• Nauja
Siūbuojantis takelis BS Toys žaidimas vaikams

Siūbuojantis balansavimo takelis

24,79 €
Su mokesčiais

BS Toys siūbuojantis balansavimo takelis. Smagus nuotykių žaidimas, kurio metu turite pereiti lelijos lapais ir surinkti visas varlytes. Lelijos lapus sudėkite taip, kad vaikas galėtų žengti jais "neįkrisdamas į tvenkinį". Po vieną varlytę padėkite šalia kiekvieno lapo, kad vaikas abiem kojomis stovėdamas ant lapo, galėtų pasiekti varlytę. Prie paskutinio lapo lauks "princas". 

Vaikai sustoja į eilutę ir takeliu eina po vieną. Jei vaikas nulipo nuo lapo, nesurinkęs visų varlyčių, jis stoja į eilės galą ir laukia antro bandymo. Galima matuoti laiką ir varžytis, kas greičiau surinks varlytes. galima didinti tarpus tarp lapų ir sunkinti užduotis. Galima tiesiog žaisti su varlytėmis! 

Žaidimas boulingas skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Figūrėlių dydis:

  • varlytė 4,5 x 4 cm.
  • lelijos lapas 17 x 16 x 3 cm.
Kiekis

 

Visi Sportija.lt atliekami mokėjimai yra saugūs

 

Pristatymai atliekami po apmokėjimo gavimo.

 

Tam tikri daiktai yra negrąžinami.

BS žaislai - sukurti Nyderlanduose. Didelis dėmesys skiriamas žaislų kokybei ir dizainui. Žaislai sukurti galvojant apie vaikus, kad jie žaisdami lauke ar viduje, su draugais ar vieni, patirtų kuo daugiau džiaugsmo ir emocijų.  Kad jų dienos būtų pilnos spalvų, atradimų, naujų įspūdžių, veiklos, judesio. Kad dienos pabaigoje vaikai būtų su šypsena veiduose ir įraudusiais žandais. Kad jie kasdien mokytųsi linksmoje veikloje! BS žaislai skirti vaikams nuo 3 metų.