Virtuvėlė, parduotuvėlė

Medinės kokybiškos virtuvėlės, parduotuvėlės, pjaustymo žaidimai vaikams

Aktyvūs filtrai

 • Medinis vaisių - daržovių...

  69,00 €

  Medinių vaisių ir daržovių rinkinys spalvotose dėžutėse. Dėžutes galima sudėti vieną ant kitos. Penkių spalvų vaisiai ir daržovės, 2 virvelės su medine "adata".  Kiekvienoje dėžutėje yra po 2 vaisius ir 2 daržoves - visi tapyti rankomis. Žaidimas universalus. Galima rūšiuoti pagal spalvas, žaisti parduotuvėlę, mokytis apie sveiką mitybą, verti ir lavinti smulkiąją motoriką. Rinkinyje 28 dalys - 5 dėžutės, dvi virvelės, melionas, pomidoras, čili pipiras, braškė, arbūzas, apelsinas, morka, moliūgas, kukurūzas, paprika, citrina, bananas, obuolys, laimas, cukinija, dviejų dalių avokadas, vynuogės, svogūnas, baklažanas, slyva. 

  Sudėtų dėžučių dydis: 50 x 15 x 7,4 cm. Dėžutė: 10 x 15 x 7,4 cm. Arbūzo dydis: 10 cm. Virvelės ilgis 90 cm. 

  Amžius 3+

 • Žaislinis maistas -...

  49,00 €

  Žaislinis maistas - medinis mažų saldžių kepinių rinkinys vaikams: vafliai-širdelės (pjaustomi, peilis rinkinyje), trys spurgos su skirtingais glaistais, trys gimtadienio keksiukai su uždegtomis žvakėmis,  ir amerikiečių pusryčių rinkinys: 2 blyneliai, 2 keptos šoninės riekelės, keptas kiaušinis, klevų sirupas, sultys, braškė ir kelios šilauogės. Dar dvi kekės vyšnių. Skanumėlis!!!

  Dydis: Vafliukai-širdelės (surinkti) 98x98x15 mm. Spurga - 48x48x18 mm. Sultys - 45x45x86 mm.

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Medinis pjaustomas...

  49,00 €

  Medinis pjaustomas sumuštinis, pjaustoma kepta višta ir pjaustomas burgerio rinkinys. Mini dydžio sumuštinių gaminimo rinkinys vaikams. Įsijauskite į suaugusiųjų vaidmenį ir gaminkite įvairių skonių sumuštinius su sūriu, dešra, kiaušiniu, pomidoru, papjaustykite ir patiekite keptą vištieną, pagaminkite skanų sūrainį ir patiekite priešpiečiams ar pavakariams. Rinkinyje - dvi lentelės, du peiliai, viena višta (trys dalys), pjaustoma sūrainio dešrelė, pjaustomas pomidoras, agurkas ir sūrio riekelė, dvi riekelės duonos, pjaustomas sūrio gabalas, kiaušinis, saliamis ir dvi pomidoro riekelės. 

  Dydis: viščiukas 71x108x45 mm; lentelė - 152x190x3 mm, sūrio gabalas - 64x53x49 mm.

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Vaikiškas medinis kasos...

  35,00 €

  Svarbus elementas kiekvienoje parduotuvėlėje - kasos aparatas. Šis kasos aparatas pagamintas iš medžio, turi didelę "liečiamo ekrano" imitaciją, kortelių skaitytuvą ir medinę kortelė, taip pat popierinių/plastikinių pinigų ir kortelių rinkinį. 

  Amžius 3+

  Pagaminta Vokietijoje.