Jėgos testavimas

Aktyvūs filtrai

 • Saehan pirštų sugnybimo...

  199,00 €

  SAEHAN mechaninis pirštų sugnybimo jėgos dinamometras. Šis kompaktiškas dinamometras skirtas pirštų jėgos matavimui po operacijų, esant reumatiniams procesams ar stipriems skausmams. Dvi skalės - kilogramais ir svarais. Dinamometras turi apsauginį dėkliuką. 

  Savybės:

  Skalė iki 20 kg.

  Plieninis korpusas - tvirtas ir patogus.

  Paprasta priežiūra - nėra hidraulikos.

  Transportavimo dėkliukas.

 • Skaitmeninis rankos...

  679,00 €

  Jamar skaitmeninis rankos dinamometras - tikslus ir patogus naudoti, atsparus įbrėžimams. Su lengvai skaitomu LCD ekranu. Ekrane rodoma izometrinė griebimo jėga kilogramais (0-90 kg) arba svarais (0-200 lbs) pasirinktinai. Dinamometras taip pat turi skaitmeninę apkrovos elemento technologiją, greito sugriebimo jėjos pasikeitimo testą su garsiniu signalu, automatiškai apskaičiuoja vidutinį, standartinį nuokrypius ir variacijos koeficientą. Su senkančios baterijos indikatoriumi ir automatiniu išsijungimu, kai prietaisas nenaudojamas ilgiau kaip 2 minutės. Veikia nuo dviejų AAA baterijų.  Įdėtas į lagaminėlį.

 • Rankos dinamometras Smedley

  209,00 €

  Rankos dinamometras Smedley yra naudojamas plaštakos griebimo jėgai matuoti. Dviguba skalė: kilogramais (0-100 kg) ir svarais (0-220 lbs). Reguliuojama rankena leidžia individualiai ir patogiai pritaikyti ją plaštakos dydžiui. Supakuotas į paminkštintą medžiaginį dėklą.

  Gamintojas - SAEHAN.

 • Skaitmeninis dinamometras...

  1 269,00 €

  Skaitmeninis, ypač tikslus ir patvarus dinamometras su USB laidu bei programine įranga. Duomenis iš karto galima perkelti į kompiuterį, kaupti, vertinti. Integruota ilgaamžė baterija, kurią galima krauti prijungus dinamometrą USB laidu prie kompiuterio. Didelis LCD ekranas. Dinamometro rankena turi penkias padėtis ir yra pritaikoma prie plaštakos dydžio. Matavimo diapazonas: 0 - 90 kg. Galima įrašyti iki 20 matavimų rezultatų. Dinamometru gautus duomenis galima naudoti medicininiams tikslams bei tyrimams.

  Supakuotas platikiniame lagaminėlyje.

  Turi FDA ir CE sertifikatus.

  Gamintojas - Saehan.

 • Suspaudimo dinamometras
  • −5%

  Suspaudimo dinamometras

  77,90 € −5% 82,00 €

  Suspaudimo dinamometras skirtas matuoti plaštakos ar pirštų suspaudimo jėgą. Suspaudimo pompa pagaminta iš silikono, todėl malonu paimti į ranką. Paprastas naudojimas - tiesiog maksimaliai suspauskite pompą ir skalėje pamatysite išmatuotą jėgą (iki 70 kg.). Didžiausias pasiektas rezultatas užsifiksuoja iki tol, kol prietaisą "nunulinsite". Dinamometras supakuotas į paminkštintą medžiaginę dėžutę.

  Turi FDA ir CE sertifikatus.

  Gamintojas - SAEHAN.

 • Skaitmeninis rankos...

  599,00 €

  Dinamometras skirtas plaštakos izometrinei griebimo jėgai matuoti. Hidraulinis. Paprastas naudojimas. Rankena turi penkias pozicijas, yra pritaikoma pagal plaštakos dydį. Matuojama jėga iki 136 kg. Atmintyje išlieka paskutinių 18 rezultatų. Energijos taupymo režimas. Nustatoma data ir laikas. Kalibruotas, sertifikuotas FDA. CE.

  Gamintojas - SAEHAN.

 • Liemens - nugaros dinamometras

  699,00 €

  Hidraulinis liemens - nugaros dinamometras su 150 cm. grandine. Preciziškas ir patogus: skalė liemens, nugaros, kojų ir kt. jėgai (0-300Kg) matuoti. Smaila rodyklė automatiškai fiksuojanti didžiausią rodmenį, rankena reguliuojama grandinės pagalba.

  Kalibruotas. Turi FDA ir CE sertifikatus.

  Gamintojas - SAEHAN.

 • Hidraulinis rankos...

  265,00 €

  Hidraulinis rankos dinamometras, skirtas plaštakos izometrinei griebimo jėgai matuoti. Dviguboje skalėje griebimo jėga atvaizduojama svarais arba kilogramais (0-90Kg). Kalibruotas, tikslus matavimas. Atlikus matavimus, maksimalaus rezultato rodyklė užsifiksuoja aukščiausiame pasiektame taške ir lieka ten tol, kol prietaisas "nenunulinamas". Rankena turi penkias pozicijas ir yra pritaikoma pagal plaštakos dydį. Yra dirželis, apsaugantis nuo atsitiktinio nukritimo. Dinamometras supakuotas plastikiniame lagaminėlyje su paminkštintu vidumi - apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų.

  Turi CE ir FDA sertifikatus.

  Gamintojas - SAEHAN.