Reakcijos lavinimo treniruokliai

Reakcijos treniruokliai

Aktyvūs filtrai

 • Reakcijos lempos ROXProX

  1 499,00 €

  Reakcijos lempos ROXProX turi lazerinį jutiklį, spalvotą monitorių, skleidžia garsą ir vibracijas. Tai nauja sistema, skirta stimuliuoti ir treniruoti kognityvinius - motorinius gebėjimus. Sąmoningai reaguojant į išorinį dirgiklį, bet kokios treniruotės tampa daug produktyvesnėmis, nes įdarbinami ne tik kūno raumenys, bet ir smegenys. Sąmoningai sutelkus visą dėmesį į tai kas daroma, pasiekiami daug geresni rezultatai. Reakcijos lempų nereikia paliesti, jutiklis suveikia per atstumą, kurį galima reguliuoti nuo 10-150 cm. Lempomis galima matuoti greitį. ROXProX naudojimas intuityvus, paprastas. Lempos valdomos programėle, rezultatai matomi realiuoju laiku.  

  · Bekontaktis lazerinis jutiklis.

  · LED monitorius su įvairiaspalviais simboliais- kognityvinei stimuliacijai.

  · Greičio matavimas milisekundės tikslumu. 

  · 75+ video treniruotės įvairioms fizinio pasirengimo bei amžiaus grupėms. 

  · 300+ specifiniai fiziniai pratimai.

  · 9+ programos, skirtos susikurti savo pratimus bei treniruotes.

  · Rezultatai realiu laiku.

  Rinkinį sudaro:

  • 6 x ROXProX lempos

  • 6 x silikoniniai dirželiai lempoms

  • 6 x ROXClaw laikikliai skirti lempų tvirtinimui ant įvairių paviršių

  • 1 x lagaminas - kroviklis

  • 1 x adapteris su keturiom USB jungtimis

 • Reakcijos lempos ROXs PRO

  949,00 €

  Reakcijos lempos ROXs PRO - tai inovatyvus modernus treniruoklis, skirtas reakcijai, dėmesio sutelkimui. Treniruotės tampa efektyvesnės bei įdomesnės nes vienu metu dirba ir kūnas ir smegenys. Treniruočių komplektą sudaro 6 nešiojamos lempos, valdomos mobiliojo telefono programėle. Priklausomai nuo užduoties, lempos įsižiebia tam tikra spalva, į kurią reaguodamas sportininkas turi kuo greičiau priimti bei įvykdyti teisingą sprendimą. Taip atlikdamas užduotis, atletas lavina ne tik kūną (greitį, vikrumą, pusiausvyrą), bet ir mokosi nepaisant išorinio poveikio priimti reikiamą sprendimą. Tokios treniruotės yra svarbios bei naudingos įvairių sporto šakų atstovams - krepšininkams, futbolininkams, lengvaatlečiams, kovos menų sportininkams, tenisininkams ir kt. Pasitelkiant trenerio fantaziją, treniruočių galimybės yra beribės. Lempų veikimo diapazonas - 40 metrų.

  Tinka lavinamiesims aktyviems žaidimams ir sportui mokyklose bei darželiuose.

  PLATESNIS APRAŠAS IR VIDEO APAČIOJE!!!

 • Reakcijos treniruoklis -...

  5 900,00 €

  Reakcijos ir vikrumo treniruoklis - matuoklis WITTY įvairiems reakcijos, koordinacijos, vikrumo testams atlikti.

  Nešiojami trispalviai lediniai indikatoriai, skirti sportui bei reabilitacijai. Indikatoriai atvaizduoja rodykles, skaičius bei raides. Veikia radijo bangomis su Witty pulteliu iki 150 m. Deriniuose su kitais Witty produktais, galima atlikti įvairius vikrumo testus, krypties keitimo testus, reakcijos, koordinacijos įvertinimus.

  Komplektą sudaro: 4 indikatoriai, 4 trikojai laikikliai, įkrovikliai, pultelis, kuprinė.

  Galimos kitos komplektacijos su Witty rėmu, prie kurio tvirtinamos švieselės.

 • Reakcijos matuoklis...

  1 599,00 €

  REAKCIOMETRAS REKSAS PRO-RA-1 – judesių dažnio matuoklis, skirtas žmogaus reakcijos trukmę į raudonos (pavojaus) ir žalios šviesų bei garsinį signalą, ir įvertinti žmogaus centrinės nervų sistemos (CNS) psichomotorikos ypatumus. Įrenginys tinka sportininkams, darbuotojų atrankai, reikalaujančiai CNS būklės įvertinimo, medicininei potrauminei reabilitacijai.

  Reakciometro REKSAS PRO RA-1 paskirtis:

  •            psichomotorinės reakcijos greičio vertinimas;

  •            CNS funkcinės būklės vertinimas.

  Įrenginys padeda greitai ir tiksliai atlikti reakcijos laiko, Taping bei kitus individualiai sukurtus testus. Reakcijos laiko testu nustatomas vidutinis, minimalus ir maksimalus reakcijos laikas, netolygumas bei pateikiamas įvertinimas. Taping testu nustatomos, CNS funkcinės būklės ir darbingumo rodiklių normalizuotos reikšmės: CNS paslankumas, asimetrija, vargstamumas, bendras CNS darbingumas, anaerobinis darbingumas ir anaerobinio darbingumo talpa.

  Šiuo reakciometru matuojami šie reakcijos laikai:

   - nuo lemputės užsidegimo momento iki klavišo paspaudimo (mls). Kaire arba dešine ranka.

   - nuo lemputės užsidegimo momento iki jai atitinkančio klavišo paspaudimo momento (mls), kai atsitiktinai užsidega raudona arba žalia lemputė.

   - nuo garsinio signalo pradžios momento iki bet kurio iš dviejų klavišų paspaudimo (mls);

   - kojų reakcijos laikas.


  Reakcijos matuokliu atliekami testai:

   - judesių dažnio matavimas (kartais);

   - Taping testas - 40 s.