Komandos formavimo, team building žaidimai

Komandiniai žaidimai

Aktyvūs filtrai

 • spalvotų virvių rinkinys estafetėms
  • Nauja

  Spalvotų virvių rinkinys...

  25,00 €

  Naujas BS toys rinkinys, skirtas judėti. Tai 6 skirtingų spalvų virvės, kurių galuose yra magnetai + 15 medinių dvispalvių trikampėlių. Virves galima išdėlioti ištiestas, suformuoti spalvotus žiedus, sujungti po kelias virves kartu taip formuojant įvairias užduotis vaikams. Pradinis žaidimo variantas - vaikai suskirstomi į dvi komandas. Visos virvės sujungiamos į vieną. Vedėjas traukia trikampėlį, parodo abi trikampėlio spalvas. Trikampėlį laimi ta komanda, kurios nariai pirmi paliečia vieną (tą pačią) trikampėlio spalvą. Svarbu kuo greičiau susitarti, kurią spalvą vaikai lies ir kuo greičiau tai padaryti. 

  Galima prigalvoti įvairių žaidimo variantų - suformuoti virvių apskritimus, išdėlioti trikampėlius, duoti užduotį vaikams sunešioti trikampėlius į teisingus apskritimus. 

  Medžiagos: medis, medvilnė

  6 virvės po 1,5 m kiekviena (bendras ilgis 9 m) + 15 dvispalvių trikampėlių 5×4,5 cm

  Amžius 6+

 • Mėtymo žaidimas kopėčios
  • Nauja

  Mėtymo žaidimas kopėčios

  45,00 €

  Meskite savo spalvos kamuoliukų porą stengdamiesi užkabinti jį ant kopėtėlių skersinio. Jei kamuoliukai pakibs, jūs gausite tiek taškų, kiek parašyta ant kopėtėlių briaunos. Varžykitės, lavinkite koordinaciją, mokykitės skaičiuoti!

  Medžiaga - medis, rinkinyje 6 kamuoliukų poros.

  Rėmo dydis: 75 x 55 cm

  Amžius 6+

 • Tampri mova vaikų grupėms

  99,00 €

  Ši tampraus trikotažo mova - puiki priemonė grupiniams užsiėmimams, šokiams, aktyviai veiklai bei nusiraminimo zonai sukurti. Komandinė dvasia ir komfortas - tai esminiai vaiko vystymosi ir geros savijautos veiksniai. Ši mova gali patenkinti abu šiuos poreikius. Rasdami savo būdus, kaip judėti, šokti, atlikti pateiktas užduotis komandoje, vaikai lavina savo kūrybiškumą ir patiria daug erų emocijų. Mova taip pat gali pasitarnauti kaip jauki zona nusiraminimui, atsipalaidavimui, lėtoms veikloms, knygų skaitymui, pasakojimų kūrimui.

  Labai svarbu, kad dalyvautų visi vaikai, kad judesius atliktų ramiai, saugiai, neskubėdami. Davus nurodymą, visi vaikai kartu atsilošia į movą, atsiremdami į ją tempia į rato išorę. Darant staigius judesius, elastinga mova gali atmest vaiką atgal.  

  Vaikai gali judėti ratu, nuolat įtempę movą. Savotiškai šokti, atlikti tam tikrus elementus, žingsnelius, rankų judesius. 

  Pratimus galima atlikti stovint, sėdint, klūpint. Atsisėdus galima mėtyti kamuoliuką. Perdavus kamuoliuką taip pat galima perduoti užduotį - įvardint daiktą, pasakyt kažkokią savo ar draugo savybę. Žaidimų įvairovė - begalinė.

  Vienas iš judrios veiklos pavyzdžių: keturi vaikai sustoja du prieš du į movą, įtempia ją. Paeiliui bėga abi poros. Pradžioje viena, po to kita. Mova visada turi būti įtempta, bet ne per daug, kad vaikai nukritę nesusitraumuotų. Vienos poros vaikai bėgdami susikeičia vietomis. Tada kitos poros vaikai daro tą patį. Tai aktyvus, smagus žaidimas. 

  Poliamidas, Elastanas

  5000x5000x1500 mm

  Spalva - mėlyna.

 • Komandinio ėjimo juosta

  69,00 €
  Komandinė ėjimo juosta skirta 5 žmonių grupei. Puiki priemonė komandos formavimo užduotims, komandos stiprinimui, ryšio sukūrimui, veiksmų suderinimui, balansavimui. Tam, kad 5 vaikų (ar suaugusiųjų) grupė galėtų eiti, jie turi komunikuoti, koordinuoti savo veiksmus, pajausti save ir komandos narius, įsiklausyti. Juosta tvirtinama velkro užsegimais prie čiurnų. Penki žmonės sujungti tarpusavyje turi atlikti įvairias jiems suformuotas užduotis - nueiti, nunešti, surasti, padaryti tai greičiau. Tinkama naudoti lauke ir viduje.
  Juosta tekstilinė, netampri: 86% PE, 14% Nailono. Ilgis: 147 cm.
 • Komandos formavimo žaidimas...

  79,00 €

  Šis komandos formavimo arba tem building žaidimas gali būti žaidžiamas vaikų ar suaugusiųjų kolektyvuose. Komandoje gali būti nuo 2 iki 12 narių. Žaidimas tinka mokyklose, darželiuose, darbo kolektyvuose susipažinimui ar komandinės dvasios kūrimui. Žaidimui nereikia specialaus pasiruošimo. Galima žaisti tiek viduje, tiek lauke. Žaidimas lavina motorinius įgūdžius bei koordinaciją. Tai kolektyvinė veikla, reikalaujanti geros komunikacijos tarp jos narių. Veiksmų ir situacijų aptarimas grupėje lavina kalbos vystymąsi, skatina nenuleisti rankų siekiant užsibrėžto tikslo.

  Šiame grupiniame žaidime iškyla tokie aspektai, kaip autoritetas, konkurencija, emocinis supratimas, puolimas, atvirumas. Komandinis darbas duoda gerų rezultatų tada, kai kiekvienas narys išmoksta duoti ir imti vienodai. Kiekvienas komandos narys patiria vis didesnį savęs suvokimo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

  Bokšto dydis: 19x5,5x5,5 cm

  Rinkinyje: 6 mediniai stačiakampiai, 1 rėmas su lentele virvėms verti, 12 virvių 2x2 m, 1 maišelis, instrukcijos.

  Skirtas vaikams (ir suaugusiems!) nuo 5 metų. 

  Žaidimas pagamintas Vokietijoje!

 • "Team building" žaidimas...

  49,00 €

  Šis komandinis žaidimas puikiai tinka tiek vaikų, tiek suaugusiųjų kolektyvuose kuriant ar stiprinant komandą (team building veiklose). Galima paįvairinti vakarėlius, darbo kolektyvų susibūrimus. Taip pat puikiai tinka vaikų darželiuose, mokyklose stiprinant tarp vaikų komandinę dvasią.

  Žaidimą sudaro 8 mediniai loveliai, kuriuos komandos nariai turi sujungti taip, kad kamuoliukas sklandžiai riedėtų iš pradinio į galutinį tašką nenukrisdamas ant žemės. Žaidimas reikalauja koncentracijos, greitos reakcijos, kiekvieno komandos nario dalyvavimo veikloje. 

  Galima surengti varžybas tarp dviejų komandų, kuri pirma nuridens kamuoliuką į tikslą arba kuri nuridens kamuoliuką toliau. 

  Rinkinyje: 8 mediniai loveliai, 2 mediniai kamuoliukai, 1 maišelis.

  Skirtas vaikams (ir suaugusiems!) nuo 4 metų. 

  Pagaminta Vokietijoje!

 • Suskleidžiamų mėtymo...

  129,00 €

  Trys sunumeruoti suskleidžiami mėtymo krepšiai (50 cm skersmens) ir 24 vienetai trijų spalvų 7 cm skersmens poroloninių kamuoliukų. 

 • Aktyvus žaidimas "Lenktynės...

  21,00 €

  Surenkite smagias lenktynias su BS Toys šaukštų ir kiaušiniu rinkiniu. Kuo greičiau bėgdami stenkitės nenumesti kiaušinio nuo šaukšto. Bet jei taip įvyktų, jūsų lauktų smagus siurprizas - kiaušinis skiltų ir "išsilietų". Beveik kaip tikras! Tai privers dar labiau susikaupti ir lenktyniauti atidžiai. 

  Aktyvus žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" skirtas koordinacijai, susikaupimui, kūno pajutimui ir valdymui.

  Žaidimas "Lenktynės su kiaušiniais" labai smagus, tinkamas vaikų šventėms, gimtadieniams, aktyviems judriems žaidimams darželiuose. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 4 metų, bet saugiai gali žaisti ir trimečiai.

  Rinkinyje po keturis plastikinius šaukštus ir kiaušinius.

  Dydis: 

  • Baltymas ir trynys 100 x 100 x 1 mm
  • Šaukštas 200 x 50 x 15 mm
  • Kiaušinis 55 x 75 mm

  Žaidimo video apačioje. Būtinai pažiūrėkite!!!

 • Aktyvus judesių žaidimas

  22,00 €

  Aktyvus atminties žaidimas tinkamas vaikams nuo 6 metų, paaugliams ir suaugusiems. Žaidimas puikiai tinka darželiams, mokykloms, šventėms, vakarėliams. Žaidimas lavina vaikų atmintį, motoriką, pastabumą, skatina varžytis. 

  Judrųjį žaidimą sudaro 18 medinių 8 cm skersmens diskelių su skirtingais judesiais, dėžutė, medvilninis maišelis, instrukcija. 

  Žaidimo video ir taisyklės apačioje!!!

 • Aktyvus medinių rutulių žaidimas vaikams
  • Išpardavimas!
  • −10%

  Medinė petankė vaikams

  26,10 € −10% 29,00 €

  BS Toys medinių rutulių žaidimas skirtas vaikų koordinacijai gerinti, aktyviai leisti laiką lauke, varžytis bei patirti smagių emocijų. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų. Žaidimą gali žaisti 2-3 vaikai. Jeigu vaikų daugiau, jie paskirstomi komandomis. Žaidimo tikslas numesti savo rutulius kuo arčiau taikinio (mažo raudono rutuliuko). Rinkinyje 6 rutuliai, 1 rutuliukas - taikinys, maišelis. 

  Rutulių ø 6.5 cm, taikinio ø 3 cm.

 • Lipnusis smiginis vaikams

  29,00 €

  Lipnusis smiginis - BS Toys žaidimas vaikams. Didelis, 50 cm skersmens pakabinamas pripučiamas smiginio taikinys su trimis kamuoliukais. Tiesiog pasikabinkite lipnųjį taikinį lauke ar kambaryje, mėtykite kamuoliuką kuo arčiau centro ir rinkite taškus. Žaidimas rekomenduojamas vaikams nuo 6 metų, bet saugiai gali žaisti ir mažesni vaikai nuo 3 metų. 

  Žaisdami šį smiginį vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet lavina taiklumą, koordinaciją, judesių pusiausvyrą, stiprina raumenis, mokosi varžytis.

 • Parko smiginis - taikinys...

  37,00 €

  Taikinys su kamuoliukais - strėlytėmis. Didelis parko smiginis. Lėkite į lauką su šiuo smagiu žaidimu. Išsitieskite taikinį, prismeikite jį prie žemės ir varžykitės, kas arčiau centro sumėtys strėlytes. Strėlytės pagamintos iš veltinio ir kamštinės medžiagos.

  1 taikinys, Ø 1 m | 3 strėlytės, 4 metalinės smeigės

 • Aktyvus žaidimas "nuplėšk...

  26,00 €

  Aktyvus žaidimas vaikams "pagauk uodegą". Žaidimas tinkamas vaikų grupėms. Aktyvus, judrus žaidimas puikiai tiks darželiuose, vaikų šventėse, gimtadienio vakarėliuose. 

  Žaidimą sudaro šešios prisegamos uodegos. Uodegos spalvingos, gražios, pagamintos iš veltinio. Uodegos ilgis 30 cm. Uodega velkro juostele pritvirtinta prie medinio segtuko. Segtukas segamas prie vaiko rūbų nugaroje. 

  Žaidimo taisyklės ir video apačioje. Būtinai pažiūrėkite!!!

 • Vasaros slidės Gonge
  • Išpardavimas!
  • −15%

  Vasaros slidės Gonge

  29,75 € −15% 35,00 € Nuo
  Vasaros slidės trims vaikams. Skirtos motorikai, komandinėms savybėms ugdyti, sinchronizuoti tarpusavio judesius. Atrodo smagus ir lengvas užsiėmimas, bet pradžioje gali būti sunku suderinti judesius ir pradėti sklandžiai judėti. Slidės pagamintos iš medžio, apačia neslystanti - gumuota - saugu naudoti patalpose. 
  Amžius 5+
  Ilgis 88 cm.
 • Žaidimas kaladėlių bokštas

  75,00 €

  Didelių medinių kaladėlių žaidimas, skirtas žaisti lauke arba viduje. Žaidėjų tikslas - pastatyti kuo aukštesnį bokštą. Kiekvienas žaidėjas traukia kaladėlę iš bokšto vidaus ir dedą ją į bokšto viršų. Pralaimi tas, kurio ėjimo metu bokštas nuvirsta. Medinių kaladėlių dydis - 20 x 4.5 x 2.5 cm. Maksimalus bokšto aukštis - 1 m. 

  Kaladėles galima naudoti konstruojant pastatus, mašinėlių garažus, lėlių namus.