Vibruojantys smūginiai masažuokliai

Hyperice produktai

Aktyvūs filtrai

 • HYPERVOLT 2 PRO Smūginis...

  499,00 €

  HYPERVOLT 2 PRO - tai geriausių pasaulio atletų naudojamas masažuoklis. Galingiausias smūginis masažuoklis, su penkiais greičiais ir atnaujintu dizainu. HYPERVOLT 2 PRO stipriausias masažuoklis giliai įsiskverbiantis ir atpalaiduojantis sustingusius ir įtemptus raumenis. Skirtas dideliems ir stipriems profesionalių atletų raumenims apšilti bei atpalaiduoti po krūvio. Pasirinkite jums tinkamą greitį tiesiog sukdami ratuką. Apšilinėkite ir atsipalaiduokite kaip geriausi pasaulio atletai tiesiog sekdami nurodymus savo mobiliajame telefone, o HyperSmart™ technologija automatiškai kontroliuos jūsų masažuoklio greitį. 

     -   svoris 1.18 kg.

     -   baterijos veikimo laikas - 3 valandos.

     -   90 W variklis.

     -   5 antgaliai (šakutė, rutulys, pagalvėlė, plokščias, kulka)

     -   dydis: 20.3 x 6.5 x 26.5 cm.

     -   5 greičiai. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • HYPERVOLT 2 Smūginis...

  399,00 €

  HYPERVOLT 2 - naujausias, patobulintas smūginis masažuoklis. dar lengvesnis, dar galingesnis, su dar patogesne ergonomiška rankena. Greitam apšilimui, lengvumo pojūčiui, greitam atsistatymui po krūvio. Namuose, salėje, stadione - būkite pasiruošę visiems gyvenimo iššūkiams!

  HYPERVOLT 2  turi integrauotą HyperSmart™, kuri Bluetooth® ryšiu susisieja su Hyperice App programėle, kurioje lengvai rasite apšilimo ir atsistatymo planus. Juos sekdami ir vykdydami galėsite jaustis ir judėti geriau. Patentuota Pressure Sensor Technology™ sistema rodo kaip smarkiai spaudžiate masažuoklį. QuietGlide® technologija ypač tyli, taigi masažo metu galėsite be trukdžių klausytis savo mėgstamos muzikos.

     -   svoris 0.8 kg.

     -   baterijos veikimo laikas - 3 valandos.

     -   60 W variklis.

     -   5 antgaliai (šakutė, rutulys, pagalvėlė, plokščias, kulka)

     -   dydis: 19 x 6.5 x 24 cm.

     -   3 greičiai. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Normatec lagaminas

  209,00 €

  Lagaminas, sukurtas specialiai Normatec 2.0 kompresinės terapijos sistemai. Lengvai ir patogiai telpa valdymo pultas, žarnos, kroviklis ir visi sistemos priedai. Atvarte yra užtrauktuku užsegamas tinklelio skyrius, skirtas žarnoms ir krovikliui. Lagamino skyreliai yra paminkštinti. Dydis: 495mm. x 270mm. x 345mm. 

 • Normatec kuprinė

  199,00 €

  Kuprinė, sukurta specialiai Normatec 2.0 kompresinės terapijos sistemai. Patogi 30 l kuprinė, su paminkštintomis ventiliuojamomis petnešomis ir daugybe skyrių. Yra skyrelis nešiojamam kompiuteriuj, saulės akiniams, išimamas paminkštintas dėklas valdymo blokui. 

 • Sintetinis ledas Hyperice Fuel

  35,00 €

  Daugkartinio naudojimo sintetinis ledas Hyperice Fuel.

       * Sukurtas kaip tikro ledo alternatyva. 

       * Išlaiko optimalią temperatūrą viso šaldymo ciklo metu.

       * Tinkamas naudoti su bet kuriuo HYPERICE™ šaldančiu įtvaru.

  Prieš kiekvieną naudojimą rekomenduojama 12 valandų laikyti šaldiklyje. 

  Atsukite sintetinio ledo talpyklos kamštelį, įstatykite jį į šaldančio įtvaro ledo maišelio angą, apverskite ir iškrėskite ledą į maišelį. Pasinaudoję įtvaru, iškrėskite ledą atgal į talpyklą, užsukite ir atšaldykite prieš kitą naudojimą. Ledo maišelį po naudojimo praskalaukite ir išdžiovinkite.

 • Šaldantis nugaros įtvaras...

  110,00 €

  Šaldantis nugaros įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant nugaros, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų nugaros juosmeninės srities raumenys puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis peties įtvaras...

  100,00 €

  Šaldantis peties įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant peties, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų peties srities raumenys puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis čiurnos įtvaras...

  75,00 €

  Šaldantis čiurnos įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant čiurnos, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų pavargusios kojos puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šaldantis kelio įtvaras...

  90,00 €

  Šaldantis kelio įtvaras Hyperice. Įtvaras pagamintas iš aukščiausios kokybės neopreno, kurį galite skalbti skalbimo mašinoje. Įtvaras puikiai priglunda prie kojos ir puikiai laiko ypač ploną antimikrobinį ledo maišelį. Ledas pridedamas būtent ten, kur jis labiausiai reikalingas jūsų kūnui. Pripildykite ledo maišelį sintetiniu ar natūraliu ledu, užsukite dangtelį, išstumkite orą. Dėkite maišelį ant kelio, apjuoskite įtvaru ir gerai suspaudę užsekite. Po ledo terapijos jūsų kojos puikiai atsigaus po krūvio, pailsės. Įtvaras tinkamas ir traumų atveju. 

  Ledo komplekte nėra.

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • Šildantis ir vibruojantis...

  249,00 €

  Šildantis ir vibruojantis kelio įtvaras VENOM yra skirtas kojų raumenų atstatymui po krūvio. Užsijuosus įtvaras nevaržo judesių, su juo galima vaikščioti, atlikti tempimo pratimus ar tiesiog atsipalaiduoti sėdint. Ką jūs beveiktumėt, jūsų kojos atsipalaiduos, nurims ir atsigaus po krūvio dėvint Venom įtvarą. 

  • Valdymas liečiamam ekrane.
  • Trys šildymo temperatūros: 55°C, 63°C ir 72°C.
  • Skirtingo dažnio vibracijos. 
  • 18 V įkraunama ličio jonų baterija
  • Premium Plush™ neopreno medžiaga.
  • Kelionėms tinkamas masažinis įtvaras. 

  Gamintojas - Hyperice.

  Naudojimo instrukcijos video žemiau.

 • HYPERVOLT GO Smūginis...
  • Išpardavimas!
  • −40%

  HYPERVOLT GO Smūginis...

  137,40 € −40% 229,00 €

  Smūginis masažuoklis Hypervolt GO - naujas Hyperice smūginių masažuoklių šeimos narys. Hypervolt GO - mažas, lengvas, kelioninis masažuoklis su dviem pagrindinėm galvutėm, raumenų atpalaidavimui, apšilimui, raumenų skausmo, tempimo nuėmimui, judesių palengvinimui, amplitudės didinimui.

  Savybės:

  • Sklandus galingas 40 W variklis
  • Patentuota QuietGlide™ technologija - tylus darbas
  • 3 greičiai - iki 3200 smūgių per minutę
  • 18 V įkraunamos baterijos (2.5+ valandų nepertraukiamo darbo)
  • Ypač lengvas - 700 g.
  • Nešiojamas, kelioninis masažuoklis.

  Gamintojas - Hyperice.

 • Smūginis masažuoklis HYPERVOLT PLUS Bluetooth®
  • Išpardavimas!
  • −30%

  HYPERVOLT PLUS Smūginis...

  349,30 € −30% 499,00 €

  Smūginis masažuoklis Hypervolt Plus Bluetooth® - tai galingiausias rinkoje smūginis masažuoklis. Skirtas sušildyti, išjudinti,  atpalaiduoti sustingusius raumenis, sumažinti skausmą ir tempimo jausmą, padidinti judesių amplitudę, padaryti jūsų treniruotę efektyvesnę, produktyvesnę ir malonesnę, o raumenų atsistatymo procesą po treniruotės greitesnį.

  Smūginio masažuoklio Hypervolt Plus Bluetooth® savybės:

       ◼   Bluetooth® ryšys su HyperSmart™ programėle (automatinė greičio kontrolė).
       ◼   Dar galingesnis (90 W) itin tylus variklis su patentuota Quiet Glide™ technologija.
       ◼   Patentuoti spaudimo jutikliai. 
       ◼   3 dažniai: 30Hz / 40Hz / 53Hz. 
       ◼   Pakraunama ličio jonų baterija (daugiau nei 2,5 valandos nepertraukiamo darbo). 
       ◼   Penkios skirtingos keičiamos galvutės. 
       ◼   Ergonominis, patogus dizainas. 
       ◼   Svoris - 1,13 kg. 

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Smūginis masažuoklis Hypervolt Bluetooth® iš arti
  • Išpardavimas!
  • -100,00 €

  HYPERVOLT Smūginis...

  299,00 € 399,00 €

  Smūginis masažuoklis Hypervolt Bluetooth® veikia vibracijos principu. Bendradarbiaujant su specialistais, pritaikius pažangiausias technologijas, šie masažuokliai buvo sukurti profesionaliems sportininkams, bet pamačius teigiamą poveikį ir puikius rezultatus, masažuoklius rekomenduojama naudoti visiems, kas nori lengvai ir kokybiškai judėti. Masažuoklis skirtas sušildyti, išjudinti, atpalaiduoti sustingusius raumenis, sumažinti skausmą ir tempimo jausmą, padaryti jūsų treniruotę efektyvesnę, produktyvesnę ir malonesnę ar tiesiog leisti jums judėti laisvai, be skausmo ir diskomforto. Masažuoklis skirtas raumenų masažui, negalima masažuoti kaulų bei sąnarių. Masažuoklis turi penkis skirtingus antgalius, skirtingiems tikslams bei skirtingoms kūno vietoms. Plokščia galvutė skirta dideliems raumenims, dideliems plotams masažuoti, pirštelis skirtas gilesniam taškiniam masažui, šakutė skirta achilo sausgyslės zonai bei zonai aplink stuburą, apvalios galvutės yra minkštesnės, universalios. 

  Hypervolt masažuoklį gali naudoti profesionalūs sportininkai, masažo specialistai, žmonės, judantys savo malonumui, žmonės, norintys judėti laisvai, pilna amplitude, nekaustomi skausmų. Hypervolt masažuoklis skirtas išjudinti sąstingį, atpalaiduoti raumenų įtampas, nuimti skausmus, atsiradusius dėl per ilgo sėdėjimo, nejudrumo. Tai masažuoklis, padedantis judėti geriau, lengviau, be skausmo, padedantis pasiekti gilius raumenis, tai masažuoklis pavaduojantis jūsų masažo specialistą, kai jūs neturite galimybės pas jį nuvykti. Masažo specialistams Hypervolt masažuoklis gali tapti puikiu pagalbininku darbe, suteikti daugiau galimybių, leisdamas sutaupyti jėgų bei energijos pasiekiant dar geresnių rezultatų, taip pat tai puikus pagalbininkas, siekiant atsipalaiduoti po darbo dienos, nuimti visas susikaupusias įtampas bei greitai ir efektyviai atgauti jėgas. 

       ◼   Bluetooth® ryšys su HyperSmart™ programėle (automatinė greičio kontrolė). Prisijungę prie HyperSmart™ programėlės galite leisti įrenginiui valdyti masažuoklio dažnį, o patys susikoncentruoti į treniruočių procesą.
       ◼   Galingas itin tylus variklis su patentuota Quiet Glide™ technologija.
       ◼   Patentuoti spaudimo jutikliai.  Galite matyti, kaip smarkiai jūs ar jus masažuojantis žmogus spaudžia smūginį masažuoklį. Dega 1,2 arba 3 baltos lemputės po jungikliu.
       ◼   3 greičiai; iki 3200 smūgių per minutę. 
       ◼   Pakraunama ličio jonų baterija (daugiau nei 2 valandos nepertraukiamo darbo). 
       ◼   Penkios skirtingos keičiamos galvutės. 
       ◼   Ergonominis, patogus dizainas. 
       ◼   Svoris - 1,1 kg. 

  Pažiūrėkite naudojimo instrukcijas bei video apačioje!!!

 • NormaTec 2.0
  • -150,00 €

  NormaTec 2.0 Kompresinės...

  849,00 € 999,00 € Nuo

  Ši patentuota kompresinės terapijos sistema skirta kūno raumenų apšilimui bei atsistatymui po fizinio krūvio; nuovargio, maudimo, skausmo šalinimui, kraujo apytakos gerinimui. 

  NormaTec 2.0 sistema skirta sportininkams, kurie nori treniruotis šiuolaikiškai bei išmaniai, pasiekti geresnių rezultatų. Kompresijos dėka į kojas priplūsta daugiau deguonies, greičiau pašalinamos kenksmingos medžiagos bei atliekamas atpalaiduojantis masažas. Sistema jungiasi prie mobilios programėlės. 

  NormaTec 2.0 turi kompresorių, žarną bei movas kojoms. Movos suskirstytos zonomis. Kompresorius palaipsniui užpildo movas oru, taip sukurdamas palaipsninę pulsacinę kompresiją. Atskirų zonų kompresiją bei procedūros laiką galima reguliuoti pagal poreikį. Dėl palaipsninės pulsacijos sukuriamas limfodrenažinio kojų masažo efektas. Limfa bei kraujas teka reikiama kryptimi, greičiau pašalinamos metabolinės atliekos bei kojos tampa "lengvesnės".

  Nuo šiol galimi trys kompresinės terapijos sistemos komplektacijos:

  • Kojoms. Komplekete valdymo pultas-kompresorius, žarna ir dvi kojų movos. 
  • Apatinei kūno daliai. Komplekete valdymo pultas-kompresorius, žarna, dvi kojų movos ir klubų mova.
  • Visam kūnui. Komplekete valdymo pultas-kompresorius, žarna, dvi kojų movos, dvi rankų movos ir klubų mova.

  Video apačioje!!!

 • Dėklas smūginiam...

  59,00 €

  HYPERVOLT ar HYPERVOLT PLUS smūginių masažuoklių dėklas, pagamintas iš silikono. Jame telpa masažuoklis su priedais ir įkrovikliu. Lagaminas parduodamas tuščias. Gamintojas - Hyperice.

 • Vibruojantis masažo kamuoliukas Hypersphere MINI
  • -25,00 €

  Hypersphere MINI...

  94,00 € 119,00 €

  Naujas MINI vibruojantis masažo kamuoliukas. Kompaktiškas - 7,6 cm skersmens, lengvas, patogus nešiotis su savimi, HYPERSPHERE MINI padės nuimti įtampą, skausmą trigeriniuose taškuose ar nedidelėse zonose bei padidinti judesių laisvumą bei amplitudę.  Skirtas  mažinti padų skausmus, įtampą nedidelėse zonose klubų, nugaros,  šlaunų, blauzdų, sėdmenų srityse. Patogus laikyti - tvirtas, dalinai padengtas silikonu. Vibravimo dažniai: 45, 68, 92 HZ. Su pilnai pakrauta ličio baterija, prietaisas veikia 2 valandas.  

  1 metų garantija.

  Gamintojas - Hyperice.

 • Šildantis ir vibruojantis...

  249,00 €

  Venom - tai juosmeninei nugaros daliai skirtas diržas. Vibracijos bei šilumos pagalba įsitempę nugaros raumenys atpalaiduojami, dingsta sąstingis, skausmas. Diržas puikiai tinka sportininkams prieš treniruotę ar varžybas apšildyti juosmenį bei po treniruočių ar varžybų nuimti nuovargį bei atpalaiduoti. Taip pat prieš ar po masažo procedūrų; nugaros raumenų atpalaidavimui namie, darbe, lėktuve. Galima dėvėti sėdint ar stovint. 

  Diržas malonus dėvėti, puikiai priglunda, yra universalaus dydžio. Naudojimas - paprastas - skaitmeniniame liečiamame ekrane nustatoma temperatūra, vibracija bei laikas. Nanotechnologijų dėka diržas įšyla per 90 sekundžių. Diržas turi pakraunamas ličio baterijas. 

  Diržas puikiai tinka atpalaiduoti raumenis ilgų kelionių metu, vykstant į varžybas ar treniruotes, kai reikia sėdėti nejudant.

  Gamintojas - Hyperice.

  Video apačioje!

 • Hypersphere Vibruojantis...

  169,00 €

  Ypač galingas vibruojantis masažo kamuoliukas Hypersphere. Lyginant su kitais masažo kamuoliukais, Hypersphere veikia gilesnius kūno audinius bei greičiau naikina skausmą trigeriniuose taškuose ar jautriose nedidelėse zonose.  Kamuoliukas skirtas  mažinti padų skausmus, įtampą nedidelėse zonose klubų, nugaros,  šlaunų, blauzdų, sėdmenų srityse. HYPERSPHERE yra kompaktiškas, 13 cm skersmens, patogus nešiotis. Vibravimo dažniai: 45, 68, 92 HZ. Su pilnai pakrauta ličio baterija, prietaisas veikia 2 valandas.  

  1 metų garantija.

  Gamintojas - Hyperice.

  Pažiūrėkite video apačioje!!!

 • Vibruojantis volas Vyper 2
  • -20,00 €

  Vyper 2 Vibruojantis volas

  179,00 € 199,00 €

  VYPER 2.0 vibruojantis volas skirtas apšilimui prieš treniruotę, raumenų atpalaidavimui bei lankstumo gerinimui,  raumenų spazmų bei skausmo mažinimui ir greitesniam atsistatatymui po fizinio krūvio, greitesnei reabilitacijai po traumų. Trys greičiai - trys vibravimo dažniai: 45, 68, 92 HZ. Šis volas - galingiausias rinkoje esantis vibruojantis volas. Geresniam masažavimo efektui pasiekti patobulintas volo išorės dizainas - atsirado dvi paviršiaus zonos: lygi ir reljefinė. Kraunama ličio jonų baterija suteikia galimybę nepertraukiamai masažuotis 2 valandas. Volas kompaktiško dydžio - patogus kelionėse.

  Suteikiama 1 metų garantija.

  Gamintojas - HYPERICE.

  Pažiūrėkite video apačioje!!!