Naudojimosi sąlygos ir taisyklės

1. Pirkėjo paskyra

1. Norėdamas pirkti SPORTIJA.LT elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas gali tai daryti svečio teisėmis (neprisiregistravęs) arba susikūręs vartotojo paskyrą.

1.2. Norėdamas susikurti savo PASKYRĄ, Pirkėjas turi PRISIJUNGTI viršutiniame dešiniame kampe ir užpildyti registracijos formą.

1.3. Registracijos metu Pirkėjas nurodo savo el. pašto adresą, kuris vėliau bus naudojamas prisijungti prie paskyros, formuojant sąskaitą ir susisiekiant su juo dėl užsakymų. Pateikus klaidingą arba kito asmens el. pašto adresą, užregistruota paskyra gali būti ištrinta be išankstinio perspėjimo.

1.4. Registracijos metu Pirkėjas pateikia slaptažodį, kurį naudos jungdamasis prie paskyros. SPORTIJA.LT neprisiima jokios atsakomybės už galimą žalą, atsiradusią Pirkėjui neužtikrinus savo paskyros saugumo ar atskleidus slaptažodį kitiems asmenims.

1.5. Vienas Pirkėjas gali registruotis tik vieną kartą ir turėti tik vieną paskyrą.

1.6. Pirkdamas be registracijos bei suformavęs pirkinių krepšelį, Pirkėjas turi suvesti savo kontaktinius duomenis bei elektroninį paštą.

2 . Produktų užsakymas ir atsiskaitymas

2.1. Suformavęs pirkinių krepšelį bei užpildęs reikiamus duomenis, Pirkėjasį į savo elektroninį paštą gaus užsakymo duomenis.

2.2. Atsiskaityti už prekes Pirkėjas gali banko pavedimu, grynais pinigais kurjeriui arba grynais pinigais Pardavėjui (tik Kaune). Norėdamas atsiskaityti Pardavėjui grynais pinigais, Pirkėjas turi tai įrašyti komentare prie pristatymo metodų.

2.3. Pasirinkęs bankinį pinigų pervedimą ir atlikdamas mokėjimą, Pirkėjas mokėjimo paskirties lauke turi nurodyti užsakymo numerį.

2.4. Pirkėjui atsiskaitant banko pavedimu, užsakymo vykdymas pradedamas tik gavus patvirtinimą apie apmokėjimą.

2.5. Pirkėjui atsiskaitant grynais pinigais, užsakymo vykdymas pradedamas tą pačią darbo dieną.

2.6. Prekes, esančias sandėlyje, pristatysime per 2-4 darbo dienas. Jeigu patvirtinimą apie apmokėjimą Pardavėjas gauna iki 10 val. ryto, prekes Pirkėjas gali gauti tą pačią darbo dieną.

2.7. Užsakomas prekes pristatysime per 2-4 sav.

2.8. Prekių kainos nurodytos eurais (ir litais). Visos kainos nurodytos su PVM. Kainos nurodytos be pristatymo mokesčio.

3. Produktų pristatymas

3.1. Prekes pristato kurjeris arba prekių Pardavėjas (tik Kaune).

3.2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti prekės gavėją, tikslų pristatymo adresą, pašto kodą, kontaktinį telefono numerį.

3.3 Kaune dėl kiekvieno pristatymo su Pirkėju susitariama individualiai.

3.4. Pirkėjas įsipareigoja užsakytą produktą pristatymo metu priimti pats. Jei produktas pristatytas Pirkėjo nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, tačiau Pirkėjas priimti produktų negali, SPORTIJA.LT neprisiima jokios atsakomybės dėl produkto pristatymo ar perdavimo netinkamam subjektui.

3.5. Pristatymo mokestis apskaičiuojamas atsižvelgiant į prekių svorį bei dydį.

3.6. Preliminarus (gali keistis dėl nestandartinių matmenų) pristatymo mokestis Lietuvoje (išskyrus Neringos miestą) prekėms iki 2 kg. svorio - 5 Eur; iki 5 kg - 6 Eur; iki 10 kg - 7 Eur; iki 20 kg - 8 Eur; iki 31,5 kg- 15 Eur.

3.7. Atsiskaitant grynais pinigais kurjeriui, imamas papildomas 2 Eur mokestis.

4. Produktų grąžinimas

4.1. Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės nurodomos kiekvienos prekės aprašyme. Tam tikroms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios sąlygos bei terminai nurodomi prekių aprašymuose.

4.2. Produktų trūkumai šalinami nemokamai ar nekokybiški produktai keičiami kokybiškais, jei trūkumai atsirado ne dėl Pirkėjo kaltės.

4.3. Produkto grąžinimo teise  Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo produkto atsiėmimo dienos.

4.4. Grąžinant produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:

4.4.1. produktas turi būti nenaudotas, nedėvėtas, nesugadintas Pirkėjo;

4.4.2. produktas turi būti grąžinamas originalioje pakuotėje arba kitoje pakuotėje, užtikrinančioje saugų transportavimą;

4.4.3. grąžinant produktą, būtina pateikti jo įsigijimą patvirtinantį dokumentą;

4.4.4. produktai turi būti grąžinami siuntėjo adresu, nurodytu ant pakuotės.

4.5. SPORTIJA.LT turi teisę nepriimti grąžinamų produktų, jei buvo nesilaikyta produktų grąžinimo sąlygų.

4.6. Jei produkto trūkumai atsirado dėl SPORTIJA.LT kaltės ir jų neįmanoma pašalinti, arba pakeisti prekės, sumokėti pinigai grąžinami banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.

5. Pirkėjo įsipareigojimai ir teisės

5.1.Pirkėjas įsipareigoja laikytis SPORTIJA.LT taisyklių ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.

5.2. Pirkėjas privalo sumokėti už užsakytą paslaugą ar prekę ir ją priimti SPORTIJA.LT numatyta tvarka.

5.3. Pirkėjas visiškai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius ar neteisingus duomenis, SPORTIJA.LT neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

5.4. Pirkėjas visiškai atsako už savo veiksmus, atliktus SPORTIJA.LT svetainėje.

5.5. Pirkėjas turi teisę nepriimti suteiktos paslaugos ar prekės, jei ji neatitinka užsakyme nurodytų specifikacijų. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, pakartotinis užsakymo atlikimas ištaisant kokybės trūkumus Pirkėjui nieko nekainuoja.

6. Pardavėjo įsipareigojimai ir teisės

6.1. SPORTIJA.LT įsipareigoja Pirkėjo užsakytus gaminius pristatyti nurodytu adresu, kaip numatyta šių taisyklių 3 skyriuje.

6.2. SPORTIJA.LT įsipareigoja nemokamai atlikti netinkamai įvykdyto užsakymo taisymo darbus, jei užsakymas buvo atliktas netinkamai dėl SPORTIJA.LT kaltės.

6.3. SPORTIJA.LT neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas, neatsižvelgdamas į SPORTIJA.LT rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis.Šios taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.