Vaikams

Aktyvūs filtrai

Dygliuoti kamuoliukai 3 vnt.

Kaina 8,26 €

Minkšti viniliniai spygliuoti masažo kamuoliukai. Skersmuo 6.5 cm

Kamuoliukai gali būti naudojami rankyčių, padukų masažui, pojūčių lavinimui. 

Pupų maišeliai piramidės

Kaina 9,92 €

"Pupų" maišeliai skirti vaikų aktyviai veiklai. Puikiai tinka estafetėms darželiuose, mokyklose. Galima mėtyti, gaudyti, taikyti į taikinius, atlikti balansavimo pratimus - nešti užsidėjus ant galvos. 

Maišeliai 7 cm, sveria 20 g.

Pupų maišeliai, pagaminti iš PU medžiagos. Užpildyti plastikinėmis granulėmis. 

Komplekte - 6 vnt. skirtingų spalvų maišelių.

Plastikinis vežimėlis...

Kaina 131,40 €

Plastikinis vežimėlis kamuoliams laikyti. Pagamintas iš kokybiško tvirto plastiko. Saugus vežimėlis, be aštrių kampų. Lengvas, manevringas, skirtas kamuoliams laikyti mokyklose, darželiuose, sporto centruose. Dydis: 119 cm x 58 cm x 78 cm.

Gamintojas - Vinex.

Lankas su strėlėmis vaikams

Kaina 19,75 €

Medinis lankas su strėlėmis skirtas vaikų žaidimams lauke. Trys raudoni saulėje blizgantys obuoliukai taip vilios į juos pataikyti, kad vaikai norės išbandyti savo taiklumą vėl ir vėl! Pasidėkite obuoliukus ant kieto paviršiaus, įsidėkite strėlę į lanką, gerai nusitaikykite ir šaukite!

Žaidimas skirtas vaikams nuo 6 metų, bet gali žaisti ir jaunesni vaikai nuo 3 metų. 

...

Boulingas žaidimas vaikams

Kaina 23,06 €

BS Toys medinis boulingo žaidimas vaikams. Šešios medinės figūrėlės ir kamuoliukas boulingo žaidimui. Gražios spalvingos miško gyventojų figūrėlės taps puikia atrakcija vaikams. O kada nusibos varžytis tarpusavyje, galite tiesiog žaisti su figūrėlėmis. 

Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Figūrėlių dydis 17 x 9 cm. 

Prekę turėsime...

Gimnastikos čiužinys kietas

Kaina 98,35 €

Poroloninis gimnastikos čiužinys Marbo MC-M001. Minkštas: T140. Čiužinio dydis: 200 x 120 x 5 cm.

Čiužinio užvalkalas pagamintas iš patvarios, PVC dengtos medžiagos, ypač atsparios plyšimams. Čiužinio kampai sustiprinti, kad neprarastų savo formos. Kokybiškas, standus porolonas, apsaugantis sportininkus nuo traumų. 

Gimnastikos čiužinys minkštas

Kaina 98,35 €

Poroloninis gimnastikos čiužinys Marbo MC-M002. Minkštas: T40. Čiužinio dydis: 200 x 120 x 10 cm.

Čiužinio užvalkalas pagamintas iš patvarios, PVC dengtos medžiagos, ypač atsparios plyšimams. Čiužinio kampai sustiprinti, kad neprarastų savo formos. Kokybiškas, standus porolonas, apsaugantis sportininkus nuo traumų. 

Medinė dėlionė drambliukai

Kaina 24,71 €

BS Toys medinė dėlionė drambliukai skirti vaikams nuo trijų metų. Drambliukai skirti įvairioms veikloms. Galima statyti bokštą iš drambliukų, taip lavinant rankų motoriką. Galima mokytis skaičiuoti ir atskirti spalvas. Galima drambliukus jungti į traukinuką, užkabinant straubliukus už uodegyčių. Galima tiesiog su drambliukais žaisti įvairius žaidimus. Drambliukai mediniai, patvarūs, gali...

Aktyvus žaidimas...

Kaina 20,58 €

Surenkite atsargias paukščiukų lenktynes. Atsargiai balansuodami perneškite paukštelius ant savo galvos iš vieno lizdo į kitą. Turite padaryti tai neišmesdami paukštelių ant žemės ir be rankų pagalbos, bet greičiau už savo varžovą. 

Aktyvus žaidimas "Paukščiukų lenktynės" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno pajutimui ir valdymui.

Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 4...

Žaidimas balansinės...

Kaina 30,50 €

Balansinis BS Toys stalo žaidimas skirtas vaikams nuo trijų metų. Žaidimas lavina vaikų motoriką, koordinaciją, skatina pažinti kūną, jausti savo judesius, taip pat edukacinis - vaikai mokosi spalvų, pusiausvyros principų, mokosi žaisti kartu, taip pat ir varžytis tarpusavyje. 

Ridenk kamuoliuką ir dėk išridentos spalvos baiboką ant balansinių svarstyklių lentos. Būk atsargus! Jeigu...

Smulkiosios motorikos...

Kaina 16,45 €

Smulkiosios motorikos žaidimas "Krokodilas" skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis tikslumo, susikaupimo, mokytis žaisti kartu su draugais. Žaidimo tikslas- surinkti kuo daugiau taškų, išstumiant burbuliukus krokodilui iš nasrų taip, kad žuvytė neiškristų ir krokodilas neliktų alkanas. 

Figūrėlės medinės. 

...

Smulkiosios motorikos...

Kaina 24,71 €

Dar vienas skanus ir spalvingas BS Toys žaidimas "Daržovių lėkštė". Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų, bet gali žaisti ir trimečiai. Puikiai tinka smulkiajai motorikai lavinti, mokytis spalvų, daržovių pavadinimų. Reikalauja atidumo bei susikaupimo, skatina varžytis. Žaidimo tikslas - surinkti pilną lėkštę daržovių. Išridenk kauliuką, pasuk puodą ir trauk reikiamą daržovę. Jei moki, naudok...

Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

Kaina 14,79 €

Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno...

Loginis žaidimas "Surask...

Kaina 24,71 €

Loginis BS Toys žaidimas "Surask žuvytę" skirtas vaikams nuo 4 metų. Smagus žaidimas, skirtas lavinti pastabumą, loginį mąstymą, reakciją, skatina susikaupti ir varžytis. Žaidimas gali būti žaidžiamas keliais būdais. 

Figūrėlės medinės. Figūrų dydis: žuvyčių: 6 x 4 x 0,26 cm, kortelių: 7,5 x 5,5 x 0,3 cm, kauliukų: 5 x 5 x 5 cm.

Žaidime 56 figūrėlės, 56 kortelės ir 3...

Žaidimas "Ledų bokštas"

Kaina 20,58 €

BS Toys žaidimas "Ledų bokštas" - labai "skanus" ir spalvingas. Smagus žaidimas, skirtas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas lavina motoriką, skatina susikaupti ir varžytis. Žaidimo tikslas - pastatyti reikiamų skonių ledų bokštą. Kas tai padarys pirmas ir nenuvertęs bokšto, tas laimės. 

Figūrėlės medinės. Figūrų dydis: pastatyto ledų bokšto: 25 cm, kortelių: 10 x 16 cm, puodelio 6 x 6 x 2...

Aktyvus judesių ir garsų...

Kaina 18,93 €

Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 3 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

Judrųjį žaidimą sudaro 12 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

Medinis bokštas

Kaina 41,24 €

BS Toys medinis bokštas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 8 metų, bet saugiai gali žaisti ir jaunesni vaikai nuo 3 metų. Žaidimą gali žaisti 2-4 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. 

Bokšto aukštis: 65 cm
Kaladėlės dydis: 7 x 7 x 7,5...

Kroketas vaikams

Kaina 28,02 €

Vaikams skirtas kroketas - smagus lauko žaidimas. Įsmeikite spalvotus šuniukus į veją, čiupkite lazdas ir smagiai leiskite laiką su draugais lavindami koordinaciją bei taiklumą. Žaidimo tikslas: praridenti kamuoliuką visiems šuniukams po pilvuku atliekant kuo mažiau smūgių. 

Medžiagos:

  • Šuniukai: MDF
  • ...

Lipnusis smiginis vaikams

Kaina 19,75 €

Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik...

Elektroninis chronometras...

Kaina 14,88 €

Paprastas elektroninis chronometras dideliu ekranu. Viena eilutė, dideli skaičiai. 

Technės detalės: 

Tikslumas: 1/100 (pirmas 30 minučių)
Skaičiuoja laiką iki 24 val.
LCD ekranas: 1 eilutė
Du...