Jėgos gumos

Aktyvūs filtrai

 • Elastinė treniruočių...

  189,00 €
  Elastinė treniruočių grandinė Revoring® - tai inovatyvi, praktinė ir multifunkcinė treniruočių priemonė. Šią universalią ir daug galimybių suteikiančią elastinę grandinę galima naudoti ir viduje ir lauke, kaip funkcinį treniruoklį, dirbant su savo kūno svoriu, kaip jėgos gumą, kaip jėgos virvę, galima dirbti poroje. Elastinė grandinė gali būti trijų stiprumų. 
  Revoring® - tai 14 elastinių žiedų, aptrauktų tekstiline medžiaga ir sujungtų gumine mova, už kurios patogu laikyti grandinę treniruočių metu. Daugybė paėmimo vietų, kurias keičiant reguliuojama apkrova duoda begalinę pratimų įvairovę. Revoring® grandinę galima naudoti asmeninėse ar grupinėse treniruotėse, tempimui, pilates treniruotėms, laikysenos taisymui, reabilitacijoje, atletiniam rengimui įvairiose sporto šakose.
  Revoring Lite - tai lengviausio pasipriešinimo grandinė, labiausiai tinkama funkcinėms diagnostinėms treniruotėms, sportui namuose, laikysenos pratimams, raumenų stiprinimui bei reabilitacijai. Revoring Lite labiausiai pritaikyta moterims ir vyresniems žmonėms. Ši lengva grandinė nepritaikyta intensyvioms funkcinėms treniruotėms, greičio treniruotėms.
  Rinkinyje: Revoring Lite grandinė, Revoring maišelis, the Revoring dirželis ir karabinas bei instrukcijos, kaip lengvai ir greitai paruošti įrankį darbui.
  Svoris - 1 kg.

  Video apačioje!!!

 • Jėgos guma Trendy

  15,00 € Nuo

  Ši universali jėgos guma padės stiprinti visus jūsų kūno raumenis. Tinka tempimo pratimams, pritūpimams, rankų, kojų stiprinimui, darbui dviese. Ypatingai atspari plyšimams, nes neturi sujungimo. Labai silpna guma skirta reabilitacijai, vidutinė - reabilitacijai, aerobikai. 

  Labai silpna (oranžinė): 1,3 x 0,45 x 105 cm. 7-15 kg.

  Vidutinė (žalia):  2,1 x 0,45 x 105 cm. 11-29 kg.

 • Treniruočių virvė - guma...

  69,00 € Nuo

  Tampri jėgos virvė - tai saugioms greičio, jėgos treniruotėms skirtas produktas. Elastinė virvės dalis įvilkta, galuose yra kilpos, skirtos patogiam laikymui ar pritvirtinimui prie sienelės. Galima treniruotis individualiai ar poroje. Treniruočių virvės pasipriešinimas priklauso nuo atleto judesių amplitudės bei stiprumo. Be įprastų pratimų, kuriuos galima atlikti su jėgos virve, ši virvė skirta atlikti sukamuosius judesius, skirtus torso raumenims stiprinti, šoninius judesius - torso stabilumui, įvairius žinsniavimus - apatinės kūno dalies raumenų stiprinimui. Virvė tinkama naudoti salėse, sporto klubuose, taip pat namuose. 

  Ilgiai - 5 ir 7 m

  Svoris - 5 m - 2,25 kg., 7 m 2,80 kg

 • Jėgos guma Sanctband

  20,00 € Nuo

  Jėgos guma Sanctband yra pagaminta iš ilgaamžio, ekologiško, ypač patvaraus, nealergizuojančio, malonaus, puikių lietimo savybių natūralaus latekso. Dėl naujos technologijos latekso komponentai, kurie gali su kelti alergines reakcijas yra sumažinti iki minimumo. Šios jėgos gumos savybės: maloni, nelimpanti, hipoalerginė, turinti CE sertifikatą, ilgaamžė, ekologiška - pagaminta iš suyrančio natūralaus latekso.

  Ši universali pasipriešinimo guma padės sustriprinti visus jūsų kūno raumenis. Ypač tinka intensyviems tempimo, jėgos pratimams, darbui dviese. Ypatingai atspari plyšimams, nes neturi sujungimo. 

  Ilgis apie 206-208 cm (sulenkus per pusę - 103-104 cm).

  Plotis (nuo lengviausios): 12, 28, 44, 57 mm.

  Keturi skirtingi stiprumai. 1 vnt. kaina.

 • Jėgos guma

  19,00 € Nuo

  Ši universali pasipriešinimo guma padės stiprinti visus jūsų kūno raumenis. Tinka tempimo pratimams, darbui dviese.

  Ypatingai atspari plyšimams, nes neturi sujungimo.  Ilgis: apie 105 cm. Plotis priklauso nuo stiprumo. Komplekte pratimų plakatas.