Filtruoti pagal

Dydis

Dydis

Prieinamumas

Prieinamumas

Kaina

Kaina

 • 12,00 € - 89,00 €

Dydis

Dydis

Kiti

Aktyvūs filtrai

 • SH Shooting basketball...

  89,00 €

  Krepšinio kamuolys SH Shooting Basketball - tai pats natūraliausias, paprasčiausias ir patikimas būdas išmokyti krepšininkus taisyklingai laikyti kamuolį metimo metu. SH Shooting Basketball tai pirmasis kamuolys, kurio specialus reljefinis ir spalvinis dizainas padeda krepšininkui matyti ir jausti, ar jis teisingai laiko kamuolį rankose metimo metu. Kamuolys turi patentuotus vizualiai išryškintus įgilinimus, kurių dėka kiekvienas krepšininkas gali atrasti optimaliausią savo rankų padėtį ir patogiai sekti kamuolį akimis metimo metu. 

 • Wilson FIBA 3x3 krepšinio...

  49,00 €

  Wilson 3x3 - padidinto sukibimo, ilgaamžis kamuolys. Wilson FIBA 3x3 - Oficialus FIBA 3x3 Basketball turnyro krepšinio kamuolys. Dydis 6, svoris kaip 7 dydžio kamuolių. Wilson patentuota technologija suteikia didesnę kamuolio kontrolę.

 • Pasunkintas kamuoliukas...

  13,00 €

  Micah Lancaster šį pasunkintą teniso kamuoliuką sukūrė specialiai krepšinio treniruotėms. Kamuoliukas skirtas rankų greičiui ir jėgai didinti. Kamuoliuko šoklumas yra prastesnis, nei įprasto teniso kamuoliuko, jį lengviau sugriebti ir kontroliuoti, todėl galima atlikti daugiau pakartojimų. Treniruotės tampa efektyvesnės, jose mažiau sumaišties, kuomet reikia gaudyti toli atšokusį kamuoliuką. 

 • Vaikiškas krepšinio kamuolys

  12,00 € Nuo

  Krepšinio kamuolys Sport-Thieme skirtas vaikų treniruotėms. Kamuolys guminis, gerai atšokantis. Tinka žaisti lauke, taip pat gatvės krepšiniui.

 • Krepšinio treniruočių...

  18,00 €

  Universalus krepšinio kamuolys, skirtas treniruotėms. Oficialaus dydžio ir svorio.