Balansavimo priemonės vaikams

Priemonės balansavimui

Aktyvūs filtrai

 • Balansavimo ratų rinkinys...

  249,00 €

  Balansavimo ratai - cilindrai - tai inovatyvi kūno lavinimo bei judesio žaidimų priemonė skirta bet kokio amžiaus vaikams. Ratas gali būti naudojamas judesyje bei statinėje pozicijoje. Net maži vaikai gali perprasti rato judėjimą, lavinti lankstumą, jėgą, balansą judėdami kartu su ratu. Vaikai gali judėti prisispaudę nugara ar pilvu prie rato išorės, taip pat ritinėtis susirangė rato viduje. Suaugusieji turėtų padėti vaikams mankštintis ir saugiai jaustis - lengvai stumt ratą vaikui ant jo gulint. Ratai gali būti naudojami kaip tuneliai pralindimui. Juose galima susirangyti bei pasislėpti padėjus ratą plokščiai. Ratus galima ridenti vienas kitam stovint poromis.

  Rinkinyje du skirtingo dydžio ratai. Ratų kraštai aplieti guma, kad apsaugoti vaikų piršelius nuo sužeidimo. 

  Amžius 3-99 m.

  Dydis: 46x30 cm. ir 59x29 cm.

  Maksimalus vartotojo svoris 100 kg.

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Didysis taktilinių rėmelių...

  500,00 €

  Didįjį taktilinių rėmelių - laiptelių rinkinį sudaro trys kokybiškos taktilinės priemonės: šeši taktiliniai laipteliai su rėmeliais "korys", 5 taktiliniai diskai Gonge ir balansavimo lenta su trim skirtingom plokštelėm Gonge. Visos priemonės gali būti naudojamos žaidimams bei tikslingai terapijai - reabilitacijai. 

  Taktiliniai balansavimo laipteliai korys sudaryti iš šešių dvigubų šešiakampių detalių, jungiamų tarpusavyje. Kiekviena detalė turi išgaubtą - laiptelį ir įgaubtą elementą - rėmelį. Vaikai gali susidėlioti įvairių aukščių ir krypčių takelį. Rinkinyje taip pat yra trys šešiakampiai "pupų" maišeliai, kuriuos galima pripildyti įvairiom medžiagom ir dėti į įgaubtas korio dalis - rėmelius. Lipdami kojomis ant įvairių medžiagų vaikai stimuliuojami papildomai. Unikali takelio elementų forma leidžia pripildyti įgaubtas korio dalis įvairiomis medžiagomis, ant kurių vaikai gali lipti basomis kojomis. Laipiodami įvairaus aukščio  detalėmis, vaikai stiprėja, gerėja jų koordinacija, mokosi perkelti svorio centrą. Išgaubta korio dalis yra reljefinė, neslidi. 

  Taktiliniai Gonge diskai stimuliuoja vaiko rankų bei pėdų pojūčius. Diskai - rėmeliai sudaryti iš malonaus paviršiaus sintetinės gumos su skirtingų spalvų ir grublėtumo taktiliniais reljefais. Kiekvieno didelio disko reljefas atkartojamas mažoje detalėje, kurią vaikas laiko rankose tuo pat metu kojomis lipdamas ant didelių diskų bando išjausti jų paviršių. Vaikas gali būti atsimerkęs ar užrištomis akimis. Yra daugybė diskų panaudojimo galimybių. Su mažosiomis detalėmis galima atlikti masažą (pavyzdžiui nugaros), atsargiai stimuliuoti vaiko odą ir klausti, kuri detalė maloniausia, kokius pojūčius sukelia. Taip vaikas skatinamas pajusti ir įvardinti savo pojūčius. 

  Balansavimo lenta Gonge® Balanco skirta žaidimui, sportui bei tikslingai reabilitacijai. Ji stimuliuoja psicho bei sensomotorines funkcijas: koordinaciją, judesių mobilumą, reakciją, koncentraciją ir gerina laikyseną. Balansavimo lenta yra dviejų sudėtingumo lygių. Kiekvienas rinkinys turi po tris keičiamus įdėklus su skirtingomis užduotimis. Maksimali apkrova 120 kg.

  Gamintojai WEPLAY, GONGE.

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Aktyvus žaidimas "Švyturių...

  26,00 €

  Jeigu pabodo lenktynės su kaišiniais, imkitės sunkesnės užduoties! Pradžia. Išberkite visas detales ant žemės, imkite po lentelę ir kuo greičiau atsirinkę savo spalvos detales suformuokite švyturį. Nepamirškite patupdyti švyturininko ir kuo greičiau bėkite (eikite, sėlinkite) tikslo link. Tik būkite atsargūs, jei švyturys sujudės ir nukris, sugaišite daug laiko jį atstatinėdami. Detalės medinės. Žaidimas skirtas dviems vaikams 6+ metų (arba estafetėms). Gali bandyti ir jaunesni. Puiki priemonė lavinti balansą, koordinaciją, smagiai varžytis. 

   2 švyturiai, 12,5x9x9 cm | 2 lentelės, 27x13x0,8 cm

 • Aktyvumo kortelės su...

  39,00 €

  Susegtos kartoninės kortelės su idėjomis, kaip panaudoti įvairias sporto priemones fizinėje vaikų veikloje. Kaip sudominti bei paskatinti juos judėti, smagiai, aktyviai bei naudingai leisti laiką. Kortelėse parodyti pratimai individualiai ar grupinei vaikų veiklai. Pratimai atliekami su įvairiomis priemonėmis: kamuoliais, lankais, lazdomis, parašiutais. Pratimais skirti balansavimui, vikrumui, lankstumui, taiklumui, darbui poroms ar vaikų grupėms. Kitoje kiekvienos kortelės pusėje yra pratimo aprašymas, pasiūlymai, kaip panaudoti priemonę individualiai, grupėse ar porose. Pratimus galima atlikti ramiai, neskubant, galima lenktyniauti, varžytis. Viskas priklauso nuo vaikų amžiaus ir fizinio pasirengimo. 

  Pirkite mūsų rinkinius estafetėms ir korteles gausite dovanų!

 • Balansavimo takelių sistema

  419,00 €

  Balansavimo takelių sistema vaikų darželiams, mokykloms. 10 skirtingo ilgio takelių, pagamintų iš medžio drožlių plokštės, su neslystančiu paviršiumi. Patogiam sandėliavimui, takelius galima sudėti vieną ant kito.

  Kaskart skirtingai sustačius atskirus takelius, gausite vis kitokį kelią. Vaikai lavins koordinaciją, išmoks balansuoti vaikščiodami siauru paviršiumi, vaikščioti aukštyn/žemyn išmoks priiminėti sprendimus, jausti savo kūną. Kad būtų įdomiau, galima ne tik vaikščioti skirtingu greičiu, bet ir vaikščioti keliems vaikams vienu metu ir prasilenkinėti nenulipus nuo takelio. Galima papildomai mėtyti kamuoliuką arba vaikščioti su pupų maišeliu ant galvos. Galima rankoje laikyti lazdą, o ant jos galų - po žiedą. Galima prigalvoti įvairaus sudėtingumo užduočių.  

  Puiki sistema, skirta vaikų darželiams, mokykloms, terapijos kabinetams. 

  Atskirų takelių ilgiai: 102, 94, 86, 78, 70, 62, 54, 46, 38, 30 cm.

  Bendras ilgis: 6,6 m.

  Tekelio plotis: 15 cm.

  Takelio aukštis: 11.5 cm

  10 metų garantija.

 • Taktiliniai upės akmenys...

  125,00 €

  Patobulinta jūros akmenėlių versija, suteikianti daugiau įvairių pojūčių. 5 nuolaidžių akmenėlių rinkinys. 5 skirtingos medžiagos: kamštinė medžiaga, aliuminis, putplastis, TPE guma ir betonas sukuria skirtingus pojūčius. Skirtingas paviršiaus kietumas, temperatūra, šiurkštumas. Posvyrio kampas suteikia papildomą apkrovą pėdoms ir suteikia papildomą stimuliavimą. Akmenėliai tinkami laisvam žaidimui ar tikslingoms fizinėms, terapinėms, sensorinėms veikloms. Maksimali apkrova - 75 kg. Dydis: 28 x 35 x 8/17 cm. Medžiaga: PP, neslystanti TPE apačia.

 • Keturratis riedis Go Go Gonge®
  • Išpardavimas!
  • -10,00 €

  Keturratis riedis Go Go Gonge®

  79,00 € 89,00 € Nuo

  Go Go tai atnaujinto dizaino, aukštos kokybės, laiko patikrintas modelis - patvarus, saugus, skatinantis judėti, lavinti kūno kontrolę, motorinius įgūdžius. Maksimali apkrova - 75 kg. Dydis: 36 x 50 x 15 cm. Medžiaga: pedalai ir ratai pagaminti iš PP, padangos - iš TPE.

 • Taktiliniai laipteliai...

  319,00 €

  Sensoriniai balansavimo laipteliai korys sudaryti iš šešių dvigubų šešiakampių detalių, jungiamų tarpusavyje. Kiekviena detalė turi išgaubtą ir įgaubtą elementą - rėmelį. Vaikai gali susidėlioti įvairių aukščių ir krypčių takelį. Rinkinyje taip pat yra trys šešiakampiai "pupų" maišeliai, kuriuos galima pripildyti įvairioms medžiagom ir dėti į įgaubtas korio dalis. Lipdami kojomis ant įvairių medžiagų vaikai stimuliuojami papildomai. Unikali takelio elementų forma leidžia pripildyti įgaubtas korio dalis įvairiomis medžiagomis, ant kurių vaikai gali lipti basomis kojomis. Laipiodami įvairaus aukščio  detalėmis, vaikai stiprėja, gerėja jų koordinacija, mokosi perkelti svorio centrą. Išgaubta korio dalis yra reljefinė, neslidi. 

  Rinkinyje:

   • Dvigubo korio detalės x 6 (geltonos x 3, oranžinės x 3)
   • Šešiakampiai maišeliai x 3 (raudonas x 1, mėlynas x 1, žalias x 1)
   • Detalės dydis, cm: 48.8 x 26 x 11 (L x W x H)  
   • Medžiaga: aukštos kokybės plastikas.
   • Maksimalus vartotojo svoris 80 kg. 
   • 2 metai +
   • Kilmės šalis: Taivanis

  Gamintojas WEPLAY.

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Plastikiniai kojūkai...

  14,00 €

  Plastikiniai kojūkai su ilgomis virvutėmis ir gumuotu padu. Tinka estafetėms, koordinacijai gerinti. Aukštis: 13 cm. Skersmuo: 12 cm. Visas virvės ilgis 145 cm. Dvi poros geltonos spalvos kojūkų.

 • Mini parkūras Gonge®

  329,00 €

  Mini parkūras - 2021  metų Gonge® naujiena. Parkūras skirtas vaikų stambiajai motorikai lavinti. Laipiojant parkūro elementais, stiprėja vaiko kūno raumenys, fizinės galios, gerėja judesių pusiausvyra, koordinacija, orientacija erdvėje. Mini parkūro elementai lengvai jungiami tarpusavyje ar išardomi patogiam sandėliavimui. Parkūrą galima naudoti tiek lauke, tiek viduje, elementus galima jungti tarpusavyje įvairiai, sukuriant skirtingas užduotis vaikams. Mini parkūras Gonge® sukurtas 3-7 metų vaikams. Tvirti elementai yra saugūs, patvarūs ir ilgaamžiai. 

  Rinkinyje:

  2 horizontalios lygiagretės

  2 nuožulnios lygiagretės

  6 skersiniai

  4 pagrindai

  Papildomus elementus galima užsakyti ir atskirai.

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Balansavimo takelis "Upės...

  249,00 €

  Balansavimo takelis "Upės slėnis" Gonge® skirtas pusiausvyrai, koordinacijai gerinti. Puikiai tinka vaikų darželiams, mokykloms. Saugus, kokybiškas, ilgaamžis produktas, neslidžia apačia. Elementus lengvai tarpusavyje gali sujungti net vaikai. Takelį sudaro net 25 elementai. Vaikai iš jų gali suformuoti nuostabų upės kraštovaizdį su salelėmis ir tilteliais. 

  Galimi įvairūs žaidimai bei lavinamosios veiklos: vaikai gali šokinėti nuo salelės ant salelės, keičiant atstumą tarp jų. Galima suformuoti ilgą tiesų balansavimo takelį, aštuoniukės formos takelį. Galima žaisti muzikinius žaidimus, kai apskrito takelio viduje ar išorėje padedamos salelės ir tilteliai, ant kurių sustojus muzikai turi vaikai užšokti. Galima suformuoti dvi lygiagrečias upes ir duoti vaikui užduotį, ant kokios spalvos elemento vaikas turi statyti koją. Upės slėnio elementai gali būti puikiai papildyti upės akmenimis ar uolomis. 

  Rinkinį sudaro:

  35, 5 cm ilgio, 11,5 cm pločio ir 4,5 cm aukščio dalys (18 vnt.)

  15,5 cm ilgio, 8,5 cm pločio ir 4,5 cm aukščio dalys (3 vnt.)

  43 x 43 x 7 cm salelės (2 vnt.)

  50 x 14 x 7 cm tilteliai (2 vnt.)

  Maksimali apkrova 100 kg.

  Gonge® - tai Danijoje sukurti lavinamieji žailslai vaikams, skatinantys vaikus bendrauti, pažinti save bei plėsti savo fizines galimybes. Tai ypač aukštos kokybės, saugūs produktai, sukurti tam, kad vaikai gautų maksimalią naudą žaisdami bei visapusiškai tobulėtų. Gonge® produktai yra inovatyvūs bei puikaus modernaus dizaino. 

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Balansavimo lenta
  • Išpardavimas!
  • −10%

  Balansavimo lenta vaikams...

  102,60 € −10% 114,00 €

  Balansavimo lenta Gonge® Balanco skirta žaidimui, sportui bei tikslingai reabilitacijai. Ji stimuliuoja psicho bei sensomotorines funkcijas: koordinaciją, judesių mobilumą, reakciją, koncentraciją ir gerina laikyseną. Balansavimo lenta yra dviejų sudėtingumo lygių. Kiekvienas rinkinys turi po tris keičiamus įdėklus su skirtingomis užduotimis. Maksimali apkrova 120 kg.

 • Salos Gonge®

  39,00 €

  Gonge salos puikiai papildys jūsų turimą Gonge upelį. Neslystanti apačia, nemažas dydis (43 x 43 x 7 cm) leis šokinėti nuo salos ant salos, pasilsėti po ilgo "bridimo" per upelį.  Vaikams nuo 2 m. Komplekte 2 salos.

 • Sensorinis balansavimo...

  319,00 €

  Sensorinis balansavimo takelis su salomis Gonge® skirtas pusiausvyrai bei sensorikai lavinti. Tinka darželiams bei mokykloms (vaikams nuo 3 m). Rinkinį galima jungti ratu, į tiesią liniją ar zigzagu. Kadangi rinkinyje yra dviejų aukščių salelės, galima išgauti aukštėjimus ar žemėjimus. Maksimali apkrova - 100 kg. 

  Rinkinyje:

       ◼   10 cm aukščio salelės (3 vnt.)
       ◼   24 cm aukščio salelės (3 vnt)
       ◼   Taktinis balansinis tiltelis 72,5 x 12,5 x 7  cm (6 vnt)

  Skirtingi rinkinio elementai gali būti įsigyjami ir atskirai (teiraukitės telefonu ar el.paštu).

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Gonge® balansinis kupolas su pagalvėle ir skara
  • Išpardavimas!
  • −15%

  Gonge® balansinis kupolas...

  75,65 € −15% 89,00 €

  Gonge® balansinis kupolas su paminkštinimu - pagalvėle ir didele sensorine skara dovanų! 

  Kupolas yra sukurtas siekiant tobulinti  0–4 metų vaikų motorinius įgūdžius. 

  Vaikai kupole supasi, sukasi. Pirma tai atliekama su suaugusio pagalba, vėliau – be jos. Žaidimas skatina aktyviai veikti, kontroliuoti judesius.  Kupolas "Gonge Mini Top" nėra per aukštas mažiems vaikams. Dėl dubens formos jo supimo amplitudė pamažu mažėja, vaikas negali iškristi.  Mažasis dubuo sukurtas rūpinantis vaiko galvos bei pirštų saugumu. Pagamintas iš plastiko. Dubens dizainas funkcionalus ir paprastas.

  Komplekte yra pilkos spalvos švelni pagalvėlė, kuri padeda kūdikiams mažajame dubenyje jaustis saugiai ir patogiai. Pagalvėlė pagaminta iš poliesterio su neslystančia apačia.

  Skersmuo – 68 cm., aukštis ties viduriu – 26,5 cm

  Gonge® - tai Danijoje sukurti lavinamieji žaislai vaikams, skatinantys vaikus bendrauti, pažinti save bei plėsti savo fizines galimybes. 

  Gonge didelė (140 x140 cm) sensorinė skara puiki priemonė žaisti su vaiku. Galite žaisti slėpynių, statyti palapinę, mėtyti į orą ir gaudyti, susiformuoti sau rūbą, šokti, naudoti skarą žaidžiant su žaislais. 

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Salės banglentė Gonge®

  95,00 €

  Salės banglentė Gonge® skirta vaikų aktyviai veiklai mokyklose darželiuose. Turint kelias banglentes, galima naudoti lenktynėms, estafetėms. Ergonomiškas dizainas leidžia vaikui patogiai jaustis važinėjant banglente. Salės banglentė juda vaikui atsisėdus ar atsigulus ir rankom "iriantis" žeme. Ratukai yra saugiai paslėpti. 

       ◼   Salės banglentės dydis – 57 x 39 x 14 cm.
       ◼   Salės banglentė skirta vaikams nuo 0,5 iki 10 metų. 
       ◼   Maksimalus vartotojo svoris: 100 kg.
 • Guminiai balansavimo...

  49,00 €

  Įvairiaspalviai guminiai balansavimo pusrutuliai skirti vaikams. Rinkinyje - 6 vnt. Pusrutulio aukštis: 9 cm, skersmuo - 13,3 cm. Svoris - 265 g. Pusrutulių rinkinys skirtas balansavimo, koordinacijos gerinimo pratimams atlikti, aktyviems žaidimams, estafetėms darželiuose, pradinėse mokyklose. Priklausomai nuo to, kuria puse pagalvėlės padėtos ant žemės, pratimai sunkinami ar lengvinami. 

 • Žemas balansavimo takelis...

  49,00 €

  Balansavimo takelį sudaro 12 įvairiaspalvių plastikinių formų. Detalės lengvai jungiamos tarpusavyje. Galima suformuoti vingiuotą takelį arba apskritimą. Vienos detalės dydis: 30x6 cm. 12-os detalių takelio ilgis - 384 cm. 12-os detalių rato išorinis skersmuo ~120 cm. Puikiai tinka fizinei veiklai darželiuose organizuoti. Galima įtraukti į estafetes. 

 • Balansavimo takelis -...

  59,00 €

  16Balansavimo takelis - upelis Gonge® skirtas pusiausvyrai, koordinacijai gerinti. Puikiai tinka vaikų darželiams, mokykloms. Saugus, kokybiškas, ilgaamžis produktas, neslidžia apačia. Elementus lengvai tarpusavyje gali sujungti net vaikai. Turint kelis rinkinius, galima suformuoti apskritimą. Sudėjus vieno rinkinio elementus, suformuojamas ~ 1,8 m. ilgio upelis. Upelio elementus galima sandėliuoti sudėtus vienus ant kitų. 

  Rinkinį sudaro:

  35, 5 cm ilgio, 11,5 cm pločio ir 4,5 cm aukščio dalys (6 vnt.)

  15,5 cm ilgio, 8,5 cm pločio ir 4,5 cm aukščio dalys (1 vnt.)

  Gonge® - tai Danijoje sukurti lavinamieji žailslai vaikams, skatinantys vaikus bendrauti, pažinti save bei plėsti savo fizines galimybes. Tai ypač aukštos kokybės, saugūs produktai, sukurti tam, kad vaikai gautų maksimalią naudą žaisdami bei visapusiškai tobulėtų. Gonge® produktai yra inovatyvūs bei puikaus modernaus dizaino. 

  Pažiūrėkite video apačioje!

 • Gonge® Robo lenta
  • Išpardavimas!
  • -10,00 €

  Gonge® Robo lenta

  75,00 € 85,00 €

  Robo lenta - skirta vaikų aktyviai veiklai mokyklose darželiuose. Turint kelias lentas, galima naudoti lenktynėms, estafetėms. Užsiėmimų metu vaikai mokosi perkelti svorį, balansuoti, stimuliuojamas proprioceptinis jautrumas, gerėja koordinacija. Robo lenta juda vaikui perkeliant svorį nuo šono ant šono. Jeigu vaikas perkeldamas svorį ant vienos kojos dar ir sukasi, lenta sukasi kartu su juo. Lenta skirta vaikams nuo 4 metų. 

  ROBO lentos ilgis – 50 cm, plotis – 16, 5 cm, aukštis – 8, 5 cm. 

  Gonge® - tai Danijoje sukurti lavinamieji žailslai vaikams, skatinantys vaikus bendrauti, pažinti save bei plėsti savo fizines galimybes. Tai ypač aukštos kokybės, saugūs produktai, sukurti tam, kad vaikai gautų maksimalią naudą žaisdami bei visapusiškai tobulėtų. Gonge® produktai yra inovatyvūs bei puikaus modernaus dizaino. 

  Pažiūrėkite video apačioje!