Judrūs žaidimai vaikams

Mėtymo/gaudymo žaidimai

Aktyvūs filtrai

 • Žaidimas "Swoosh ball"

  16,00 €

  Swoosh! Medinis Swoosh kamuolys! Smagus žaidimas su virvėmis ir kamuoliuku. Griebkite rankenas ir priverskite kamuoliuką skrieti išskečiant ir suglaudžiant rankas. Smagus, greitas ir daug gerų emocijų suteikiantis žaidimas. Rankenos ir kamuoliukas - pagaminti iš medžio. 2 m ilgio dvi virvės. Žaidimas skirtas vaikams nuo 6 metų.

 • Žaidimas "Staigmena...

  22,00 €

  Ar bent įsivaizduojate, kaip smagu perduoti staigmeną draugui, traukiant virve pririštą kibirėlį ir maišelį. Galima persiųsti kibirėlį tarp dviejų medžių ar vertikalių atramų, arba vertikaliai - į antrą žaidimų namelio aukštą! Idealus rinkinys žaidimams darželyje ar draugų grupėse. Rinkinyje metalinis kibirėlis, maišelis, du skriemuliai, du karabinai, du kabliukai ir trys virvės (viena ilga ir dvi trumpos).

  Žaidžiant vertikaliai. Trumpos virvės perneriamos per metalines skriemulio kilpeles ir pritvirtinamos prie dviejų medžių (atstumas tarp medžių ar atramų iki 2,5 m). Ant ilgos virvės paliekami galai užrišimui (apie 10 cm nuo kraštų), tada 10 cm nuo krašto paprastu mazgu pririšamas vienas kabliukas, virvė perneriama per vieną skriemulį ir jos vidury pririšamas antras kabliukas. Virvės galas perneriamas per antrą skriemulį ir virvės galai surišami. Belieka karabinais prie kabliukų pritvirtinti kibirėlį ir maišelį. Pasiruošimas baigtas. Belieka siųsti draugui staigmenas, raštelius, statybines medžiagas - bet ką, ką tik sugalvosite naudoti savo žaidimams. 

  Žaidžiant vertikaliai. Trumpa virvė perveriama per metalinę skriemulio kilpelę ir pritvirtinama antrame namelio aukšte. (Ant medžio šakos, jei žaidžiate medyje) Ilgoji virvė perneriama per skriemulį, viename jos gale pritvirtinamas kibirėlis, į kurį dedama staigmena draugui, tada kitas galas traukiamas žemyn, taip kibirėlis kyla į viršų. Antrame namelio aukšte esančiam draugui belieka išsiimti krovinį. 

  2 trumpos virvės 75cm | ilga virvė 6 m | kibirėlis 12cm x 11.5cm x 6.5 | maišelis 18.5 x 14.5cm

  VIDEO APAČIOJE!!!

 • Žaidimas "Nuspirk skardinę"

  22,00 €

  Tai populiaraus taiklumo žaidimo modifikacija, tinkama tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tikslas - numušti visus piramide arba eile sustatytus kibirėlius bet ne metant maišelį ranka, o spiriant mažą kamuoliuką koja. Gerina koordinaciją, taiklumą. Idealus nedidelėms varžyboms. Komplekte yra 6  raudoni kibirėliai ir pripučiamas kamuoliukas.

  6 metaliniai kibirėliai, 11 x 11 x 10 cm |kamuolys, Ø 10 cm

 • Taikinys "Pašerk pingviną"

  36,00 €

  Šis didelis pakabinamas taikinys - smagus taiklumo žaidimas vaikams. Užkabinkite medžiaginį taikinį ant skersinio ar tarp medžių. Bandykite pataikyti į taikinio skyles mesdami pupų maišelius - žuvytes. Pašerkite alkanus pingvinus ir skaičiuokite surinktus taškus. Surenkite smagias varžybas, kas surinks daugiausiai taškų!

  Polyesterio audinio taikinys 150x80cm |  virvė 5m | veltinio žuvytės  12x8cm.

  Video apačioje!!!

 • Suskleidžiamų mėtymo...

  129,00 €

  Trys sunumeruoti suskleidžiami mėtymo krepšiai (50 cm skersmens) ir 24 vienetai trijų spalvų 7 cm skersmens poroloninių kamuoliukų. 

 • Mėtymo žaidimų rinkinys...
  • Išparduota

  Mėtymo žaidimų rinkinys...

  109,00 €

  Trys mėtymo žaidimai: pastatomas taikinys, taikinys kilimėlis ir žiedų mėtymo žaidimas.

 • Taiklumo žaidimas vaikams...

  29,00 €

  Taiklumo žaidimas vaikams. Keturi mediniai ančiukai eilėje. Pabandyk numušti ančiuką su pupų maišeliu. Figūrėlės sujingtos gumele, todėl jas numušus, neišsilakstys į šalis.

  Medžiaga: medis.

  Dydis: 6x10x40 cm

  Amžius 3+

 • Žiedų mėtymo žaidimas Ring...

  24,00 €

  BS Toys žiedų mėtymo žaidimas suteiks daug džiaugsmo mažiems ir dideliems vaikams. Žaidimas puikaus spalvingo dizaino. Mediniai paukšteliai alkani ir sulysę, pamaitinkite juos, užmeskite ant jų žiedus su  žuvelėmis!

  Paukščio aukštis 21 cm.

  Žiedo skersmuo: 10 cm. 

  Rinkinyje po 3 paukštelius ir žiedus.

 • Taiklumo žaidimas vaikams...

  26,00 €

  Šiems mieliems mediniams kiškučiams pats laikas eiti miegoti, bet jie labiau norėtų surengti pagalvių mūšį. Ar tu pasiruošęs padūkti su kiškučiais, kad jie greičiau nuvargtų ir pagaliau užmigtų? 

  Kai pavargsit nuo pagalvių mūšių, visada galite tiesiog pažaisti su kiškučiais, gal nueisite į svečius pas miško gyventojus (iš medinio boulingo žaidimo), o gal važiuosite į kelionę domino traukiniu?

  Kiškučių aukštis: 12 - 16 cm. 

  Tinkami vaikams nuo 3 metų. 

 • Boulingas - žaidimas vaikams

  32,00 €

  BS Toys medinis boulingo žaidimas vaikams. Šešios medinės figūrėlės ir kamuoliukas boulingo žaidimui. Gražios spalvingos miško gyventojų figūrėlės taps puikia atrakcija vaikams. O kada nusibos varžytis tarpusavyje, galite tiesiog žaisti su figūrėlėmis. 

  Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

  Figūrėlių dydis 17 x 9 cm. 

 • Aktyvus atminties žaidimas
  • Išpardavimas!
  • −15%

  Aktyvus atminties žaidimas...

  20,40 € −15% 24,00 €

  Aktyvus atminties BS Toys žaidimas "Vabaliukai" skirtas vaikams nuo 3 metų. Smagus žaidimas, skirtas lavinti pastabumą, loginį mąstymą, reakciją, skatina judėti, susikaupti ir varžytis. Žaidimas gali būti žaidžiamas keliais būdais. 

  Figūrėlės medinės. Figūrų kraštinės dydis: 8 cm kauliukai: 4 cm.

  Žaidime 18 figūrėlių ir 2 kauliukai.

  Žaidimo  taisyklės apačioje!!!

 • Aktyvus judesių žaidimas

  22,00 €

  Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 6 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

  Judrųjį žaidimą sudaro 18 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

  Žaidimo video ir taisyklės apačioje!!!

 • Aktyvus medinių rutulių žaidimas vaikams
  • Išpardavimas!
  • −10%

  Medinė petankė vaikams

  26,10 € −10% 29,00 €

  BS Toys medinių rutulių žaidimas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Žaidimą gali žaisti 2-3 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. Žaidimo tikslas numesti savo rutulius kuo arčiau taikinio (mažo raudono rutuliuko). Rinkinyje 6 rutuliai, 1 rutuliukas - taikinys, maišelis. 

  Rutulių ø 6.5 cm, taikinio ø 3 cm.

 • Kroketas vaikams

  39,00 €

  Vaikams skirtas kroketas - smagus lauko ar vidaus žaidimas. Pasistatykite medinius vartelius ant lygaus paviršiaus: grindų, trinkelių, nupjautos vejos, čiupkite lazdas ir smagiai leiskite laiką su draugais lavindami koordinaciją bei taiklumą. Žaidimo tikslas: pataikyti kamuoliuką į visus vartelius sekant numerius iš eilės. Laimi tas žaidėjas, kuris pataiko į visus vartelius iš eilės, atlikęs kuo mažiau smūgių. 

  Dydis: 45,5×16,7×5,9 cm.

  Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 4  metų. 

 • Lipnusis smiginis vaikams

  29,00 €

  Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

  Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet lavina taiklumą, koordinaciją, judesių pusiausvyrą, stiprina raumenis, mokosi varžytis.

 • Pastatomas taikinys vaikams

  55,00 €

  Pastatomas taikinys, skirtas smagiems kamuoliukų mėtymo žaidimams. Tinka darželiams, mokykloms, vaikų grupėms žaisti. Taikinys pagamintas iš šiauštos medžiagos, prie kurios prilimpa ant kamuoliukų esantys velkro juostos apskritimai. Taikinys (98 cm x 37 cm) uždedamas ant 1 m aukščio lazdos, įstatytos į guminį 4,5 kg svorio pagrindą. Rinkinyje visos parodytos dalys bei 16 kamuoliukų (po 4 keturių skirtingų spalvų). Taikinys skirtais įvairiems žaidimams. Galima lavinti taiklumą, mėtant į pasirinktos spalvos plotą, galima mokytis spalvas, rinkti taškus, galima naudoti estafetėms.

  Prie taikinio pridedamas plokščias lankas, jungtis, žymekliai pėdutės ir trys medvilniniai žongliravimo - mėtymo kamuoliukai. 

 • Liemenės su kamuoliukais
  • Išpardavimas!
  • −20%

  Liemenės su kamuoliukais

  31,20 € −20% 39,00 €

  Judrus žaidimas vaikų grupei. Liemenių ir kamuoliukų rinkinys judriems komandiniams žaidimams, 6 asmenims. Puikiai tinkantis vaikų darželiams, mokykloms, vaikų grupėms žaisti. Rinkinyje 3 raudonos liemenės, 3 mėlynos liemenės ir du kamuoliukai. Žaidimas skirtas vaikams. Žaidimo tikslas - pataikyti lipnų kamuoliuką į priešininko liemenę. Žaidimo metu lavinamas taiklumas, vikrumas.  Kamuoliukai minkšti, lengvi, saugūs, liemenės pagamintos iš šiauštos medžiagos, prie kurios prilimpa ant kamuoliukų esantys velkro juostos apskritimai. Liemenės vieno dydžio, šone su gumom, tinka jaunesniems vaikams. 

 • Mėtymo žaidimas Gonge®

  139,00 €

  Kamuoliukų mėtymo žaidimas Gonge® skirtas vaikams. Elegantiško dizaino, tvirtas, spalvingas žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms. Tvirtas metalinis pastatomas rėmas - taikinys su poliesterio audinio įvairių ryškių spalvų "kišenėm". Rinkinyje 6 žongliravimo kamuoliukai. 

       ◼   Taikinio skersmuo 70 cm
       ◼   Rėmo aukštis - 67 cm. 
       ◼   Tinka vaikams nuo 2 metų.
 • Parko smiginis - taikinys...

  37,00 €

  Taikinys su kamuoliukais - strėlytėmis. Didelis parko smiginis. Lėkite į lauką su šiuo smagiu žaidimu. Išsitieskite taikinį, prismeikite jį prie žemės ir varžykitės, kas arčiau centro sumėtys strėlytes. Strėlytės pagamintos iš veltinio ir kamštinės medžiagos.

  1 taikinys, Ø 1 m | 3 strėlytės, 4 metalinės smeigės

 • Žaidimas "Pagauk ir...

  30,00 €

  Judrusis žaidimas "Pagauk ir nuplėšk" skirtas keturiems vaikams. Kiekvienas vaikas užsisega diržą su keturiomis sunumeruotomis uodegom. Žaidimo tikslas - nuplėšti kuo daugiau priešininko uodegų ir prisiklijuoti sau.