Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

 • 0,1 kg - 9 kg

Kaina

Kaina

 • 9,00 € - 339,00 €

Spalva

Spalva

Sporto priemonės estafetėms darželiuose

Rinkiniai estafetėms

Aktyvūs filtrai

 • spalvotų virvių rinkinys estafetėms
  • Nauja

  Spalvotų virvių rinkinys...

  25,00 €

  Naujas BS toys rinkinys, skirtas judėti. Tai 6 skirtingų spalvų virvės, kurių galuose yra magnetai + 15 medinių dvispalvių trikampėlių. Virves galima išdėlioti ištiestas, suformuoti spalvotus žiedus, sujungti po kelias virves kartu taip formuojant įvairias užduotis vaikams. Pradinis žaidimo variantas - vaikai suskirstomi į dvi komandas. Visos virvės sujungiamos į vieną. Vedėjas traukia trikampėlį, parodo abi trikampėlio spalvas. Trikampėlį laimi ta komanda, kurios nariai pirmi paliečia vieną (tą pačią) trikampėlio spalvą. Svarbu kuo greičiau susitarti, kurią spalvą vaikai lies ir kuo greičiau tai padaryti. 

  Galima prigalvoti įvairių žaidimo variantų - suformuoti virvių apskritimus, išdėlioti trikampėlius, duoti užduotį vaikams sunešioti trikampėlius į teisingus apskritimus. 

  Medžiagos: medis, medvilnė

  6 virvės po 1,5 m kiekviena (bendras ilgis 9 m) + 15 dvispalvių trikampėlių 5×4,5 cm

  Amžius 6+

 • Mažasis estafečių rinkinys

  65,00 €

  Mažasis estafečių rinkinys skirtas 4 vaikams arba 4 komandoms. Rinkinyje 4 medvilniniai šokinėjimo maišai, 2 poros plokščių žymeklių, 4 žongliravimo kamuoliukai (galima naudoti balansavimui užsidėjus ant galvos), 10 skardinių bei 4 pupų maišeliai. 

 • Didžiulių pėdų rinkinys...

  99,00 €

  Didžiulių pėdų pagamintų iš putplasčio rinkinys vaikams. 6 poros skirtingų spalvų ir skirtingų gyvūnų pėdos - puiki priemonė judriems vaikų žaidimams. Lenktyniaukite, žaiskite gaudynių ar tiesiog smagiai trepsėkite imituodami tigro, raganosio, gorilos, vėžlio dramblio ir pandos vaikščiojimą. Daug smagių akimirkų mokantis balansavimo bei gerinant savo koordinaciją. Pėdos - kojūkai skirti 3-8 metų vaikams. Pėdos aukštis 4 cm. Pėdos plotis 20-25 cm, pėdos ilgis 25-30 cm.

  Gamintojas - Vinex.

 • Šokinėjimo maišai estafetėms

  55,00 €

  Patvarūs spalvingi šokinėjimo maišai su dviemis stipriomis rankenomis. Maišai 6 skirtingų spalvų su numeriais. Dydis: 30x60 cm. Pagaminti iš nailono. Puikiai tinka estafetėms, vaikų gimtadieniams, šventėms. 

  Gamintojas - Vinex.

 • Aktyvumo kortelės su...

  39,00 €

  Susegtos kartoninės kortelės su idėjomis, kaip panaudoti įvairias sporto priemones fizinėje vaikų veikloje. Kaip sudominti bei paskatinti juos judėti, smagiai, aktyviai bei naudingai leisti laiką. Kortelėse parodyti pratimai individualiai ar grupinei vaikų veiklai. Pratimai atliekami su įvairiomis priemonėmis: kamuoliais, lankais, lazdomis, parašiutais. Pratimais skirti balansavimui, vikrumui, lankstumui, taiklumui, darbui poroms ar vaikų grupėms. Kitoje kiekvienos kortelės pusėje yra pratimo aprašymas, pasiūlymai, kaip panaudoti priemonę individualiai, grupėse ar porose. Pratimus galima atlikti ramiai, neskubant, galima lenktyniauti, varžytis. Viskas priklauso nuo vaikų amžiaus ir fizinio pasirengimo. 

  Pirkite mūsų rinkinius estafetėms ir korteles gausite dovanų!

 • Keturratis riedis Go Go Gonge®
  • Išpardavimas!
  • -10,00 €

  Keturratis riedis Go Go Gonge®

  79,00 € 89,00 € Nuo

  Go Go tai atnaujinto dizaino, aukštos kokybės, laiko patikrintas modelis - patvarus, saugus, skatinantis judėti, lavinti kūno kontrolę, motorinius įgūdžius. Maksimali apkrova - 75 kg. Dydis: 36 x 50 x 15 cm. Medžiaga: pedalai ir ratai pagaminti iš PP, padangos - iš TPE.

 • Estafečių rinkinys laukui

  209,00 €

  Rinkinys skirtas naudoti ant žolės arba neslidžios guminės dangos. Su šiom priemonėm sukursite įvairių aktyvių veiklų vaikams. Rinkinys skirtas šokinėjimui, mėtymui, virkrumui, balansavimui. Rinkinys suformuotas iš dviejų spalvų - raudonos ir mėlynos. Galima rūšiuoti, dirbti komandomis.

  Rinkinį sudaro:

  - 2 poros plastikinių balansavimo kojūkų Gonge (4 vnt); Ant kojūkų užsilipus, juos galima naudoti kaip balansavimo akmenėlius, stovint ant jų galima mėtytis kamuoliukais.

  - 6 liemenės (po tris kiekvienos spalvos) + du lipnūs kamuoliukai - gaudynių žaidimams;

  - 2 gumos, skirtos sujungti dviejų vaikų kojas ir dalyvauti "trijų kojų lenktynėse";

  - 2 lazdos, 80 cm (su jomis galima formuoti peršokimo kliūtį įtvirtinus tarp kibirėlių);

  - 4 pasunkinti lazdų pagrindai,

  - 4 lazdos, 15 cm;

  - 1 poroloninis kauliukas;

  - 4 nemaži universalūs kibirėliai, kuriuos galima tvirtinti ant lazdų;

  - 6 žongliravimo kamuoliukai, kuriuos galima mėtyti į kibirėlius, tarpusavyje ar mokytis žongliravimo;

  - 2 poroloniniai 12 cm kamuoliukai.

  - 2 skraidančios lėkštės

  - kortelės su pratimais

  - krepšys

  Lazdas įstatytas vertikaliai naudoti apibėgimui, ant jų tvirtinti kibirėlius, lankus, mėtyti žiedus, ant jų užmovus žiedus, pernešti į pažymėtą vietą, dviems vaikams sustojus vienas prieš kitą ir laikant dvi lazdas ištiestose rankose, lazdomis galima ridenti kamuolį.

  Plastikiniai kojūkai kokybiški, jų plokštuma gumuota, neslystanti, bet apvertus kojūkus, geriau juos naudoti ant neslystančios dangos - žolės. gumuoto paviršiaus, žemės. Ant parketo geriau nenaudoti. 

 • Suskleidžiamų mėtymo...

  129,00 €

  Trys sunumeruoti suskleidžiami mėtymo krepšiai (50 cm skersmens) ir 24 vienetai trijų spalvų 7 cm skersmens poroloninių kamuoliukų. 

 • Kliūčių ruožo rinkinys vaikams

  109,00 €

  Rinkinys vaikų estafetėms. Rinkinyje 6 plastikinės arkos (70 x 55 cm), 12 guminių pagrindų, 1 minkštas, saugus PU putų kamuolys, 15 cm skersmens. Pagrindai tinka bet kokioms 25 mm skersmens vikrumo lazdoms.

 • Estafečių rinkinys vaikams...

  35,00 €

  Rinkinys, skirtas vaikų darželiams, mokykloms, gimtadienio vakarėliams. Taiklumui, greičiui, smagiam laiko leidimui. Rinkinį sudaro: 4 šokinėjimo maišai, 4 šaukštų ir kiaušinių rinkiniai (kiaušiniai "skylantys" ir "išsiliejantys" kaip tikri!!!), 10 puodelių ir 3 pupų maišeliai (taiklumui), smeigėmis prismeigiamos starto ir finišo linijos. 

 • Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

  21,00 €

  Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

  Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno pajutimui ir valdymui.

  Žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" labai smagus, tinkamas vaikų šventėms, gimtadieniams, aktyviems judriems žaidimams darželiuose. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų, bet saugiai gali žaisti ir trimečiai.

  Rinkinyje po keturis plastikinius šaukštus ir kiaušinius.

  Dydis: 

  • Baltymas ir trynys 100 x 100 x 1 mm
  • Šaukštas 200 x 50 x 15 mm
  • Kiaušinis 55 x 75 mm

  Žaidimo video apačioje. Būtinai pažiūrėkite!!!

 • Estafečių su minkštais...

  169,00 €

  Estafečių rinkinyje - įvairūs minkšti medžiaginiai ir poroloniniai kamuoliukai, kurie yra visiškai saugūs, smagūs, malonūs, su kuriais net mažiausi vaikai galės žaisti, mėtytis be jokio pavojaus užsigauti. Minkšti kamuoliukai - kometos, smagiai skrendantys, saugūs. Vaikams bus smagu lydėti kamuoliuką akimis, stebėti, kaip juda kometos uodega. Didžiulis pripučiamas "futbolo" kamuolys - smagus, saugus, minkštas, lengvas. Vaikai gali jį spardyti, mėtyti be pavojaus užsigauti ar užgauti draugą. Svarbu ant jo negulti, kad nesprogtų! Kamuolys - balionas - pliušinis kamuolys, kurio viduje - pripučiamas balionas. Kamuolys malonus liesti, lengvas, juo net mažiausi vaikai neužsigaus ir neužgaus draugo. Pliušiniai maži kamuoliukai - minkšti, patvarūs, saugūs. Poroloninis futbolo kamuolys 20 cm skersmens ir poroloninis kamuoliukas, padengtas elastomeru - 12 cm. 

  Taip pat rinkinyje 5 apvalūs nedideli sunumeruoti parašiutai su rankenomis, bei 5 pupų maišeliai - voverės. Parašiutais gali žaisti 2 - 20 vaikų - mušinėti kamuolį vieni kitiems, ridenti kamuolį parašiutu tarpusavyje, atlikti suderintus veiksmus - kartu pritūpti, ar atsistoti iškėlę rankas į viršų, kad pro apačią galėtų pralįsti kiti vaikai. 

  Su poroloninėmis lazdomis galima žaisti - nešti vertikalią lazdą bėgant, ridenti kamuoliuką dviem lazdomis, mušinėti didelį kamuolį, nešti žiedą. Per jas galima šokinėti. Paėmus lazdą dviem vaikams, galima suformuoti kliūtį, kurią trečias vaikas turi perlipti ar pralįsti. 

  Žiedus galima nešti ant galvos, ant rankų, ant lazdų, jais pasižymėti vietą, mėtyti, sudėti ant grindų ir į juos nunešti kamuoliukus. 

  • 5 apskriti parašiutai, 100 cm
  • 1 didžiulis "futbolo" kamuolys - balionas, 50 cm
  • 2 kamuoliai - balionai, 25 cm
  • 5 minkšti kamuoliukai - kometos, 90 cm
  • 5 minkšti kamuoliukai 95  mm
  • 1 poroloninis kamuolys, 20 cm
  • 1 poroloninis kamuoliukas, 12 cm
  • 10 poroloninių lazdų, 1 m
  • 10 plastikinių žiedų

  Pirkdami rinkinį dovanų gausite 40 susegtų kortelių su įvairiais pratimais ir aprašymais. Kortelėse vaikams skirti pratimai su įvairiomis priemonėmis - lazdomis, kamuoliais, lankais, parašiutais. Įvairios variacijos - galima atlikti individualiai, poromis ar grupėmis.

 • Estafečių rinkinys su tuneliu

  189,00 €

  Rinkinys, skirtas darželiams ar mokykloms, kūno kultūros pamokoms paįvairinti, lavinti vaikų pusiausvyrą, koordinaciją. Galima suformuoti kliūčių ruožą, galima naudoti estafetėms. Rinkinyje 1,8 m tunelis; dviejų rūšių šešiaspalviai žymekliai; dvi poros kojūkų su gumuotu pagrindu; šešios minkštos dygliuotos balansavimo pagalvėlės; 1 pojūčių kamuoliukas - skaidrus pripučiamas 18 cm skersmens kamuoliukas su dviem plastikiniais viduje įvairiom kryptis judančiais kamuoliukais, kurie besidaužydami skleidžia garsą ir gali išbalansuoti kamuolį ir pakeisti jo judėjimo trajektoriją; 9 guminiai aksominio paviršiaus trikampiai.  Juos galima naudoti balansavimui - nešti ant galvos, estafetėse - kai kiekvienas vaikas nuneša po vieną trikampį iki pažymėtos vietos ir formuoja iš jų piramidę (vertikalią ar horizontalią) ar vertikalų bokštą. Trikampiai pagaminti iš natūralios gumos, yra draugiški aplinkai, ilgaamžiai, malonaus paviršiaus, patrauklių spalvų. Skaidrų kamuolį galima mėtyti, ridenti per tunelį

  Pirkdami rinkinį dovanų gausite 40 susegtų kortelių su įvairiais pratimais ir aprašymais. Kortelėse vaikams skirti pratimai su įvairiomis priemonėmis - lazdomis, kamuoliais, lankais, parašiutais. Įvairios variacijos - galima atlikti individualiai, poromis ar grupėmis.

  Rinkinį sudaro:

  - 6 guminiai stačiakampiai žymekliai

  - 6 guminiai kampiniai žymekliai

  - 1 pora Gonge kojūkų

  - 1 skaidrus pripučiamas kamuolys 18 cm.

  - 9 guminiai Rubbabu trikampiai.

  - 6 guminiai balansavimo pusrutuliai

  - 1 tunelis

  Rinkinių kiekis ribotas. Pasibaigus sudedamosioms dalims, jos gali būti pakeistos kitomis.

 • Salės banglentė Gonge®

  95,00 €

  Salės banglentė Gonge® skirta vaikų aktyviai veiklai mokyklose darželiuose. Turint kelias banglentes, galima naudoti lenktynėms, estafetėms. Ergonomiškas dizainas leidžia vaikui patogiai jaustis važinėjant banglente. Salės banglentė juda vaikui atsisėdus ar atsigulus ir rankom "iriantis" žeme. Ratukai yra saugiai paslėpti. 

       ◼   Salės banglentės dydis – 57 x 39 x 14 cm.
       ◼   Salės banglentė skirta vaikams nuo 0,5 iki 10 metų. 
       ◼   Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg.
 • Estafečių rinkinys su...

  175,00 €

  Šis geltonai žalias nuotaikingas estafečių rinkinys ne tik pakels nuotaiką, bet ir suteiks daug galimybių judėti ir aktyviai leisti laiką su vaikais. Galima naudoti kaip estafečių rinkinį dviem komandom, galima tiesiog grupei vaikų duot rūšiuot spalvas. Rinkinyje yra aktyvumo kortelės, kuriose rasite idėjų vaikų aktyvioms veikloms su įvairiomis priemonėmis. Išmėčius spalvotus maišelius ir kamuoliukus po salę ar erdvę, galima duoti užduotį komandoms kuo greičiau sunešti savo spalvos priemones į kibirėlius. Kadangi skaros rinkinyje yra didžiulės, galima jas naudoti kaip parašiutą - du vaikai pakelia skarą, trečia bėga po ja. Galima naudoti ritminėms muzikinėms veikloms ar pasidaryti palapinę. Tik būkite atidūs - užlipus ant skaros lengva paslysti, reikia saugoti, kad vaikai ant jų neliptų. 

  Rinkinį sudaro:

  - 4 nemaži kibirėliai su skylėmis, į kuriuos galima įstatyti lazdas ar mėtyti kamuoliukus. Įtaisius lazdą tarp dviejų kibirėlių galima suformuoti peršikimo kliūtį.

  - 4 lazdos 15 cm. Ant jų galima mėtyti žiedus.

  - 6 lazdos 80 cm

  - 4 jungtys lazdoms

  - 12 plastikinių žiedų

  - 4 lazdų pagrindai

  - 4 pupų maišeliai

  - 2 poroloniniai kamuoliukai, 12 cm

  - 2 minkšti pliušiniai kamuoliukai

  - 2 lankstūs guminiai kūgiai

  - 2 poros žymeklių rankytės

  - 2 poros žymeklių kojytės

  - 2 šokdynės

  - 2 didelės žongliravimo skaros, 140 cm

  - 2 kamuoliukai kometos 

  - kortelės

  - krepšys. 

 • Lentų su ratukais rinkinys...

  339,00 €

  Rinkinys skirtas estafetėms, judriesiems žaidimams darželiuose, mokyklose, vaikų grupėse. Rinkinį sudaro 6 skirtingų spalvų lentos su ratukais. Lentos plastikinės, maksimalus vartotojo svoris - 80 kg. Rinkinyje taip pat 10 vienetų 30 cm kūgių su skylėm ir 10 medžiaginių numerių kūgiams, 10 lazdų (80 cm)12 kelio ženklų stvirtinamų laikikliais ant lazdų ir vienas 16 cm dydžio poroloninis kauliukas. Galima prigalvoti įvairių gaudymo žaidimų, estafečių, sudėliot maršrutus pagal skaičius, pagal spalvas. 

 • Žiedai sportui Gonge®

  69,00 €

  Gonge® žiedai skirti vaikų sportui, aktyviai vaikų veiklai bei terapiniams suaugusiųjų tikslams. Šie aktyvumo žiedai yra pagaminti iš lanksčios sintetinės gumos. Jie sukurti įvairiai veiklai darželiuose, mokyklose. Priklausomai nuo vaikų amžiaus, juos galima naudoti įvairiai veiklai - statyti bokštą, žongliruoti, mėtyti, balansuoti, sukti ant rankų ar kojų, žaisti ritminius žaidimus, naudoti gimnastikos pratimams, šokiams.  Žiedo skersmuo - 16.4 cm, storis - 12 mm. Rinkinyje 24 aukštos kokybės įvairių spalvų žiedai. 

  Veiklų pavyzdžiai:

  1. Komandos formavimo žaidimams. Komandų nariams išdalinami žiedai, kuriuos laikydami rankose komandos nariai susijungia į grandinėlę. Užduotys atliekamos nepaleidžiant žiedų.

  2. Žiedų mėtymas į apverstą "Upės uolą" ar kibirėlį.

  3. Vaikščiojimas, bėgimas užsidėjus žiedą ant galvos, rankos.

  4. Mėtymasis žiedais. sustojus ratu ant "Upės akmenų" ar "Upelio".

  5. Ėjimas kliūčių ruožu užsidėjus žiedą ant galvos.

  6. Vaikai sustoja poromis, tarp savęs laikydami aktyvumo žiedą. Žaidžia gaudynių, nepaleisdami žiedo.

  Gonge® - tai Danijoje sukurti lavinamieji žaislai vaikams, skatinantys vaikus bendrauti, pažinti save bei plėsti savo fizines galimybes. Tai ypač aukštos kokybės, saugūs produktai, sukurti tam, kad vaikai gautų maksimalią naudą žaisdami bei visapusiškai tobulėtų. Gonge® produktai yra inovatyvūs bei puikaus modernaus dizaino. 

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Didysis estafečių rinkinys...

  299,00 €

  Didysis estafečių rinkinys darželiams ir mokykloms skirtas vikrumui, balansavimui, taiklumui lavinti. Vikrumo lazdų, kūgių, lankų, pastatomų taikinių ir žemų (6 cm) balansavimo takelių rinkinys estafetėms, skirtas kūno kultūros pamokoms mokyklose, darželiuose. Lazdas tarpusavyje jungiant įvairiais būdais, sukuriamos vis naujos kliūtys, kurias vaikai įveikdami lavina vikrumą, greitį, koordinaciją. Rinkinio elementai skirti įvairiems apibėgimams, perlipimams, pralindimams, šuoliukams, balansavimo pratimams, taiklumui. 

  Pirkdami rinkinį dovanų gausite 40 susegtų kortelių su įvairiais pratimais ir aprašymais. Kortelėse vaikams skirti pratimai su įvairiomis priemonėmis - lazdomis, kamuoliais, lankais, parašiutais. Įvairios variacijos - galima atlikti individualiai, poromis ar grupėmis.

  Estafečių rinkinį sudaro:

    -  2 pastatomai taikiniai  100 x 140 cm

    -  32 kamuoliukai taikiniui

    -  8 Pupų maišeliai, 17 x 13 cm, 230 g 

    -  4 poros žymeklių pėdutės 

    -  4 poros žymeklių rankytės

    -  2 žemi balansavimo takeliai

   -   kūgiai su skylėm, 30 cm

    -  12 plokščių lankų 50 cm

    -  4 žymekliai linijos (arba kampai)

    -  10 lazdų, 0,8 m

    -  10 lazdų jungčių

  Rinkinių kiekis ribotas. Pasibaigus sudedamosioms dalims, jos gali būti pakeistos kitomis. 

 • Lazdų ir kelio ženklų...

  159,00 €

  Šis didelis lazdų su pagrindais rinkinys skirtas estafetėms, vikrumui, lankstumui lavinti. Galima sustatyti vis naujas kliūtis apibėgimui, pralindimui, perlipimui.

  Rinkinyje:

     -  10 plastikinių pagrindų 

     -  12 jungčių lazdoms

     -  10 lazdų 1 m

     -   10 lazdų 1,2 m

     -   10 lazdų 50 cm

     -   12 kelio ženklų su laikikliais 

     -   didelis krepšys! 

  Rinkinių skaičius ribotas.

 • Didelis spalvotas estafečių...

  249,00 €

  Sporto priemonių rinkinys vaikų estafetėms darželiuose, pradinėse mokyklose. Kurkite spalvotas, nenuobodžias pamokas bei komandinę atmosferą! Rinkinyje 6 spalvų įvairių žvėrių pėdų formos putplasčio kojūkai; šešių spalvų sunumeruoti šokinėjimo maišai; šešių spalvų šokdynės bei šešios lazdos su šešiais guminiais žiedais. Lazdos su specialia "šake" viename gale, kurios pagalba stumiami žiedai. Lazdų žaidimo taisykles galima sugalvoti įvairias - kas greičiau nustums, kas nustums arčiau pažymėto taško, galima žiedą nešti ant ištiestos lazdos galo iki pažymėto taško. Žaidimo variacijos priklauso tik nuo jūsų fantazijos!

  Pirkdami rinkinį dovanų gausite 40 susegtų kortelių su įvairiais pratimais ir aprašymais. Kortelėse vaikams skirti pratimai su įvairiomis priemonėmis - lazdomis, kamuoliais, lankais, parašiutais. Įvairios variacijos - galima atlikti individualiai, poromis ar grupėmis.

  Estafečių rinkinį sudaro:

  - 6 spalvų lazdos, 80 cm

  - 6 spalvų guminiai žiedai, 15 cm

  - 6 spalvų didžiuliai kojūkai - pėdos

  - 6 lankstūs kūgiai, 16,5 cm.

  - 6 spalvų šokdynės

  - 6 spalvų šokinėjimo maišai

  - 1 didelis poroloninis spalvotas kauliukas

  - aktyvumo kortelės

  Rinkinių kiekis ribotas. Pasibaigus sudedamosioms dalims, jos gali būti pakeistos kitomis.