Testavimas. Fotofinišas

Aktyvūs filtrai

 • Švilpukas Molten Dolfin su...
  • Nauja

  Švilpukas Molten Dolfin su...

  13,00 €

  Aukščiausios klasės krepšinio teisėjo švilpukas skleidžia aštaus ir aukšto tono garsą.

 • Saehan pirštų sugnybimo...

  199,00 €

  SAEHAN mechaninis pirštų sugnybimo jėgos dinamometras. Šis kompaktiškas dinamometras skirtas pirštų jėgos matavimui po operacijų, esant reumatiniams procesams ar stipriems skausmams. Dvi skalės - kilogramais ir svarais. Dinamometras turi apsauginį dėkliuką. 

  Savybės:

  Skalė iki 20 kg.

  Plieninis korpusas - tvirtas ir patogus.

  Paprasta priežiūra - nėra hidraulikos.

  Transportavimo dėkliukas.

 • Elektroninė starto sistema

  899,00 €

  Elektroninė starto sistema skirta starto paskelbimui. Gali būti prijungta prie garso stiprintuvo. Kartu su garsu duodamas šviesos signalas. Trys skirtingi garsiniai signalai -  šūvis, švilpimas ir pypsėjimas. Atskiru kabeliu gali būti sujungta su FinishLynx sistema. Starteris maitinamas 3 AA baterijomis (reikia įsigyti atskirai). Starteris tinkamas mažoms varžybos, kur nėra didelio triukšmo. 

 • Reakcijos lempos ROXProX

  1 499,00 €

  Reakcijos lempos ROXProX turi lazerinį jutiklį, spalvotą monitorių, skleidžia garsą ir vibracijas. Tai nauja sistema, skirta stimuliuoti ir treniruoti kognityvinius - motorinius gebėjimus. Sąmoningai reaguojant į išorinį dirgiklį, bet kokios treniruotės tampa daug produktyvesnėmis, nes įdarbinami ne tik kūno raumenys, bet ir smegenys. Sąmoningai sutelkus visą dėmesį į tai kas daroma, pasiekiami daug geresni rezultatai. Reakcijos lempų nereikia paliesti, jutiklis suveikia per atstumą, kurį galima reguliuoti nuo 10-150 cm. Lempomis galima matuoti greitį. ROXProX naudojimas intuityvus, paprastas. Lempos valdomos programėle, rezultatai matomi realiuoju laiku.  

  · Bekontaktis lazerinis jutiklis.

  · LED monitorius su įvairiaspalviais simboliais- kognityvinei stimuliacijai.

  · Greičio matavimas milisekundės tikslumu. 

  · 75+ video treniruotės įvairioms fizinio pasirengimo bei amžiaus grupėms. 

  · 300+ specifiniai fiziniai pratimai.

  · 9+ programos, skirtos susikurti savo pratimus bei treniruotes.

  · Rezultatai realiu laiku.

  Rinkinį sudaro:

  • 6 x ROXProX lempos

  • 6 x silikoniniai dirželiai lempoms

  • 6 x ROXClaw laikikliai skirti lempų tvirtinimui ant įvairių paviršių

  • 1 x lagaminas - kroviklis

  • 1 x adapteris su keturiom USB jungtimis

 • Skaitmeninis rankos...

  679,00 €

  Jamar skaitmeninis rankos dinamometras - tikslus ir patogus naudoti, atsparus įbrėžimams. Su lengvai skaitomu LCD ekranu. Ekrane rodoma izometrinė griebimo jėga kilogramais (0-90 kg) arba svarais (0-200 lbs) pasirinktinai. Dinamometras taip pat turi skaitmeninę apkrovos elemento technologiją, greito sugriebimo jėjos pasikeitimo testą su garsiniu signalu, automatiškai apskaičiuoja vidutinį, standartinį nuokrypius ir variacijos koeficientą. Su senkančios baterijos indikatoriumi ir automatiniu išsijungimu, kai prietaisas nenaudojamas ilgiau kaip 2 minutės. Veikia nuo dviejų AAA baterijų.  Įdėtas į lagaminėlį.

 • Elektroninis chronometras...

  18,00 €

  Paprastas elektroninis chronometras dideliu ekranu. Viena eilutė, dideli skaičiai. 

  Technės detalės: 

  Tikslumas: 1/100 (pirmas 30 minučių)
  Skaičiuoja laiką iki 24 val.
  LCD ekranas: 1 eilutė
  Du tarpiniai laikai. 
  Dydis: 82,2 x 62,3 x 23,0 mm
  Svoris: 66,5 g

 • Elektroninis chronometras...

  12,00 €

  Paprastas elektroninis chronometras dideliu ekranu. Ypač tinkamas vaikams. Lengva naudoti, kompaktiškas, mažas. Atsparus vandeniui ir smūgiams. Su baterijom ir virvele.

  Technės detalės: 

  Tikslumas: 1/100 (pirmas 30 minučių) ir 1 s (tolimesniam laikui)
  LCD ekranas: 1 eilutė
  Du tarpiniai laikai. 
  Dydis: 71,0 x 64,0 x 16,0 mm
  Svoris: 37,50 g

 • Chronometras sportui PC90

  35,00 €

  Profesionalus rankinis elektroninis chronometras sportui PC90 sporto renginiams ar treniruotėms. Su baterijom ir virvele. 

  Technės chronometro detalės: 

       - Tikslumas: 1/100
       - LCD ekranas: 3 eilutės
       - Atmintis: 60
       - Dydis: 74.5 x 58.0 x 19.4 mm
       - Svoris: 64,2 g

  Chronometro funkcijos: 

       - ratas, atkarpa, bendras laikas.
       - greičiausias, lėčiausias, vidutinis rato laikas.
       - 60 laikų atmintyje
       - ratų skaičiavimas
       - laiko skaičiavimas (countdown) iki 10 valandų 

  Tempas

       - galima nustatyti nuo 10 signalų per minutę iki 320 signalų per minutę
       - skaičiuoja iki 9999
 • Vertikalaus šuolio matuoklis

  849,00 € Nuo

  Vertikalaus šuolio aukščio matuoklis. Matavimo ribos (170 cm) 210 cm - 370 cm. Du variantai: su stovu ir be stovo. Matuoklį be stovo reikia savarankiškai prisitvirtinti.  

 • Šuolio į tolį kilimėlis

  199,00 €

  Šuolio į tolį, koordinacijos lavinimo kilimėlis, skirtas darbui patalpose. Pagamintas iš neslidaus PVC. Viena kilimėlio pusė sudalinta į devynias sritis, gali būti tinkama mėtymo žaidimams. Kita pusė sužymėta padalomis kas 5 cm, skirta šuoliams į tolį. Lengvas ir kompaktiškas, gali būti susuktas. Dydis: 350x100x0,4 cm, svoris 1,4 kg.

 • Flamingo testo buomelis

  99,00 €

  Oficialus Flamino testo buomelis. Pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Sertifikuotas EFB (European Fitness Badge)

 • Reakcijos lempos ROXs PRO

  949,00 €

  Reakcijos lempos ROXs PRO - tai inovatyvus modernus treniruoklis, skirtas reakcijai, dėmesio sutelkimui. Treniruotės tampa efektyvesnės bei įdomesnės nes vienu metu dirba ir kūnas ir smegenys. Treniruočių komplektą sudaro 6 nešiojamos lempos, valdomos mobiliojo telefono programėle. Priklausomai nuo užduoties, lempos įsižiebia tam tikra spalva, į kurią reaguodamas sportininkas turi kuo greičiau priimti bei įvykdyti teisingą sprendimą. Taip atlikdamas užduotis, atletas lavina ne tik kūną (greitį, vikrumą, pusiausvyrą), bet ir mokosi nepaisant išorinio poveikio priimti reikiamą sprendimą. Tokios treniruotės yra svarbios bei naudingos įvairių sporto šakų atstovams - krepšininkams, futbolininkams, lengvaatlečiams, kovos menų sportininkams, tenisininkams ir kt. Pasitelkiant trenerio fantaziją, treniruočių galimybės yra beribės. Lempų veikimo diapazonas - 40 metrų.

  Tinka lavinamiesims aktyviems žaidimams ir sportui mokyklose bei darželiuose.

  PLATESNIS APRAŠAS IR VIDEO APAČIOJE!!!

 • Metalinė matavimo ruletė

  49,00 € Nuo

  Ypač kokybiška, patogi metalinė matavimo ruletė. Tvirtas aliuminis pagrindas, ergonomiška rankena, plieninė matavimo juosta. Ypač tiksli (tik +-2.3 mm / 10 m). Kokybiškas Vokietijoje pagamintas produktas.

  Ilgis: 10; 25; 50; 100 m.

 • Funkcinių judesių vertinimo...

  259,00 €

  FMS paskirtis - judesių kokybės, judesio vientisumo vertinimas, judesių sutrikimų nustatymas. 

  Šis rinkinys papildytas slankikliu - slankiojančia stačiakampe dėžute, kuri dedasi ant skalės. Atliekant testus, slankiklio pagalba gaunami tikslesni duomenys apie kūno balansą, judesio kontrolę bei stabilumą. 

  Rinkinį sudaro:

  - Stačiakampio formos pagrindas su matavimui skirta dalimi.

  - Ilga ir dvi trumpos lazdos.

  -  Elastinė juostelė.

  - Stačiakampis slankiklis.

 • Švilpukas Fox 40 Classic su...

  11,00 €

  Aukščiausios klasės švilpukas Fox 40 Classic. Komplekte - originali virvelė.  Populiariausias švilpukas tarp profesionalų. Patentuotas dizainas. Skleidžiamas garsas iki 115 dB. Spalva: juoda

  Gamintojas: FOX40

 • Judesių įvertinimo...

  2 900,00 €

  GyKo - prietaisas, skirtas greitam ir objektyviam kūno judesių įvetrinimui. Juo galima įvertinti ir atvaizduoti sąnarių funkcijas, kūno asimetriją, raumenų jėgą. Tinka sportui bei reabilitacijai. Gali būti naudojamas lauke ar viduje. Duomenys Bluetooth ryšiu realiu laiku perduodami į kompiuterį ar išsaugomi MicroSD kortelėje. 

  Komplekte yra diržai, skirti patogiam prietaiso tvirtinimui reikiamoje vietoj: juosmens diržas, diržas - liemenė, kojų dirželis, rankų dirželis. Visi komponentai sudėti lagaminėlyje - patogu nešiotis. 

  GyKo gali būti naudojamas su Optojump Next sistema arba atskirai - su RePower programine įranga, turinčią dvi atskiras sritis - reabilitacijos ir jėgos. 

  Prietaisas su baterija. Veikimo trukmė - 5 valandos. Prietaiso svoris - 46 g. 

 • Rankos dinamometras Smedley

  209,00 €

  Rankos dinamometras Smedley yra naudojamas plaštakos griebimo jėgai matuoti. Dviguba skalė: kilogramais (0-100 kg) ir svarais (0-220 lbs). Reguliuojama rankena leidžia individualiai ir patogiai pritaikyti ją plaštakos dydžiui. Supakuotas į paminkštintą medžiaginį dėklą.

  Gamintojas - SAEHAN.

 • Reakcijos treniruoklis -...

  5 900,00 €

  Reakcijos ir vikrumo treniruoklis - matuoklis WITTY įvairiems reakcijos, koordinacijos, vikrumo testams atlikti.

  Nešiojami trispalviai lediniai indikatoriai, skirti sportui bei reabilitacijai. Indikatoriai atvaizduoja rodykles, skaičius bei raides. Veikia radijo bangomis su Witty pulteliu iki 150 m. Deriniuose su kitais Witty produktais, galima atlikti įvairius vikrumo testus, krypties keitimo testus, reakcijos, koordinacijos įvertinimus.

  Komplektą sudaro: 4 indikatoriai, 4 trikojai laikikliai, įkrovikliai, pultelis, kuprinė.

  Galimos kitos komplektacijos su Witty rėmu, prie kurio tvirtinamos švieselės.

 • Lankstumo įvertinimo dėžė

  199,00 €

  Lankstumo įvertinimo dėžė. Tinkama testuoti lankstumą mokyklose, policijoje, kariuomenėje. Paprasta naudoti: testuojamasis atsisėda prieš dėžę tiesiomis kojomis, priglaudžia prie jos pėdas ir padeda rankas ant dėžės viršaus esančios skalės. Testo metu reikia lenktis į priekį ir siekti kaip įmanoma toliau. CE sertifikatas.

  Skalė iki 50 cm.

  Aukštis 32 cm 

 • Matavimo ruletė

  19,00 € Nuo

  30 m; 50 m arba 100 m ilgio ruletė su patogia nešimo rankena, plastikiniu korpusu ir susukimo rankenėle bei 13 mm pločio stiklo pluošto juosta.

  Gamintojas- Meteor.