Dovanos vaikams

Dovanos vaikams

Aktyvūs filtrai

Taiklumo žaidimas vaikams...

Kaina 23,97 €

Taiklumo žaidimas vaikams. Keturi mediniai ančiukai eilėje. Pabandyk numušti ančiuką su pupų maišeliu. Figūrėlės sujingtos gumele, todėl jas numušus, neišsilakstys į šalis.

Medžiaga: medis.

Dydis: 6x10x40 cm

Amžius 3+

Rodyklė žaidimams vaikams

Kaina 23,97 €

Su šia medine rodykle galite žaisti įvairius žaidimus.

1.Sustokite ratu, sukite rodyklę ir išrinkite vaiką, kuris atliks užduotį.

2.Sudėkite skaičiukus ir išsukite, kiek pratimo pakartojimų reikės atlikti.

3.Sugalvokite veiksmą kiekvienai spalvai, sukite rodyklę ir atlikite užduotį.

4.Sukite rodyklę, kad pasidalintumėte komandomis - kiekvienas stoja į tą komandą,...

PU putų futbolo kamuolys...

Kaina 20,66 €

Minkštas PU putų kamuolys, skirtas smagiems, saugiems žaidimas - mėtymams, gaudymams, futbolui. Naudojamas darželiuose, mokyklose, laisvalaikio žaidimams. Kamuolio paviršius minkštas, geros šoklumo charakteristikos. Paviršius lengvai valomas, tinka naudoti lauke ir viduje.

Kamuolio skersmuo - 20 cm.

Dydis - 4.

Žaidimas "Krabų žvejyba"

Kaina 28,10 €

Žaidimas "Krabų žvejyba" skirtas vaikų motorikai lavinti.  Smagioji krabų šeimynėlė mėgsta laikytis už rankų. Sugauk juos visus ir laimėk žaidimą!

Žaidimą galima žaisti keliais būdais. 1 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę krabuką, nuima nuo meškerės ir gaudo kitą. Kas sugauna daugiau, tas laimi. 2 būdas. Du žaidėjai vienu metu gaudo krabukus. Pagavę vieną, nenuima jo...

Siūbuojantis takelis BS Toys žaidimas vaikams
  • Išpardavimas!
  • −15%

Siūbuojantis balansavimo...

Bazinė kaina 24,79 € −15% Kaina 21,07 €

BS Toys siūbuojantis balansavimo takelis. Smagus nuotykių žaidimas, kurio metu turite pereiti lelijos lapais ir surinkti visas varlytes. Lelijos lapus sudėkite taip, kad vaikas galėtų žengti jais "neįkrisdamas į tvenkinį". Po vieną varlytę padėkite šalia kiekvieno lapo, kad vaikas abiem kojomis stovėdamas ant lapo, galėtų pasiekti varlytę. Prie paskutinio lapo lauks "princas". 

Vaikai...

Žaidimas spalvoti taikiniai

Kaina 19,83 €

Smagus taiklumo žaidimas dviems asmenims ar komandoms. Raudonieji prieš mėlynuosius! Žaidimą sudaro 2 šaudyklės, 2 rituliai ir 15 dvipusių taikinių. Išsirinkite žaidimo plotą - bet kokį lygų paviršių. Taikinius susistatykite žaidimo plote kaip norite: eile, kaip boulinge ar išdėstykite atsitiktine tvarka. Išsirinkite spalvą. Pirmasis žaidėjas šauna savo ritulį iš kur nori. Tikslas - numušti...

Žiedų mėtymo žaidimas Ring...

Kaina 19,83 €

BS Toys žiedų mėtymo žaidimas suteiks daug džiaugsmo mažiems ir dideliems vaikams. Žaidimas puikaus spalvingo dizaino. Mediniai paukšteliai alkani ir sulysę, pamaitinkite juos, užmeskite ant jų žiedus su  žuvelėmis!

Paukščio aukštis 21 cm.

Žiedo skersmuo: 10 cm. 

Rinkinyje po 3 paukštelius ir žiedus.

Smulkiosios motorikos...

Kaina 28,10 €

Dar vienas skanus ir spalvingas BS Toys žaidimas "Daržovių lėkštė". Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis spalvų, daržovių pavadinimų. Reikalauja atidumo bei susikaupimo, skatina varžytis. Žaidimo tikslas - surinkti pilną lėkštę daržovių. Išridenk kauliuką, pasuk puodą ir trauk reikiamą daržovę. Jei moki, naudok...

Greitos reakcijos žaidimas...

Kaina 22,31 €

BS Toys greitos reakcijos žaidimas skirtas 2-4 vaikams. Žaidėjai išsidalina spalvotus puslankius. Atverčiama kortelė. Žaidimo tikslas: kuo greičiau atkartoti kortelėje nupieštą figūrą. Laimėtojas pasiima kortelę. 

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, konstruoti ir kurti savo figūras. Puikiai galite žaisti su kitais BS Toys žaislais. Pavyzdžiui, iš šių medinių puslankių pastatyti tvorą,...

Taiklumo žaidimas vaikams...

Kaina 21,49 €

Šiems mieliems mediniams kiškučiams pats laikas eiti miegoti, bet jie labiau norėtų surengti pagalvių mūšį. Ar tu pasiruošęs padūkti su kiškučiais, kad jie greičiau nuvargtų ir pagaliau užmigtų? 

Kai pavargsit nuo pagalvių mūšių, visada galite tiesiog pažaisti su kiškučiais, gal nueisite į svečius pas miško gyventojus (iš medinio boulingo žaidimo), o gal važiuosite į kelionę domino...

Boulingas - žaidimas vaikams

Kaina 26,45 €

BS Toys medinis boulingo žaidimas vaikams. Šešios medinės figūrėlės ir kamuoliukas boulingo žaidimui. Gražios spalvingos miško gyventojų figūrėlės taps puikia atrakcija vaikams. O kada nusibos varžytis tarpusavyje, galite tiesiog žaisti su figūrėlėmis. 

Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Figūrėlių dydis 17 x 9 cm. 

Trikampis domino

Kaina 24,79 €

BS Toys medinis trikampis domino skirtas vaikams nuo 6 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Žaidimo tikslas kuo greičiau atsikratyti savo detalėmis, dedant jas į erdvinę dėlionę, glaudžiant reikiamas spalvas bei kuriant nuostabius ornamentus. Šis žaidimas lavina erdvinį mąstymą, pastabumą, logiką. Tuo pačiu suteikia estetinį malonumą žvelgiant į gimstančius spalvingus ornamentus. 

...

Domino traukinys

Kaina 26,45 €

BS žaidimas domino traukinys suteiks vaikams valandas džiaugsmo. Žaisdami su šiais spalvingais traukinio vagonais, vaikai mokysis atskirti spalvas bei įsiminti skaičius. Ši domino versija yra ypač smagi! Traukinio vagonus galima jungti pagal skaičius, spalvas, ar kitus elementus. Galima žaisti su draugais ar vienam. Vagonus galima guldyti arba statyti, taip lavinant rankų motoriką. 

...
Žaidimas balansinės svarstyklės
  • Išpardavimas!
  • −15%

Žaidimas balansinės...

Bazinė kaina 34,71 € −15% Kaina 29,50 €

Balansinis BS Toys stalo žaidimas skirtas vaikams nuo trijų metų. Žaidimas lavina vaikų motoriką, koordinaciją, skatina pažinti kūną, jausti savo judesius, taip pat edukacinis - vaikai mokosi spalvų, pusiausvyros principų, mokosi žaisti kartu, taip pat ir varžytis tarpusavyje. 

Ridenk kamuoliuką ir dėk išridentos spalvos baiboką ant balansinių svarstyklių lentos. Būk atsargus! Jeigu...

  • Išpardavimas!
  • −15%

Smulkiosios motorikos...

Bazinė kaina 18,18 € −15% Kaina 15,45 €

Smulkiosios motorikos žaidimas "Krokodilas" skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis tikslumo, susikaupimo, mokytis žaisti kartu su draugais. Žaidimo tikslas- surinkti kuo daugiau taškų, išstumiant burbuliukus krokodilui iš nasrų taip, kad žuvytė neiškristų ir krokodilas neliktų alkanas. 

Figūrėlės medinės. 

...

Estafečių rinkinys vaikams...

Kaina 28,93 €

Rinkinys, skirtas vaikų darželiams, mokykloms, gimtadienio vakarėliams. Taiklumui, greičiui, smagiam laiko leidimui. Rinkinį sudaro: 4 šokinėjimo maišai, 4 šaukštų ir kiaušinių rinkiniai (kiaušiniai "skylantys" ir "išsiliejantys" kaip tikri!!!), 10 puodelių ir 3 pupų maišeliai (taiklumui), smeigėmis prismeigiamos starto ir finišo linijos. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

Kaina 17,36 €

Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno...

Aktyvus atminties žaidimas
  • Išpardavimas!
  • −15%

Aktyvus atminties žaidimas...

Bazinė kaina 19,83 € −15% Kaina 16,86 €

Aktyvus atminties BS Toys žaidimas "Vabaliukai" skirtas vaikams nuo 3 metų. Smagus žaidimas, skirtas lavinti pastabumą, loginį mąstymą, reakciją, skatina judėti, susikaupti ir varžytis. Žaidimas gali būti žaidžiamas keliais būdais. 

Figūrėlės medinės. Figūrų kraštinės dydis: 8 cm kauliukai: 4 cm.

Žaidime 18 figūrėlių ir 2 kauliukai.

Žaidimas "Ledų bokštas"
  • Išpardavimas!
  • −15%

Žaidimas "Ledų bokštas"

Bazinė kaina 23,14 € −15% Kaina 19,67 €

BS Toys žaidimas "Ledų bokštas" - labai "skanus" ir spalvingas. Smagus žaidimas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas lavina motoriką, skatina susikaupti ir varžytis. Žaidimo tikslas - pastatyti reikiamų skonių ledų bokštą. Kas tai padarys pirmas ir nenuvertęs bokšto, tas laimės. 

Figūrėlės medinės. Figūrų dydis: pastatyto ledų bokšto: 25 cm, kortelių: 10 x 16 cm, puodelio 6 x 6 x 2...

Žaidimas - dėlionė...

Kaina 27,27 €

BS Toys žaidimas - dėlionė "Mediniai bokštai" skirti vaikams nuo 4 metų. Žaidimai lavina smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, skatina spalvų, formų pažinimą. Pastatykite pačius gražiausius bokštus!!! Žaidime 42 kaladėlės, virvelė ir dvylika skirtingo sudėtingumo kartoninių kortelių, kurias galima atkartoti. Arba sukurti savo bokštus. Kaip atrodys tavo miestas?

Rėmelio dydis: 28 x 28...