dalyvauti "trijų kojų lenktynėse";

  - 2 lazdos, 80 cm (su jomis galima formuoti peršokimo kliūtį įtvirtinus tarp kibirėlių);

  - 4 pasunkinti lazdų pagrindai,

  - 4 lazdos, 15 cm;

  - 1 poroloninis kauliukas;

  - 4 nemaži universalūs kibirėliai, kuriuos galima tvirtinti ant lazdų;

  - 6 žongliravimo kamuoliukai, kuriuos galima mėtyti į kibirėlius, tarpusavyje ar mokytis žongliravimo;

  - 2 poroloniniai 12 cm kamuoliukai.

  - 2 skraidančios lėkštės

  - kortelės su pratimais

  - krepšys

  Lazdas įstatytas vertikaliai naudoti apibėgimui, ant jų tvirtinti kibirėlius, lankus, mėtyti žiedus, ant jų užmovus žiedus, pernešti į pažymėtą vietą, dviems vaikams sustojus vienas prieš kitą ir laikant dvi lazdas ištiestose rankose, lazdomis galima ridenti kamuolį.

  Plastikiniai kojūkai kokybiški, jų plokštuma gumuota, neslystanti, bet apvertus kojūkus, geriau juos naudoti ant neslystančios dangos - žolės. gumuoto paviršiaus, žemės. Ant parketo geriau nenaudoti. 

 • Rodyklė žaidimams vaikams

  29,00 €

  Su šia medine rodykle galite žaisti įvairius žaidimus.

  1.Sustokite ratu, sukite rodyklę ir išrinkite vaiką, kuris atliks užduotį.

  2.Sudėkite skaičiukus ir išsukite, kiek pratimo pakartojimų reikės atlikti.

  3.Sugalvokite veiksmą kiekvienai spalvai, sukite rodyklę ir atlikite užduotį.

  4.Sukite rodyklę, kad pasidalintumėte komandomis - kiekvienas stoja į tą komandą, kurią spalvą išsisuko.

  5.Ši rodyklė gali puikiai papildyti estafečių žaidimus. Suformavus kelis skirtingų spalvų kliūčių ruožus, rodyklės pagalba galima išsirinkti, kurį ruožą teks pereiti. 

 • Parko smiginis - taikinys...

  37,00 €

  Taikinys su kamuoliukais - strėlytėmis. Didelis parko smiginis. Lėkite į lauką su šiuo smagiu žaidimu. Išsitieskite taikinį, prismeikite jį prie žemės ir varžykitės, kas arčiau centro sumėtys strėlytes. Strėlytės pagamintos iš veltinio ir kamštinės medžiagos.

  1 taikinys, Ø 1 m | 3 strėlytės, 4 metalinės smeigės

 • Taiklumo žaidimas "Numušk...

  26,00 €

  Tai populiarus taiklumo, mėtymo žaidimas, tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tikslas - numušti visas piramide arba eile sustatytas skardines. Gerina koordinaciją, taiklumą. Idealus nedidelėms varžyboms. Komplekte yra 10 raudonų sunumeruotų skardinių (10 cm aukščio, 8,7 cm skersmens) ir trys mėtymo maišeliai (12 X 8 cm).

  Žaidimas tinkamas vaikams nuo 3 metų. 

  Pažiūrėkite video apačioje!