Terapija ir reabilitacija

Aktyvūs filtrai

 • Bintai boksui Royal Fight

  5,00 €

  Medvilninių bokso bintų pora. Bintai skirti apsaugoti riešus ir pirštų sąnarius, sugerti prakaitą. Ilgi, kokybiški bintai. Vieno binto ilgis 4,6 m.

 • Kūno parametrų...

  6 490,00 €

  Modernus, medicininis  segmentinis kūno parametrų analizatorius BC380 veikiantis BIA (bioelektrinio impendanco analizės) principu. Paprastas intuityvus valdymas - 7 colių monitorius su patogia klaviatūra ir instrukcijomis ekrane. Matavimas pradedamas automatiškai palietus elektrodus. Didelė, patogi ir stabili platforma kojoms. Rezultatai atspausdinami aiškiai, palyginami su sveiko žmogaus normomis. 

  Savybės: 

  • Dažnis:​ 5, 50, 250 kHz​
  • Matavimai​: Viso kūno analizavimas, pasirinktos kūno dalies analizė (rankos, kojos, liemuo).
  • Dydis​: pagrindinė dalis: 641×436×1029 mm; su ūgio matuokle: 436×795×2327 mm(W×D×H±10 mm)
  • Svoris​: 18 kg
  • Terminis spausdintuvas: A4 printeris

  Galimos spalvos: juoda arba balta. 

  Specifikacija žemiau: 

 • Krepšys pirmai pagalbai...

  25,00 €
  Krepšys pirmai pagalbai. Tuščias. Viduje turi skyrelius  pirmos pagalbos priemonėms bei išorines kišenes priekyje ir šonuose. Dydis: 36 x 18 x 30 cm.
 • Saehan pirštų sugnybimo...

  199,00 €

  SAEHAN mechaninis pirštų sugnybimo jėgos dinamometras. Šis kompaktiškas dinamometras skirtas pirštų jėgos matavimui po operacijų, esant reumatiniams procesams ar stipriems skausmams. Dvi skalės - kilogramais ir svarais. Dinamometras turi apsauginį dėkliuką. 

  Savybės:

  Skalė iki 20 kg.

  Plieninis korpusas - tvirtas ir patogus.

  Paprasta priežiūra - nėra hidraulikos.

  Transportavimo dėkliukas.

 • Skaitmeninis rankos...

  679,00 €

  Jamar skaitmeninis rankos dinamometras - tikslus ir patogus naudoti, atsparus įbrėžimams. Su lengvai skaitomu LCD ekranu. Ekrane rodoma izometrinė griebimo jėga kilogramais (0-90 kg) arba svarais (0-200 lbs) pasirinktinai. Dinamometras taip pat turi skaitmeninę apkrovos elemento technologiją, greito sugriebimo jėjos pasikeitimo testą su garsiniu signalu, automatiškai apskaičiuoja vidutinį, standartinį nuokrypius ir variacijos koeficientą. Su senkančios baterijos indikatoriumi ir automatiniu išsijungimu, kai prietaisas nenaudojamas ilgiau kaip 2 minutės. Veikia nuo dviejų AAA baterijų.  Įdėtas į lagaminėlį.

 • HYPERVOLT 2 PRO Smūginis...

  499,00 €

  HYPERVOLT 2 PRO - tai geriausių pasaulio atletų naudojamas masažuoklis. Galingiausias smūginis masažuoklis, su penkiais greičiais ir atnaujintu dizainu. HYPERVOLT 2 PRO stipriausias masažuoklis giliai įsiskverbiantis ir atpalaiduojantis sustingusius ir įtemptus raumenis. Skirtas dideliems ir stipriems profesionalių atletų raumenims apšilti bei atpalaiduoti po krūvio. Pasirinkite jums tinkamą greitį tiesiog sukdami ratuką. Apšilinėkite ir atsipalaiduokite kaip geriausi pasaulio atletai tiesiog sekdami nurodymus savo mobiliajame telefone, o HyperSmart™ technologija automatiškai kontroliuos jūsų masažuoklio greitį. 

     -   svoris 1.18 kg.

     -   baterijos veikimo laikas - 3 valandos.

     -   90 W variklis.

     -   5 antgaliai (šakutė, rutulys, pagalvėlė, plokščias, kulka)

     -   dydis: 20.3 x 6.5 x 26.5 cm.

     -   5 greičiai. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • HYPERVOLT 2 Smūginis...

  399,00 €

  HYPERVOLT 2 - naujausias, patobulintas smūginis masažuoklis. dar lengvesnis, dar galingesnis, su dar patogesne ergonomiška rankena. Greitam apšilimui, lengvumo pojūčiui, greitam atsistatymui po krūvio. Namuose, salėje, stadione - būkite pasiruošę visiems gyvenimo iššūkiams!

  HYPERVOLT 2  turi integrauotą HyperSmart™, kuri Bluetooth® ryšiu susisieja su Hyperice App programėle, kurioje lengvai rasite apšilimo ir atsistatymo planus. Juos sekdami ir vykdydami galėsite jaustis ir judėti geriau. Patentuota Pressure Sensor Technology™ sistema rodo kaip smarkiai spaudžiate masažuoklį. QuietGlide® technologija ypač tyli, taigi masažo metu galėsite be trukdžių klausytis savo mėgstamos muzikos.

     -   svoris 0.8 kg.

     -   baterijos veikimo laikas - 3 valandos.

     -   60 W variklis.

     -   5 antgaliai (šakutė, rutulys, pagalvėlė, plokščias, kulka)

     -   dydis: 19 x 6.5 x 24 cm.

     -   3 greičiai. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Normatec lagaminas

  209,00 €

  Lagaminas, sukurtas specialiai Normatec 2.0 kompresinės terapijos sistemai. Lengvai ir patogiai telpa valdymo pultas, žarnos, kroviklis ir visi sistemos priedai. Atvarte yra užtrauktuku užsegamas tinklelio skyrius, skirtas žarnoms ir krovikliui. Lagamino skyreliai yra paminkštinti. Dydis: 495mm. x 270mm. x 345mm. 

 • Normatec kuprinė

  199,00 €

  Kuprinė, sukurta specialiai Normatec 2.0 kompresinės terapijos sistemai. Patogi 30 l kuprinė, su paminkštintomis ventiliuojamomis petnešomis ir daugybe skyrių. Yra skyrelis nešiojamam kompiuteriuj, saulės akiniams, išimamas paminkštintas dėklas valdymo blokui. 

 • Sintetinis ledas Hyperice Fuel

  35,00 €

  Daugkartinio naudojimo sintetinis ledas Hyperice Fuel.

       * Sukurtas kaip tikro ledo alternatyva. 

       * Išlaiko optimalią temperatūrą viso šaldymo ciklo metu.

       * Tinkamas naudoti su bet kuriuo HYPERICE™ šaldančiu įtvaru.

  Prieš kiekvieną naudojimą rekomenduojama 12 valandų laikyti šaldiklyje. 

  Atsukite sintetinio ledo talpyklos kamštelį, įstatykite jį į šaldančio įtvaro ledo maišelio angą, apverskite ir iškrėskite ledą į maišelį. Pasinaudoję įtvaru, iškrėskite ledą atgal į talpyklą, užsukite ir atšaldykite prieš kitą naudojimą. Ledo maišelį po naudojimo praskalaukite ir išdžiovinkite.

 • Kūno riebalų matuoklis...

  99,00 €
  Baseline® svarstyklės - kūno riebalų matuoklis pagamintas iš grūdinto stiklo, matuoja kūno svorį, kūno riebalų kiekį procentais, vandens kiekį procentais. Atmintyje išlieka 8 žmonių duomenys.
  Matavimo ribos: 4% – 45% kūno riebalams; 37.8% – 66% vandeniui, iki 150kg svoriui. Viena 3 V baterija yra komplekte.
  Tikslumas:
      – 0.1kg Kūno riebalams
      – 0.1% vandeniui
  Dydis: 35cm x 35cm x 6cm.
  Svoris: 2kg
 • Masažinis volas Crossmaxx®

  29,00 € Nuo

  Crossmaxx® masažinis volas su reljefiniu paviršius skirtas įsitempusiems raumenims ir atpalaiduoti. Nelygus paviršius suteikia skirtingo intensyvumo poveikį, kurį galite reguliuoti spaudimu ar pratimais. Volai yra dviejų ilgių, tinkami komerciniam naudojimui.

  - Spalva juoda

  - skersmuo: ⌀135 mm

  - ilgis: 33 cm and 61 cm.

 • Šaldantis nugaros įtvaras...

  110,00 €

  Šaldantis nugaros įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant nugaros, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų nugaros juosmeninės srities raumenys puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis peties įtvaras...

  100,00 €

  Šaldantis peties įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant peties, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų peties srities raumenys puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis čiurnos įtvaras...

  75,00 €

  Šaldantis čiurnos įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant čiurnos, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų pavargusios kojos puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis kelio įtvaras...

  90,00 €

  Šaldantis kelio įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant kelio, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų kojos puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šildantis ir vibruojantis...

  249,00 €

  Šildantis ir vibruojantis kelio įtvaras VENOM yra skirtas kojų raumenų atstatymui po krūvio. Užsijuosus įtvaras nevaržo judesių, su juo galima vaikščioti, atlikti tempimo pratimus ar tiesiog atsipalaiduoti sėdint. Ką jūs beveiktumėt, jūsų kojos atsipalaiduos, nurims ir atsigaus po krūvio dėvint Venom įtvarą. 

  • Valdymas liečiamam ekrane.
  • Trys šildymo temperatūros: 55°C, 63°C ir 72°C.
  • Skirtingo dažnio vibracijos. 
  • 18 V įkraunama ličio jonų baterija
  • Premium Plush™ neopreno medžiaga.
  • Kelionėms tinkamas masažinis įtvaras. 

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • HYPERVOLT GO Smūginis...
  • Išpardavimas!
  • −40%

  HYPERVOLT GO Smūginis...

  137,40 € −40% 229,00 €

  Smūginis masažuoklis Hypervolt GO - naujas Hyperice smūginių masažuoklių šeimos narys. Hypervolt GO - mažas, lengvas, kelioninis masažuoklis su dviem pagrindinėm galvutėm, raumenų atpalaidavimui, apšilimui, raumenų skausmo, tempimo nuėmimui, judesių palengvinimui, amplitudės didinimui.

  Savybės:

  • Sklandus galingas 40 W variklis
  • Patentuota QuietGlide™ technologija - tylus darbas
  • 3 greičiai - iki 3200 smūgių per minutę
  • 18 V įkraunamos baterijos (2.5+ valandų nepertraukiamo darbo)
  • Ypač lengvas - 700 g.
  • Nešiojamas, kelioninis masažuoklis.

  Gamintojas - Hyperice.

 • Deguonies saturacijos...

  4 790,00 €

  MOXY - tai deguonies įsotinimo raumenyse matavimo prietaisas. Skirtas sportininkams bei mokslininkams, kuriems reikia stebėti ar tirti deguonies įsotinimą viso kūno raumenyse. Matuojamas SmO2 (deguonies įsisotinimas raumenyse) ir THb (bendras hemoglobinas kapiliaruose ir raumenyse).

  • Trys „Moxy“ jutikliai.
  • Trys poliuretaniniai šviesos skydeliai, skirti neleisti šviesos srautui iškraipyti matavimo duomenų.
  • Trys įkrovikliai su USB kabeliu.
  • Šeši platūs plestrai poliuretaniniams skydeliams klijuoti. 
  • Šešios lipnių pleistrų pakuotės jutikliui klijuoti.
  • Dėklas.

  Prietaiso MOXY specifikaciją rasite žemiau. 

 • Deguonies įsotinimo...

  1 790,00 €

  MOXY - tai deguonies įsotinimo raumenyse matavimo prietaisas. Skirtas sportininkams bei mokslininkams, kuriems reikia stebėti ar tirti deguonies įsotinimą viso kūno raumenyse. Matuojamas SmO2 (deguonies įsisotinimas raumenyse) ir THb (bendras hemoglobinas kapiliaruose ir raumenyse).

  • Vienas „Moxy“ jutiklis.
  • Vienas poliuretaninis šviesos skydelis, skirtas neleisti šviesos srautui iškraipyti matavimo duomenų.
  • Įkroviklis su USB kabeliu.
  • Du platūs plestrai poliuretaniniam skydeliui klijuoti. 
  • Dvi lipnių pleistrų pakuotės jutikliui klijuoti.
  • Dėklas.

  Prietaiso MOXY specifikaciją rasite žemiau.