Judrūs žaidimai vaikams

Judriems žaidimams

Aktyvūs filtrai

Žiedų mėtymo žaidimas Ring...

Kaina 18,93 €

BS Toys žiedų mėtymo žaidimas suteiks daug džiaugsmo mažiems ir dideliems vaikams. Žaidimas puikaus spalvingo dizaino. Mediniai paukšteliai alkani ir sulysę, pamaitinkite juos, užmeskite ant jų žiedus su  žuvelėmis!

Paukščio aukštis 21 cm.

Žiedo skersmuo: 10 cm. 

Rinkinyje po 3 paukštelius ir žiedus.

Dygliuoti kamuoliukai 3 vnt.

Kaina 8,26 €

Minkšti viniliniai spygliuoti masažo kamuoliukai. Skersmuo 6.5 cm

Kamuoliukai gali būti naudojami rankyčių, padukų masažui, pojūčių lavinimui. 

Pupų maišeliai piramidės

Kaina 9,92 €

"Pupų" maišeliai skirti vaikų aktyviai veiklai. Puikiai tinka estafetėms darželiuose, mokyklose. Galima mėtyti, gaudyti, taikyti į taikinius, atlikti balansavimo pratimus - nešti užsidėjus ant galvos. 

Maišeliai 7 cm, sveria 20 g.

Pupų maišeliai, pagaminti iš PU medžiagos. Užpildyti plastikinėmis granulėmis. 

Komplekte - 6 vnt. skirtingų spalvų maišelių.

Taiklumo žaidimas vaikams...

Kaina 21,40 €

Šiems mieliems mediniams kiškučiams pats laikas eiti miegoti, bet jie labiau norėtų surengti pagalvių mūšį. Ar tu pasiruošęs padūkti su kiškučiais, kad jie greičiau nuvargtų ir pagaliau užmigtų? 

Kai pavargsit nuo pagalvių mūšių, visada galite tiesiog pažaisti su kiškučiais, gal nueisite į svečius pas miško gyventojus (iš medinio boulingo žaidimo), o gal važiuosite į kelionę domino...

Boulingas žaidimas vaikams

Kaina 23,88 €

BS Toys medinis boulingo žaidimas vaikams. Šešios medinės figūrėlės ir kamuoliukas boulingo žaidimui. Gražios spalvingos miško gyventojų figūrėlės taps puikia atrakcija vaikams. O kada nusibos varžytis tarpusavyje, galite tiesiog žaisti su figūrėlėmis. 

Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Figūrėlių dydis 17 x 9 cm. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

Kaina 16,45 €

Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno...

Aktyvus judesių ir garsų...

Kaina 19,75 €

Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 3 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

Judrųjį žaidimą sudaro 12 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

Medinių rutulių žaidimas...

Kaina 24,71 €

BS Toys medinių rutulių žaidimas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Žaidimą gali žaisti 2-3 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. Žaidimo tikslas numesti savo rutulius kuo arčiau taikinio (mažo raudono rutuliuko). Rinkinyje 6 rutuliai, 1 rutuliukas - taikinys,...

Kroketas vaikams

Kaina 31,32 €

Vaikams skirtas kroketas - smagus lauko ar vidaus žaidimas. Pasistatykite medinius vartelius ant lygaus paviršiaus: grindų, trinkelių, nupjautos vejos, čiupkite lazdas ir smagiai leiskite laiką su draugais lavindami koordinaciją bei taiklumą. Žaidimo tikslas: pataikyti kamuoliuką į visus vartelius sekant numerius iš eilės. Laimi tas žaidėjas, kuris pataiko į visus vartelius iš eilės, atlikęs...

Lipnusis smiginis vaikams

Kaina 21,40 €

Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik...

Vandens kamuoliukas vaikams

Kaina 8,26 €

Šoklus kamuoliukas pagamintas iš minkšto skaidraus plastiko, pripildytas vandens ir įvairiaspalvių konfeti rutuliukų. Kamuoliukas šoklus, judėdamas viduje sukuria spalvotų snaigių efektą. Kamuoliukas užburia ir mažus ir didelius, norisi jį mėtyti, judinti, ridenti, žaisti su juo!!! Kamuoliuko svoris 600 g, skersmuo: 10 cm. Kokybiškas, patvarus produktas.

Įvairūs kamuoliukai...

Nuo Kaina 32,23 €

Rinkinyje 14 kamuoliukų: 2 viniliniai, mažai šoklūs (70 g, 7 cm); 2 guminiai metimo (110 g, 6 cm); 2 viniliniai dygliuoti (65 g, 6,5 cm), 2 dygliuoti masažiniai kamuoliukai (9 cm), 2 reakcijos kamuoliukai (7 cm), du šoklūs guminiai kiaušiniai (3 x 4 cm), 2 grindų riedulio kamuoliukai (7 cm).  Kamuoliukai įvairių faktūrų, jie gali būti naudojami metimams, žongliravimui, masažui, reakcijai,...

Minkšti kamuoliukai 12 vnt.

Kaina 23,97 €

Minkštų kamuoliukų rinkinys: 6 dvispalviai žongliravimo kamuoliukai (100 g, 7 cm) ir 6 vienspalviai pliušiniai kamuoliukai (7,5 cm). Visi kamuoliukai minkšti, saugūs, ryškūs, tinkami mažiems vaikams mokytis mėtyti, gaudyti, nebijant užsigauti. Su šiais kamuoliukais saugu žaisti nedidelėse patalpose, kamuoliukai toli nerieda.

Minkšti kamuoliukai 6 vnt.

Kaina 15,70 €

Spalvoti minkšti medžiaginiai (fliso) kamuoliukai. Medžiaga sintetinė, patvari, užpildas - minkštas akrilas. Tai vieninteliai medžiaginiai kamuoliukai, kurių vaikai nebijo, nes jie minkšti (pliušiniai), lengvi, nėra jokio pavojaus užsigauti. Kamuoliukų skersmuo 9,5 cm. Kamuoliukai dvispalviai, ryškūs, skirti mėtymo - gaudymo žaidimams, spalvų mokymuisi. Žaidimų su kamuoliukais metu...

Žongliravimo kamuoliukai 3...

Kaina 5,79 €

Spalvoti medvilniniai žongliravimo kamuoliukai.

     ◼   Svoris 100 g
     ◼   Skersmuo apie 7 cm

Žongliravimo kamuoliukai...

Grindų žymekliai strėlės

Kaina 9,92 €

Plokšti žymekliai skirti estafetėms, judriems žaidimams. Jais pažymima vieta, kur reikia atsistoti, pradėti žaidimą, mesti kamuolį ar kuria kryptimi judėti. Žymekliai strėlės formos. Dydis - 34 x 15,8 cm. Neslidūs, patvarūs, ilgaamžiai žymekliai pagaminti iš 3 mm storio specialios gumos. Komplekte -  6 skirtingų spalvų žymekliai.

Akių raiščiai vaikams

Kaina 9,92 €

Vaikų žaidimams užrištomis akimis skirti akių raiščiai. Raiščiai pagaminti iš poliesterio, su PU paminkštinimu viduje bei gumelėmis, kad būtų patogu raiščius dėvėti. Kiekvienas raištis su skirtingu paveikslėliu. Raiščiai skirti įvairiems vaikų žaidimams. Galima žaisti judrius žaidimus: gaudyti, ieškoti, nueiti; galima lavinti įvairius pojūčius užsidengus akis, galima spėlioti, apibūdinti...

Nerf svaidyklė (švilpianti)

Kaina 20,66 €

Nerf Vortex Mega Howler yra išskirtinio dizaino amerikietiško futbolo kamuolio formos svaidyklė. Svaidyklė pagaminta iš tvirto putplasčio. Dėl savo formos, svaidyklę patogu paimti. Ji skriedama sukasi, dėl to skrenda gana toli. Svaidyklės šonuose įtaisyti maži švilpukai, kurių dėka ji skleidžia garsą skrisdama. Svaidyklę smagu mėtyti bet kokio amžiaus žmonėms. Ji tinkama sporto varžyboms,...

Svaidyklės vaikams

Kaina 28,93 €

Mini svaidyklių rinkinys skirtas sportui ir laisvalaikiui. Su šiom svaidyklėm vaikai gali tobulinti savo mėtymo ir gaudymo įgūdžius nuo ankstyvo amžiaus. Šios svaidyklės taip pat tinkamos ieties metimo technikai mokytis. Svaidyklės pagamintos iš minkšto bet tvirto putplasčio, saugios, tinkamos ir mažiems vaikams.  

Ilgis: 22 cm; ø 6.5 cm; svoris: 40 g. 

Mėtymo žaidimas Gonge®

Kaina 114,88 €

Kamuoliukų mėtymo žaidimas Gonge® skirtas vaikams. Elegantiško dizaino, tvirtas, spalvingas žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms. Tvirtas metalinis pastatomas rėmas - taikinys su poliesterio audinio įvairių ryškių spalvų "kišenėm". Rinkinyje 6 žongliravimo kamuoliukai.