Virtuvėlė, parduotuvėlė

Medinės kokybiškos virtuvėlės, parduotuvėlės, pjaustymo žaidimai vaikams

Aktyvūs filtrai

 • Žaislinis maistas -...

  49,00 €

  Žaislinis maistas - medinis mažų saldžių kepinių rinkinys vaikams: vafliai-širdelės (pjaustomi, peilis rinkinyje), trys spurgos su skirtingais glaistais, trys gimtadienio keksiukai su uždegtomis žvakėmis,  ir amerikiečių pusryčių rinkinys: 2 blyneliai, 2 keptos šoninės riekelės, keptas kiaušinis, klevų sirupas, sultys, braškė ir kelios šilauogės. Dar dvi kekės vyšnių. Skanumėlis!!!

  Dydis: Vafliukai-širdelės (surinkti) 98x98x15 mm. Spurga - 48x48x18 mm. Sultys - 45x45x86 mm.

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Medinis pjaustomas...

  49,00 €

  Medinis pjaustomas sumuštinis, pjaustoma kepta višta ir pjaustomas burgerio rinkinys. Mini dydžio sumuštinių gaminimo rinkinys vaikams. Įsijauskite į suaugusiųjų vaidmenį ir gaminkite įvairių skonių sumuštinius su sūriu, dešra, kiaušiniu, pomidoru, papjaustykite ir patiekite keptą vištieną, pagaminkite skanų sūrainį ir patiekite priešpiečiams ar pavakariams. Rinkinyje - dvi lentelės, du peiliai, viena višta (trys dalys), pjaustoma sūrainio dešrelė, pjaustomas pomidoras, agurkas ir sūrio riekelė, dvi riekelės duonos, pjaustomas sūrio gabalas, kiaušinis, saliamis ir dvi pomidoro riekelės. 

  Dydis: viščiukas 71x108x45 mm; lentelė - 152x190x3 mm, sūrio gabalas - 64x53x49 mm.

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Vaikiškas medinis kasos...

  35,00 €

  Svarbus elementas kiekvienoje parduotuvėlėje - kasos aparatas. Šis kasos aparatas pagamintas iš medžio, turi didelę "liečiamo ekrano" imitaciją, kortelių skaitytuvą ir medinę kortelė, taip pat popierinių/plastikinių pinigų ir kortelių rinkinį. 

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.