Komandos formavimo, team building žaidimai

Komandiniai žaidimai

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

Tampri mova vaikų grupėms

Kaina 81,82 €

Ši tampraus trikotažo mova - puiki priemonė grupiniams užsiėmimams, šokiams, aktyviai veiklai bei nusiraminimo zonai sukurti. Komandinė dvasia ir komfortas - tai esminiai vaiko vystymosi ir geros savijautos veiksniai. Ši mova gali patenkinti abu šiuos poreikius. Rasdami savo būdus, kaip judėti, šokti, atlikti pateiktas užduotis komandoje, vaikai lavina savo...

  • Nauja

Komandinio ėjimo juosta

Kaina 57,02 €
Komandinė ėjimo juosta skirta 5 žmonių grupei. Puiki priemonė komandos formavimo užduotims, komandos stiprinimui, ryšio sukūrimui, veiksmų suderinimui, balansavimui. Tam, kad 5 vaikų (ar suaugusiųjų) grupė galėtų eiti, jie turi komunikuoti, koordinuoti savo veiksmus, pajausti save ir komandos narius, įsiklausyti. Juosta tvirtinama velkro užsegimais prie čiurnų....

Komandos formavimo žaidimas...

Kaina 65,29 €

Šis komandos formavimo arba tem building žaidimas gali būti žaidžiamas vaikų ar suaugusiųjų kolektyvuose. Komandoje gali būti nuo 2 iki 12 narių. Žaidimas tinka mokyklose, darželiuose, darbo kolektyvuose susipažinimui ar komandinės dvasios kūrimui. Žaidimui nereikia specialaus pasiruošimo. Galima žaisti tiek viduje, tiek lauke. Žaidimas lavina motorinius įgūdžius bei koordinaciją. Tai...

"Team building" žaidimas...

Kaina 40,50 €

Šis komandinis žaidimas puikiai tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų kolektyvuose kuriant ar stiprinant komandą (team building veiklose). Galima paįvairinti vakarėlius, darbo kolektyvų susibūrimus. Taip pat puikiai tinka vaikų darželiuose, mokyklose stiprinant tarp vaikų komandinę dvasią.

Žaidimą sudaro 8 mediniai loveliai, kuriuos komandos nariai turi sujungti taip, kad kamuoliukas...

Suskleidžiamų mėtymo...

Kaina 106,61 €

Trys sunumeruoti suskleidžiami mėtymo krepšiai (50 cm skersmens) ir 24 vienetai trijų spalvų 7 cm skersmens poroloninių kamuoliukų. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

Kaina 17,36 €

Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno...

Aktyvus judesių žaidimas

Kaina 18,18 €

Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 6 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

Judrųjį žaidimą sudaro 18 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

Aktyvus medinių rutulių žaidimas vaikams
  • Išpardavimas!
  • −10%

Medinė petankė vaikams

Bazinė kaina 23,97 € −10% Kaina 21,57 €

BS Toys medinių rutulių žaidimas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Žaidimą gali žaisti 2-3 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. Žaidimo tikslas numesti savo rutulius kuo arčiau taikinio (mažo raudono rutuliuko). Rinkinyje 6 rutuliai, 1 rutuliukas - taikinys,...

Lipnusis smiginis vaikams

Kaina 23,97 €

Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik...

Parko smiginis - taikinys...

Kaina 30,58 €

Taikinys su kamuoliukais - strėlytėmis. Didelis parko smiginis. Lėkite į lauką su šiuo smagiu žaidimu. Išsitieskite taikinį, prismeikite jį prie žemės ir varžykitės, kas arčiau centro sumėtys strėlytes. Strėlytės pagamintos iš veltinio ir kamštinės medžiagos.

1 taikinys, Ø 1 m | 3 strėlytės, 4 metalinės smeigės

Aktyvus žaidimas "nuplėšk...

Kaina 21,49 €

Aktyvus žaidimas vaikams "pagauk uodegą". Žaidimas tinkamas vaikų grupėms. Aktyvus, judrus žaidimas puikiai tiks darželiuose, vaikų šventėse, gimtadienio vakarėliuose. 

Žaidimą sudaro šešios prisegamos uodegos. Uodegos spalvingos, gražios, pagamintos iš veltinio. Uodegos ilgis 30 cm. Uodega velkro juostele pritvirtinta prie medinio segtuko. Segtukas segamas prie vaiko rūbų nugaroje....

  • Išpardavimas!
  • −15%

Vasaros slidės trims Gonge

Bazinė kaina 38,84 € −15% Kaina 33,02 €
Vasaros slidės trims vaikams. Skirtos motorikai, komandinėms savybėms ugdyti, sinchronizuoti tarpusavio judesius. Atrodo smagus ir lengvas užsiėmimas, bet pradžioje gali būti sunku suderinti judesius ir pradėti sklandžiai judėti. Slidės pagamintos iš medžio, apačia neslystanti - gumuota - saugu naudoti patalpose. 
Amžius...

Šokinėjimo maišas

Kaina 7,44 €

Pagamintas iš patvarios medvilninės medžiagos su dviemis stipriomis rankenomis. Dviejų spalvų - raudonos ir mėlynos. Dydis: 30x60 cm.

Gamintojas - Vinex.