Suoliukai, sienelės

Aktyvūs filtrai

 • Balansavimo takelių sistema

  419,00 €

  Balansavimo takelių sistema vaikų darželiams, mokykloms. 10 skirtingo ilgio takelių, pagamintų iš medžio drožlių plokštės, su neslystančiu paviršiumi. Patogiam sandėliavimui, takelius galima sudėti vieną ant kito.

  Kaskart skirtingai sustačius atskirus takelius, gausite vis kitokį kelią. Vaikai lavins koordinaciją, išmoks balansuoti vaikščiodami siauru paviršiumi, vaikščioti aukštyn/žemyn išmoks priiminėti sprendimus, jausti savo kūną. Kad būtų įdomiau, galima ne tik vaikščioti skirtingu greičiu, bet ir vaikščioti keliems vaikams vienu metu ir prasilenkinėti nenulipus nuo takelio. Galima papildomai mėtyti kamuoliuką arba vaikščioti su pupų maišeliu ant galvos. Galima rankoje laikyti lazdą, o ant jos galų - po žiedą. Galima prigalvoti įvairaus sudėtingumo užduočių.  

  Puiki sistema, skirta vaikų darželiams, mokykloms, terapijos kabinetams. 

  Atskirų takelių ilgiai: 102, 94, 86, 78, 70, 62, 54, 46, 38, 30 cm.

  Bendras ilgis: 6,6 m.

  Tekelio plotis: 15 cm.

  Takelio aukštis: 11.5 cm

  10 metų garantija.

 • Medinis skersinis...

  199,00 €

  Medinis skersinis, skirtas kabinti ant gimnastikos sienelės.  

 • Medinis gimnastikos suoliukas

  199,00 € Nuo

  Medinis gimnastikos suoliukas mokykloms, darželiams. Suoliuko aukštis: 30 cm. Visi kraštai yra suapvalinti, kojos pagamintos iš buko medienos, gumuotos neslystančios. Suoliukas turi kablį pakabinimui ant gimnastikos sienelės. Skirtingų ilgių: 2 m; 2,5 m; 3 m.

 • Gimnastikos žiedai mediniai

  35,00 €

  Mediniai gimnastikos žiedai. Skersmuo: 23 cm. Komplekte tvirtinimo diržai su aukščio reguliavimo sagtimis. 

 • Treniruočių sienelės

  1 299,00 €

  Tai yra multifunkcinė segmentinė sienelė, skirta sportui (jėgos, greičio, ištvermės, lankstumo, pilates treniruotėms), reabilitacijai. Tinka sporto klubams, klinikoms, reabilitacijos kabinetams, sporto salėms. Pritaikoma įvairioms sporto šakoms: kovinėms bei komandinėms, lengvajai atletikai, dvitatininkaims, plaukikams. Dėl unikalios konstrukcijos - vertikalaus segmentų išdėstymo šio tipo treniruočių sistemą galima įrengti tiek didelėje, tiek - itin mažoje patalpoje. Segmentai, sudaryti iš tvirtų medinių rėmų su ilgaamžėmis nailoninėmis rankenėlėmis, yra patikimai tvirtinami prie sienų. Visos metalinės dalys - nerūdijančio plieno. Visi segmentai parenkami individualiai, papildomai išsirenkami reikiami priedai (laikikliai, skersiniai, gumos, sandėliavimo laikikliai), kurie lengvai įtvirtinami reikiamoje vietoje. Segmento dydis: 1X1 m.

  9 spalvos.

  Kainos pateikiamos apraše žemiau. 

  Būtinai peržiūrėkite filmukus!

  Sertifikuotas, kokybiškas profesionalus produktas sukurtas Europoje.

 • Gimnastikos (švediška) sienelė

  199,00 €

  Medinė lakuota gimnastikos sienelė. Dydis: 250 x 90 x 12 cm. Komplekte - tvirtinimo prie sienos elementai. Sienelės šonai pagaminti iš pušies medienos, skersiniai (35 mm skersmens) - iš buko. Maksimali apkrova - 200 kg. 

  Gaminys atitinka PN-EN 12346: 2001 saugos standartą.