Filtruoti pagal

Prieinamumas

Prieinamumas

Svoris

Svoris

 • 0,3 kg - 2,1 kg

Kaina

Kaina

 • 39,00 € - 279,00 €

6D

6D

Diržianiai treniruokliai, TRX

Funkciniai treniruokliai

Aktyvūs filtrai

 • Elastinė treniruočių...

  189,00 €
  Elastinė treniruočių grandinė Revoring® - tai inovatyvi, praktinė ir multifunkcinė treniruočių priemonė. Šią universalią ir daug galimybių suteikiančią elastinę grandinę galima naudoti ir viduje ir lauke, kaip funkcinį treniruoklį, dirbant su savo kūno svoriu, kaip jėgos gumą, kaip jėgos virvę, galima dirbti poroje. Elastinė grandinė gali būti trijų stiprumų. 
  Revoring® - tai 14 elastinių žiedų, aptrauktų tekstiline medžiaga ir sujungtų gumine mova, už kurios patogu laikyti grandinę treniruočių metu. Daugybė paėmimo vietų, kurias keičiant reguliuojama apkrova duoda begalinę pratimų įvairovę. Revoring® grandinę galima naudoti asmeninėse ar grupinėse treniruotėse, tempimui, pilates treniruotėms, laikysenos taisymui, reabilitacijoje, atletiniam rengimui įvairiose sporto šakose.
  Revoring Lite - tai lengviausio pasipriešinimo grandinė, labiausiai tinkama funkcinėms diagnostinėms treniruotėms, sportui namuose, laikysenos pratimams, raumenų stiprinimui bei reabilitacijai. Revoring Lite labiausiai pritaikyta moterims ir vyresniems žmonėms. Ši lengva grandinė nepritaikyta intensyvioms funkcinėms treniruotėms, greičio treniruotėms.
  Rinkinyje: Revoring Lite grandinė, Revoring maišelis, the Revoring dirželis ir karabinas bei instrukcijos, kaip lengvai ir greitai paruošti įrankį darbui.
  Svoris - 1 kg.

  Video apačioje!!!

 • Kilimėlis Gymstic...

  129,00 €

  Platforma - kilimėlis Gymstick Powerslider: slidaus paviršiaus treniruočių kilimėlis. Dėvėdami gerai slystančius antbačius, lengvai atliksite šoninius slydimo pratimus. Kilimėlis skirtas čiuožėjams, ledo ritulininkams, tinklininkams, rakečių sporto atstovams - tiems, kuriems reikia dažnai ir greitai keisti kryptį. Taip pat žmonėms, norintiems sustiprinti apatinės kūno dalies, torso, rankų raumenis, pagerinti lankstumą, koordinaciją. Atliekami pratimai - čiuožimo imitacijos, pritūpimai, slydimas pirmyn atgal ar į šonus. Reguliuokite pratimų atlikimo greitį pagal savo fizinį lygį.

  Kilimėlis 50 cm pločio ir 230 cm ilgio su paaukštinimais galuose, kad neiščiuožtumėt. Kilimėlio viršutinis paviršius -PE, apačia - neslįstanti, gerai sukimbanti su grindimis. 

  Komplekte kilimėlis, pora antbačių, maišelis ir pratimų pavyzdžiai.

  PAŽIŪRĖKITE  VIDEO APAČIOJE!!! 

 • Laikiklis diržiniams...

  41,00 €

  Xmount laikiklis TRX, kitiems diržiniams treniruokliams. Pagamintas iš tvirto plieno.  Skirtas montuoti prie sienos, lubų ar medinės sijos ir tinka visiems diržinių treniruoklių modeliams. Komplekte 2 varžtai. Montavimo vietos - sienos, lubos turi būti pagamintos iš patvarių medžiagų. 0

 • Diržinis treniruoklis Dittmann

  39,00 €

  Diržinis treniruoklis su krepšeliu bei durų laikikliu. Galima naudoti lauke ir patalpoje. Galima atlikti įvairius pratimus: šoniniams raumenims, torsui, rankoms, nugarai, atsispaudimus, pritūpimus, šuoliukus. 

 • Originalus TRX Burn...

  159,00 €

  Originalus treniruoklis TRX BURN - universalus modelis, skirtas treniruotis namuose. Lengvas, turintis transportavimo maišelį, pakabinamą laikiklį ir durų laikiklį PRO, šešias pratimų programas, pratimų plakatą, nemokamą prieigą prie TRX App trims mėnesiams. Šiuo treniruokliu galima atlikti 300 skirtingų pratimų visiems kūno raumenims. Maksimalus vartotojo svoris - 159 kg. Originalus produktas - turi hologramą ir serijos numerį. Diržo plotis - 4 cm. 

 • Diržinis treniruoklis...

  84,00 €

  Šis Trendy Laçada diržinis treniruoklis gali būti tvirtinamas prie lubų, durų ar kito laikiklio. Tvirtas, saugus, pagamintas iš kokybiškų diržų, turi neslystančias rankenėles ir nerūdijančio plieno karabinus. Galima atlikti įvairius pratimus: šoniniams raumenims, torsui, rankoms, nugarai, atsispaudimus, pritūpimus, šuoliukus. Galima naudoti papildomas priemones - kamuolius ir pan. 

 • 6D SLIDING - slidžiosios...

  42,00 € Nuo

  6D SLIDING plokštelės skirtos efektyviam ir intensyviam viso kūno darbui - šlaunims, torsui, sąnarių mobilumui. Puikiai tinka dinaminiam apšilimui; greitesniam atsistatymui po traumų. Vienas iš geriausių įrankių sustiprinti sėdmenų raumenis dirbantiems sėdimą darbą (kai raumenys yra sutrumpėję ir įsitempę).

  6D SLIDING plokšteles galite neštis ir treniruotis bet kur - sporto salėje, kelionėse, namuose. Galite pasirinkti pratimų intensyvumą priklausomai nuo savo fizinės būklės. Plokštelės sukurtos torso raumenų jėgai ir stabilumui didnti. Puiki priemonė deginti riebalus, didinti sąnarių paslankumą, mobilumą. Gausite neribotą prisijungimą prie duomenų platformos, su daugiau nei 40 pratimų video. 

  2 pakuočių variantai:

  6D SLIDING - pora plokštelių (19 x 22 cm) medžiaginiame maišelyje

  6D CARE BOX - penkios poros plokštelių (19 x 22 cm) medžiaginiame maišelyje

  Tinka vaikų fiziniam aktyvumui darželiuose, mokyklose.

  PAŽIŪRĖKITE  VIDEO APAČIOJE!!! Vaikų Video paskutinis. 

   

 • Diržinis treniruoklis

  59,00 €

  Treniruoklis, skirtas viso kūno - juosmens, kojų, rankų, giliesiems raumenims stiprinti, koordinacijai gerinti. Dirbama su savo kūno svoriu.

 • Originalus TRX Tactical...

  279,00 €

  Originalus treniruoklis visiems kūno raumenims, sukurtas JAV specialiųjų pajėgų kariuomenės fizinam pasirengimui. Jį naudoja daugelis profesionalių sportininkų. Labai paprastas naudojimas, tiek namuose, lauke, tiek sporto klube.

  Tactical pakuotė yra sukurta naudotis bet kokiom sąlygom, bet kokioje situacijoje. Paruošiamas darbui mažiau nei per minutę. Lengvas, paprastas. Pakuotėje:

  diržas - treniruoklis, 12 savaičių treniruočių programa; durų laikiklis; papildomas diržas tvirtinimui prie medžio; maišelis - kuprinė.

 • Originalus TRX Pro...

  269,00 €

  TRX PRO treniruoklio paketą sudaro: diržas - treniruoklis  su patogiomis gumuotomis rankenėlėmis, reguliuojamais paminkštintais dirželiais kojoms; video pratimų programa; durų laikiklis; laikiklis; maišelis. Šis komplektas pagamintas iš dar ilgaamžiškesnių, tvirtesnių medžiagų, jis skirtas profesionalams bei treneriams, tinkamas naudoti sporto klubuose.

 • Originalus TRX Club pack...

  235,00 €

  Originalus TRX treniruoklis visiems kūno raumenims.

  TRX treniruokliai - tai puiki alternatyva sporto klubams. Treniruokliai yra nešiojami, juos galima naudoti tiek lauke, tiek viduje, laikiklio pagalba tvirtinami prie kopetėlių, skersinio ar medžio. Priklausomai nuo sportuojančio žmogaus fizinio pasiruošimo, yra įvairaus sudėtingumo pratimai. Sportuojama "su savo kūno svoriu", be jokių papildomų priedų. Kadangi treniruoklis yra nestabilus, kūnas turi išlaikyti pusiausvyrą - į darbą įtraukiami patys smulkiausi kūno raumenys, tvirtėja torso raumenys, kūno balansas, stabilumas bei lankstumas vienu metu.

  Į TRX Club pakuotę įtraukti tik tie elementai, kurie yra būtini, čia nėra jokių papildomų priedų. Komplektą sudaro kompaktiškas treniruoklis (kurį galite naudoti lauke ar viduje) su patogiomis, ergonomiškomis, gumuotomis rankenos, ilgaamžis laikiklis treniruoklio tvirtinimui bei maišelis. Visos detalės tvirtos, kokybiškos bei ilgaamžės.